poster

Agent Cody Banks 2

 • USA

  Agent Cody Banks 2: Destination London

 • Slovensko

  Agent Cody Banks 2

 • Nový Zéland

  Agent Cody Banks 2: Destination London

 • Austrálie

  Agent Cody Banks 2: Destination London

Akční / Komedie / Rodinný / Krimi

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  **

  Poté co ředitel výcvikového střediska mladých agentů (maskovaného za letní tábor) zmizí, je jeden z nejlepších dětských agentů, Cody Banks (Frank Muniz) pověřen úkolem Diaze najít a odhalit co má za lubem. Jeho spojení s anglickým filantropem a vědcem, zabývajícím se výzkumem ovládání mysli, lordem Kenworthem rozhodně není náhodné. Cody Banks v přestrojení za klarinetistu se vetře do dětského sboru vedeného lady Kenworthovou a pokusí se zabránit nejhoršímu... Už první Cody Banks neoplýval žádnou velkou logikou, a spíš splýval na vlně započatou skvělými Spy Kids. A pokračování v tomto trendu pokračuje, a navíc, jako každé správné pokračování, je o řád blbější. První polovina filmu je ještě jakžtakž zkousnutelná, a semtam jsem se i pousmál (jak to mají dnešní agenti "jednoduché") a naproti tomu druhá polovina je naprosto nekoukatelná a vydržel jsem ji jen s blízkou vidinou závěrečných titulků. O českém dabingu tady bylo zmíněno leccos, a fire in the hole bych jako oheň v díře fakt nepřekládal....(26.2.2013)

 • blackJag
  *

  Frankie Muniz patří do elitní skupiny nejméně příjemných herců na této planetě a jeho filmy toto zařazení respektují ve vzácné shodě. Agent Cody Banks není žádnou vyjímkou. Nudné, trapné, dokonale zbytečné. Jediná věc, co mne trošku pobavila, byla příruční raketomet, jinak opravdu utrpení. Hudba: Mark Thomas. 20%(4.1.2010)

 • Gemini
  *

  Na začátek by asi bylo vhodné říct, že jsem neviděl první díl. Ale to celkem nehraje roli, protože i když je nějaký film přehnanější a blbější "proto, že je to dvojka, a u dvojek to tak prostě musí být", stejně ode mě dostane čočku, pokud "to" nemá nějaký smysl. A nutno říct, že Cody Banks je esencí klasické tupé akční zábavy pro děti, založené na tom, že někdo něco rozbíjí, někdo někam "srandovně" padá, někomu se něco nedaří, a všechny vedlejší postavy jsou tak či onak groteskní - špiónská zápletka a nutné propriety jsou jenom nahraditelnými rekvizitami. Na druhou stranu čemu se divit, když otcem prvního filmu a scénáristou dvojky je Harald Zwart, tvůrce takových opusů jako druhý remake Růžového Pantera nebo teď čerstvě Kung-fu Kida (rafinovaně skrytý pod názvem Karate Kid;)). I takový prostoduchý Stormbreaker se bez těchhle obezliček obešel, a byla to o poznání kvalitnější zábava, jakkoliv taky nešlo o žádnou bombu. Frankie Muniz už by možná měl přestat strkat frňák před kameru, protože mezi béčkaři (a céčkaři) je spousta sympatičtějších a schopnějších herců, ale tyhle nářky mají asi takový smysl jako chtít přesvědčit producenty o zbytečnosti a zlu vytváření dalších S Clubů 7 - ale no ne, to je náhodička, ona tu hraje slečna "me so prefabricated", Hannah Spearritt, jedna z hrdinek zmíněné tragédie komercí vlečené "kultury" s číslem v názvu. No a na závěr je tu ještě tragédie jiného druhu - a to tragédie překladatelská...český dabing obsahuje perly jako "Oheň v díře!!!", a to je už teror, jaký nejsem ochoten (ať nežeru, tak do data vzniku filmu) patnáct let po revoluci tolerovat, zejména u dětských filmů:P 20% a už nikdy víc.(6.7.2010)

 • Slartibarkfast
  *

  Nemám slov. První pokus byl pravda totálně mimo, ale ten druhý je už opravdu silně cítit propadákem na celé čáře. Vlastně ani nevím za co dát vůbec nějakou hvězdičku. Snad jen za docela sympatickou Hannah Spearritt (asi jen proto, že jsem chlap ), ale v tom případě nevím, jak na tom budou v hodnocení slečny. 10%(15.5.2010)

 • Deimos
  ****

  VHS/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Akce 8/10/// +opět slušná akce, někteří herci (Muniz, Spearritt, Anderson), docela zábava -naopak některé vedlejší postavy trapné a záporňáci opět směšní, méně výrazná hudba/// V podobném duchu jako jednička. Takže solidní akční komedie, která je dokonce lepší jako "áčkový" Stormbreaker. Sice je jednička o něco nadupanější, přesto i tento film nabídne dostatek zábavy a akce. Klidně bych si dal i třetí díl./// Celkem 70%///(17.2.2010)