poster

Agent Cody Banks 2

 • USA

  Agent Cody Banks 2: Destination London

 • Slovensko

  Agent Cody Banks 2

Akční / Komedie / Rodinný / Krimi

USA, 2004, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  **

  Poté co ředitel výcvikového střediska mladých agentů (maskovaného za letní tábor) zmizí, je jeden z nejlepších dětských agentů, Cody Banks (Frank Muniz) pověřen úkolem Diaze najít a odhalit co má za lubem. Jeho spojení s anglickým filantropem a vědcem, zabývajícím se výzkumem ovládání mysli, lordem Kenworthem rozhodně není náhodné. Cody Banks v přestrojení za klarinetistu se vetře do dětského sboru vedeného lady Kenworthovou a pokusí se zabránit nejhoršímu... Už první Cody Banks neoplýval žádnou velkou logikou, a spíš splýval na vlně započatou skvělými Spy Kids. A pokračování v tomto trendu pokračuje, a navíc, jako každé správné pokračování, je o řád blbější. První polovina filmu je ještě jakžtakž zkousnutelná, a semtam jsem se i pousmál (jak to mají dnešní agenti "jednoduché") a naproti tomu druhá polovina je naprosto nekoukatelná a vydržel jsem ji jen s blízkou vidinou závěrečných titulků. O českém dabingu tady bylo zmíněno leccos, a fire in the hole bych jako oheň v díře fakt nepřekládal....(26.2.2013)

 • blackJag
  *

  Frankie Muniz patří do elitní skupiny nejméně příjemných herců na této planetě a jeho filmy toto zařazení respektují ve vzácné shodě. Agent Cody Banks není žádnou vyjímkou. Nudné, trapné, dokonale zbytečné. Jediná věc, co mne trošku pobavila, byla příruční raketomet, jinak opravdu utrpení. Hudba: Mark Thomas. 20%(4.1.2010)

 • Kinderr
  **

  Kluk, kterému je asi 14 a už je tajný agent. Stávají se mu samé trapné věci, jak už to u takových to filmů bývá zvykem. Ale nebojte se určitě zase zcela sám možná s pomocí pár ještě menších děcek, zachrání svět a budeme všichni v bezpečí.....Ale ať jsem trochu optimistická dá se na to dívat a mladší generace- teenagery to možná i nadchne.(12.1.2014)

 • Slartibarkfast
  *

  Nemám slov. První pokus byl pravda totálně mimo, ale ten druhý je už opravdu silně cítit propadákem na celé čáře. Vlastně ani nevím za co dát vůbec nějakou hvězdičku. Snad jen za docela sympatickou Hannah Spearritt (asi jen proto, že jsem chlap ), ale v tom případě nevím, jak na tom budou v hodnocení slečny. 10%(15.5.2010)

 • Deimos
  ****

  VHS/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Akce 8/10/// +opět slušná akce, někteří herci (Muniz, Spearritt, Anderson), docela zábava -naopak některé vedlejší postavy trapné a záporňáci opět směšní, méně výrazná hudba/// V podobném duchu jako jednička. Takže solidní akční komedie, která je dokonce lepší jako "áčkový" Stormbreaker. Sice je jednička o něco nadupanější, přesto i tento film nabídne dostatek zábavy a akce. Klidně bych si dal i třetí díl./// Celkem 70%///(17.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace