Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

luxus1

Viděl jsem už dávno v TV a nějak mi to uvízlo v hlavě takže sem to skoukl znovu a neskutečně jsem se nasmál. Ta kombinace Murphy + DeNiro mi celkem sedla ale něco to postrádalo))) ()

tomkat

No vida, on umí mít Holywood i smysl pro humor? Dva protichůdné herecké styly, oba pasující (o tom to vlastně celé je, tak jako děj příběhu); nadhled, a k tomu osvěžení v podobě kritiky jednoho filmového žánru, i mainstreamové filmařiny jako takové - do které to ale přitom celé spadá! Výborně, i "tuctový film" může být zážitek. ()

BH7

Fajnová oddechovka. Krásně postavená na dvou protikladech - Eddie x Robert, jejichž rozličnost mě ve filmu rozhodně nenudila. Líbil se mi i děj a celková koncepce. ()

Rathe

Průměrná americká komedie. Pár hvězd do obsazení ale nezajistí, že udělají velký převrat s hloupoučkým scénářem. Rozhodně mu ale pomohli k lepšímu výsledku. Natáčení filmu během akce je zajímavé. Ale příběh záporáka tam naprosto zaostává a v celém filmu je tak 5 min. Eddie Murphy je samozřejmě skvělý vtipálek. To vím, i když tady z něho dělají hlupáka. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Říkám ti předem, že si nenechám dělat na hlavu vod nějakýho zfetovanýho hollywoodskýho kokota!" Podle mě dost kvalitní komedie, o dvou policajtech, kteří natáčí reality show z jejich každodenní rutiny. Robert De Niro jako drsný detektiv, kterého doplňuje ukecaný Eddie Murphy. Jde o ideální spotřební komedii, která v divákovi dlouho nezůstane, ale na níž se jistě (pokud jde o jeho typ humoru) rád podívá vždy, když na ni omylem narazí v televizi. - 70%. ()

mistr97

Showtime je vcelku slušná oddechová akční komedie. Zázraky od ní čekat nelze, ale její sledování mě vždy bavilo. Děj i charaktery postav jsou jednoduché, nic zvláštního autoři nevymýšleli, ale proč taky, když tohle osvědčené schéma docela dobře funguje. Co se týká humoru, což je u takového filmu hlavní měřítko, tak ten se mi zamlouval. Přestože se hodně čerpá z rozdílných charakterů hlavních postav, až to viditelně působí nuceně, scény podle mě nepostrádají jistou lehkost a jiskru. 65 % ()