Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

SeBig

Eddie jako vybornej komik a De Niro jako pěknej nervák a když se ty dva dají dohromady + nejaký ty hlášky a akční scény, honičky atd.. vznikne parádní akční komedie! :) ()

Chrustyn

Film si udrží pozornost hlavně kvůli skvělému De Nirovi, který nám dokazuje, že komediální role mu sedí stejně jako role mafiánů. Murphy je spíše otravnej (ale to byl nejspíš záměr). ()

Roman.Ticka

Víc než šmírování policajtů se tady natáčelo soukromí a hvězdné manýry herců samotných. Eddie se velmi rád stylizoval zpět do své nejslavnějšího axelovské role a De Niro mi překvapivě v roli morouse a netykavky sedl jako málokde jinde. Dokonce i ten závěrečný bigbrowerovský úsměv mělo to hollywodský hovado sexy jak snad ani nepamatuju. ;-) ()

MM11

Žádná sláva... Spojit tak typologicky odlišné herce nebyl marný tah, jenže se ukázalo, že scénář bude vyhovovat poloze jen jednoho z nich. A jelikož Eddie Murphy dramatik nikdy nebude, stačí pokud se přizpůsobí "všeuměl" De Niro. Scénář je produktem Hollywoodu nejtvrdšího kalibru, herci hodně neteční (hlavně De Niro) a humor jednoduššího ražení. Ale viděl jsem i daleko horší filmy... ()

eraserhead666

Zajímavé, jak se Murphy hrozně moc snaží a nic. A pak se posadí De Niro do té jejich "zpovědnice" a utrhne vám bránici. Jenže to je tak jediné zajímavé na tomhle filmu. JInak to je suché, nezáživné, bez nějaké hlubší dějové zápletky. Vlastně mi to přijde stejně prázdně pozlátkové, jako ta TV show, z níž si v tom filmu utahují. Známé tváře, kulisy, ale uvnitř nic. Ještě, že tam byla Rene, aspoň bylo na co koukat. ()

Tommassi3

"Tak dobře, ale říkám ti předem, že si nenechám dělat na hlavu vod nějakýho zfetovanýho hollywoodskýho kokota !!" ;) ()

Kryton

Nápad to byl dobrý. Jen všichni si to tak neužívali jako Murphy. De Niro to vzal jen kvůli penězům a tak mu vždy celý film vydrží jen jeden výraz tváře. A ten zbytek odvadí sem tam standart. Nu škoda, ona by to byla dobrá akční komedie , kdyby se do toho všichni položili stejně jak Murphy a krapet více šlo vyždímat z nápadu , který rozhodně plno scén nabízel. ()

jondzavid

2 1/2. Showtime je typický buddy movie - problémom u mňa bolo, že mi nesedela chémia medzi De Nirom a Murphym. Tie 2* si zaslúži Robert De Niro, ktorého výkon je aj jediným kladom filmu. Eddie Murphy hrá po 20 či 30 raz tú istú postavu a žiaľ 48 hrs alebo bh cop to boli iné časy. Neustála sebarecyklácia už nudí a réžia a scenár sú tiež bez nápadu (aj keď zopár vtipných hlášok sa nájde). Jackiemu a Chrisovi to pred týždňom svedčalo lepšie v Rush Hour 2, preto sa prikláňam k lepším **. ()

gogos

Solidne akce, obcas celkem vtipne. Eddie Murphy se sem dokonale hodi, kdezto De Niro moc ne. HUdba byla takova presla, efekty celkem solidni a namet velmi zajimavy. Ja jsem se nenudil a obcas me to i pobavilo... Prumerna akcni komedie... ()

Makky

Eddie Murphy sa nám predviedol tak, ako ho poznáme - vtipný a miestami trápny policajt. Tu však aj ambiciózny herec, ktorý využije ponuku svojho života. Robert DeNiro naopak unudený a podráždený detektív, ktorý má rád život taký, aký je. Vcelku slušná akčná komédia ()

Skip

Taková nijak zábavná stupiditka nehodná herce De Nirova formátu. Ale aspoň se dobře pobavili, soudě podle nepovedených záběrů na konci. Ty peníze by se ale daly rozhodně utratit účelněji. ()

OG_Swifty

Tradičně mírně podprůměrná komedie se suchým De Nirem a užvaněným Murphym. Pobavila mě scéna s "výslechem" ve vězení, ale jinak to bylo spíš opravdu suchý a především ty humory v tý budce s nezaujatým De Nirem byly opravdu strašný. Jo a pes Prášek byl dobrej, ale já mám zvířata (kromě opic) dycky rád. ()

Diamant

Škoda, že raz sa úplne zbytočne vyskitla (aspoň v českom dabingu) jedna z najhorších, najvulgárnejších nadávok. Takto film stratil v hodnotení jednu hviezdičku. ()

Martin741

Scenarista k filmu absolvoval uspesne 7 tried ludovej skoly, reziser nema sice Downa, ale amater to je prvotriedny. No a ustredna dvojica hercov aspon vyzerala, ze sa snazi /teda 2 - 3 sceny vyzerali, ze sa v nich herci snazia/. Zosumarizovane a podciarknute : Velka Bieda za 30 % ()