Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

ostravak30

Komedie, která by byla ještě kvalitnější, kdyby se zapojili i jiní herci. Robert De Niro jako by s svou otrávenost přenesl i do hereckého výkonu. Možná to byl záměr hrát to právě tak, ale zatímco Eddie Murphy hraje tradičně s velkým nasazením, jeho kolega se spíš malátně prošourá ke konci filmu. Také mi chybí více vtipů. Hodně zábavy se točí právě kolem E. M., ale ostatní herci jsou stále vážní a tak se jim vyhýbá i veškerá legrace. Takže když E. M. není na scéně, jako by humor zmizel s ním. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 5,5/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 25%, Audience Score - 25% | FDb.cz - 66,9% | Náhodou slušná policajtská americká ptákovinka, která sice nenabídne nic extra nového, ovšem my se solidně bavili. Eddie je vpoho, Bob jako vždy frajer (i když má rozhodně na víc...) a jako taková příjemná jednohubka po náročném dni prostě Showtime bodne. 65% ()

Shley

V celku zábavná a poměrně originální komedie co má spád. Eddie Murphy je skvělý komik a svou roli zahrál skvěle, ale kdo mě opradvu překvapil byl Robert De Niro, který svým pojetím role dává celému filmu šmrnc. ()

FREEWHEELER

Špekulácie o tom, či nájdeme kvalitný materiál sú bezpredmetné. Klasický rodinný televízny večer so sympatickými hercami. A moja mama zaspala určite prvá. Ja jej to však nebudem zazlievať. ()

route60

Komediání utrpení ala Edie Murphy a nudným Robertem De Nirem, oprávněný propadák štěstí že jsem na to nešel do kina. ()

gefr

Takhle si představuju komedii! Eddie jako vždy nezastavitelný kecal a De Niro klasický bručoun. Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, na kterou můžu koukat stále dokola. It´s showtime! ()

lobo87

Vcelku podarená buddy kriminálka s postavami, ktoré už ani nemôžu byť väčším protipólom. Murphy ako milovník objektívov a hollywoodskej pozlátky, De Niro ako drsný muž zákona, ktorý tým všetkým vyslovene pohŕda. Pri rozumnej stopáži som sa výborne bavil... 70% ()

fimler

Nebudu říkat, že je to hodně dobrá komedie protože není, ale na zabavení není vůbec špatné. Murphy dělá blbečka a Niro je nucen se na něho dívat.Dohromady to dává dobrou dvojku u které se snad až tak nudit nebudete.Nechápu hodnocení * hvězda a odpad!! ()

William_Kirk

Jedna * za Williama Shatnera. Jinak to byl nudný film, u kterého jsem se zasmál jen výjimečně. DeNiro i Murphy průměrní. Vidět jednou stačilo. ()

Marty_cihi

Pro mě naprosto zábavný film. Největší borec je ten bláznivej kameraman, kterej na písknutí vlítne do přestřelky pro nejlepší záběr :-D. Nevím co by se dalo vytknout :-) ()