Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

Paity

Stejně jako ve filmu Jsem agent se i Showtime veze na vlně dalšího herce. Tentokrát je to Robert De Niro, který ale dělá co může aby snímek zachránil, ale jakmile na scénu vstoupí Eddie Murphy, je po všem. ()

Petr.Kocfeld

Show time je dobra krima komedie.Mne se tento film libil.Davam 60 procent.Rad se k nemu nekdy vratim...De Niro a Murphy si zde dobre sekunduji.Show time vas chyti a nepusti.Murphy je zde docela vyrecny a to se mi libi a De Niro je dobry herec. ()

kaygen.it

Zbytečnost, která vám po 14 dnech vyšumí z hlavy. Ani de Niro to nijak nezachrání - asi si vybírá odpočinkový čas. V roce 1993 možná trochu novátorský, dnes pouze šeď filmové produkce... ()

filipvrbik

Film nic moc, zápletka úplně o ničem, vlastně to vypadalo jako film o filmu- ale Robert de Niro s Eddiem jsou skvělí....60% ()

lukasd

Docela slušná akční komedie. Je to takovej ten film na jeden večer na kterej si za tejden nevzpomenete , že jste ho viděli! 70% ()

Jeržik

Typický střed. Mezi oběma herci to funguje bezvadně, René Ruso je neuvěřitelně otravná, záporák je ubohý a scénář tragický(největší problém filmu!) Na druhou stranu je to poměrně vtipné a hlášky fungují, proto nevidím důvod proč to zatracovat. Raději sednu, vezmu chipsy a budu se bavit. Co vy na to? ()

Ollie235

Nezaujal mě ani samotný nápad, natož provedení. De Niro vypadá, jakoby ho hraní přímo obtěžovalo (a i když tak jeho postava vypadat měla, minulo se to účinkem), věčně se tlemící Murphy víc otravuje než baví a celé to působí daleko víc směšně než zábavně. Pár úsměvných momentů tam rozhodně je, ale celkově to není nic víc, než podprůměrná komedie, na kterou rychle zapomenu. ()

Zeek

Komedie s Eddie Murphym? Ne, pouze další podprůměrná blbost, která vůbec není vtipná a kterých murphy natočil už desítky. Moje hodnocení: 20% ()

Luqi

1 + 1 = 1...........Myslím, že z tejto témy sa dalo vyťažiť oveľa viac - hlavne "vďaka" scenáru, ktorý sa moc nevydaril - miestami nudil a niektoré časti ako keby som už videl v iných filmoch.......ale čo je zaujímavé, problém bol aj v hercoch - paradoxne, aj keď Murphy a De Niro odviedli svoj slušný štandard, ako dvojica sa spolu moc nehodia . ()

helloween93

Eddie byl dřív vtipnej a měl jsem ho rád. Bohužel svůj komediální talent utopil v řadě hloupých komedií v 90. letech. Tady z něho zbylo jen cenění zubů a žvanění blábolů na kameru. Divím se De Nirovi, že šel do tohohle projektu, protože hrát v takovémhle béčku nemá zapotřebí. Pár vtipů bylo dobrých, akce ušla, ale scénář, to byla tragédie..Ukázkový propadák. ()

hazaba

Dala bych tomu tři hvězdičky, kdyby Murphy tolik netlačil na pilu a v každém druhém/třetím záběru se nepitvořil. Film zachraňuje DeNiro, který dokáže zahrát snad všechno, aniž by u toho vypadal trapně. Celkově to není úplná ztráta času - v danou chvíli se člověk docela pobaví, ale viděla jsem lepší komedie, které v hlavě zůstanou déle. ()

MickeyStuma

Robert De Niro a Eddie Murphy spolu ve filmu a ještě jako parťáci? A jde to vůbec? Ale jo, pokud se bude jednat o komedii jako je tento snímek. Každý z nich je tu přesně takový, jaký je znám. Murphy ukecaný až se jeden diví, že má pořád co říct a De Niro vážný jak mýdlo na umývadle. A neřekl bych, že je to zase až tak špatné. Oba se tu výborně doplňují, hláškují, a rozehrávají akci, která sice nepřekvapí, ale pobaví. Příběh není nijak originální, ale při Murphyho skopičinách to ani nevadí. Důležité je, aby se divák bavil. Akční scény jsou adrenalinové a zábavné. Popkornová podívaná, která rozhodně neurazí. ()

plagjoklas

Ak mám povedat pravdu je to po dlhej dobe dobrý film v ktorom hrá Eddie Murphy (samozrejme ak nerátam oboch Shrekov). Nie je to trápna komédia, stylu eurotrip, ale ponukanam to velmi dobrú chémiu medzi Denirom a Murphym, no na druhej strane nicím nevybocuje s priemeru. Takze nevidím to inak ako na 3* ()