Zkušený a uznávaný kriminalista Mitch Preston je zcela oddán práci a z celého srdce nesnáší vlezlé televizní kamery. To černošský policista Trey Sellars je naopak bezvýznamný pochůzkář, který touží po mediální slávě a pravidelně se účastní konkurzů na filmové a televizní role. Jednoho večera zahlédne Trey v baru Mitche. Všimne si, že je ozbrojen, a vidí, jak s dalším mužem a taškou vchází do obchodu naproti baru. Tuší zločin, vysílačkou přivolá posily a pustí se do sledování podezřelých. Těm mezitím ve skladišti prodává černošský dealer heroin. Jednání však přeruší helikoptéry televizních stanic, odposlouchávajících policejní vysílačky. Ve skladišti se rozpoutá divoká přestřelka, při níž dealer použije nezvykle průrazné střelivo a zraní Mitchova parťáka. Do akce se zapojí i Trey, který se pokusí zatknout Mitche. Zuřící detektiv ho připoutá želízky k plotu a rozstřílí kameru reportérů, kteří překážejí při pronásledování. Nezdařená akce má nečekané důsledky, když televizní producentka Chase Renziová přesvědčí nadřízené, aby natočili novou reality show o práci policie s Mitchem v hlavní roli. Vzpírající se Mitch dostane účast v pořadu rozkazem. (TV Nova)

PeteBuck

Je mi jasné, prečo sú hodnotiaci dosť príkrí. Dať dokopy nejakú dvojku, ktorá bude mať prirodzenú chémiu a bude jej to šlapať, je dosť ťažké. Tu je slušný rozpočet, dosť dobrý vtípkov, ale mám ten dojem, že tento film sa minul dekádou. Toto malo vzniknúť niekedy v osemdesiatych rokoch, zároveň tomu dať lepší scenár, možno to trochu preobsadiť. De Nira mám hrozne rád, ale podľa mňa si s Murphym nesadli. Je vidieť, že to riadne prestrihali, aby tá stopáž bola znesiteľnejšia, ale zloduch a zločin sú tam akoby podružní, hodne v úzadí a celé sa to sústredí na ústrednú dvojicu, zároveň na Rene Russo, ktorá sa snaží silou mocou presadiť svoj seriál. Nič poriadne nedotiahnuté a celé je to mierne povedané divné. Ale ja som sa bavil. Dávam tomu lepšie hodnotenie, podľa mňa je to lepší priemer, účel to u mňa splnilo. Pobavilo a celkom rýchlo to ubehlo. Ťažko toto hodnotiť. 70 %? A mimochodom, keď Shatner zajebal Rene Russo o DeNirovi: "Slabšieho herca som ešte nevidel", tak to som sa fakt rozosmial. Takí Bad Boys ma napr. nebrali, aj keď v mnoho si ich ústredná dvojka viac sadla a príbeh mali lepšie prepracovaní, ale ich humor ma nebral. Tu bolo zopár naozaj dobrých vtípkov. A určite je to lepšie, než nejaký Beverly HIlls Cop. ()

Sublog

Vzhledem k tomu, že zde hraje Eddie Muprhy, mě průměrnost snímku nijak zvlášť nepřekvapuje, ale proč tu proboha hraje Robert De Niro? ()

kacmi

Showtime je film, ktorý mal obrovský potenciál, a v niektorých scénach sa svojim možnostiam približuje - predovšetkým vďaka De Nirovi a Murphymu. Pravdepodobne to bol nevyvážený scenár, ktorý spôsobil, že nefunguje tak ako by mal. Produceti mali ešte chvíľu vydržať a počkať na jeho prepis, alebo aspoň najať "script healera". A možno je to jeden z filmov, ktoré v scenári fungovali, ale pri natáčaní sa čaro nejako stratilo, a iba občas ním prebleskne. ()

P@\/EL

Dobrá akční komedie o dvou policajtech, kteří natáčí reality show z jejich každodenní rutiny. Námět je to zajímavý, zpracování spíše průměrné. Najde se tu několik srandovních scén, které nejsou nikterak originální, ale rozhodně diváka pobaví a to je podle mého to hlavní. Příjemným spestřením jsou dále svižné přestřelky a honičky, jež vnáší do děje i trochu akce. Závěr je více méně docela předvídatelný. ()

komando20

tak tento film sa vobec nepodaril uplna nuda, divim sa ze tak nadany herec ako Robert DeNiro isiel do toho aj po precitani scenara ()

Mr.Lordi

Filmu ubírá na kráse pár věcí - místy trapnohumor, který donutí přepnout nebo nevnímat a trošku horší zápletka. Namachrovaný policajt co je víc herec než policajt, policajt s trochu drsnými praktikami tvoří dohromady sebevražednou dvojku. Pobavení na jedno shlédnutí. Upřímně - nejvíc jsem se smál u závěrečných zkažených scén. 60% ()

Pythonator

Jednu hvězdu navíc za DeNira, který ač působil znuděně, bavil víc než gumové tlemení Eddieho Murphyho. Myslím, že Robert De Niro s jakýmkoliv parťákem podrží nad vodou jakýkoliv film. On je totiž osobnost. ()

V-TECH

Robert De Niro i Eddie Murphy se snaží, ale pouhé obsazení zvučných jmen dobrý film neudělá. Lehce podprůměrná akční komedie vyloženě neurazí, ale až na pár světlých výjimek se divák moc nezasměje. ()

-rooney-

Je tady Showtime !!! De Niro a Murphy, skvělá dvojíce která se skvěle komicky doplňuje. Rozdílné povahy policistů zapříčiní spousty komických situací. Tento film se mě velicí líbil,hlavně tedy kvůli skvělého hereckého obsazení. V pozadí stále velice atraktivní Rene Russo odvedla svou práci taky na jedničku ´=) ()

CrashHP

Nie je to nič špeciálne, obyčajná komédia s nádychom akčných prvkov. Pozeratelný film, hlavne počas nudnej nedele. ()

luciluci

jednoduchá komédia, ktorá má zopár vtipných momentov. Do histórie dieru nespraví, ale pozrieť sa dá. Chvílami aj pobaví. DeNiro je dobrý, Eddie Murpphy pôsobí trošku prehnane, Rene Russo kĺže stále len po jednej "nadšenej" póze (ale to je skôr spôsobené slabo napísanou postavou). Odfarbený záporák je málo uveriteľný. Myslím, že slovenský dabing tomu dosť ublížil ()

BlackJoker

Celkem často se zde oběvují dost trapné scény, občas trochu nuda ale vcelku řekl bych průměrná béčková komedie se zajímavým obsazením ale ne moc dobře vymyšlenými postavami. ()