Mik alias krokodýl Dundee žije se Sue v New Yorku. Vzájemně se milují, ale Mikovi se také stýská po domově a chce si najít práci. Bývalý manžel Sue se zanedlouho stane svědkem vraždy a film s fotkami z místa činu pošle Sue do New Yorku. Drogový boss Luis Rico ho nechá zabít, zjistí, kam fotky poslal, a nechá Sue unést a prohledat její byt. Pak zavolá Mikovi a přikáže mu film donést na jednu stanici metra, jinak Sue zabije. Mik se nejdříve zbaví policisty, který ho sleduje, a pak také gangstera, který si přišel pro film s fotkami... Díky své odvaze pak získá informaci, kde Rico Sue drží. S pomocí svého přítele a pankáčského gangu se dostane do Ricovy pevnosti. Do domu přijdou pankáči z gangu a také přijede policie. Mik Sue zachráním Ricovi se ale povede utéct – a je jasné, že chystá pomstu... Policie poskytne Sue a Mikovi ochranu. Když po nich však někdo začne střílet v hlídaném bytě, Mik se rozhodne vzít vše do vlastních rukou a spolu se Sue odjedou zpět do Austrálie. Brzy je však drogový gang vystopuje i tam a je jim v patách... (TV Prima)

Compadre

Mě se teda druhej díl Krokodýla Dundeeho líbil stejně jako jednička..hlavně teda ke konci, se všema těma pastěma na kolumbijský mafiány :-) (i když malej Kevin ze Sám doma, je měl přeci jenom lepší :)) ()

IdentityS73

Všechny tři díly Krokodýla Dundeeho se mi líbí, i když ten poslední je asi nejslabší. Druhý díl mám ze všech nejradši, ale ke všem třem dílům se ráda vracím. Vůbec mi nevadí, že s 4* půjdu trochu proti davu:). I když je jasné, že film nemá žádnou hlubokou myšlenku, není nějak profesionální a blablabla, 4* si zaslouží a jsem ráda, že jsem na tenhle fim narazila! ()

Všivák

Dundeemu přibyl záporák. Zkouší si taky akční výraz. Humor se tu neopakuje. Dobrých nápadů je pořád dost. Jenom bych řekl, že je tu už až moc obdivovaný. Ze všech stran mu všechno lehce vychází. Záporáci tu jsou fakt neschopní. Ani z nich nejde moc strach. Film ale stále sype supr hlášky. Zábava pořád výborná. ()

lykan9

Nevím z jakého důvodu, je druhý díl Dundeeho tak kritizován, ale pro mě je druhý díl s tímto neohroženým dobrodruhem a lovcem krokodýlů stále na vysoké úrovni. Dokonce je obohacen akční rovinou. U mě se kvalitativně rovná předchozímu dílu a u mě bude vždy patřit mezi nejoblíbenější filmy z 80´ let. ()

Ravi

K tomuhle pokračování mám jen tolik, že přesun australského "burana" do města se povedl, jenže příběh ztratil na epičnosti i na poctivě budované atmosféře. Krásných 65% = 3/5 ()

Kosmik 1

Jak už to tak většinou bývá, druhý díl je krapet slabší, ovšem pořád nám australané dopřejí dost velkou dávku humoru, která se dá velice snadno vstřebat. 70% ()

Autogram

Fajn ľahko-kriminálna komédia, ktorá sa nechce hrať na drsnú ani trápne vtipnú. Partia dobrých pankáčov sa len tak nevidí niekde mimo série Policajnej akadémie. ()

Fox85

Je to opravdu o něco slabší než první díl, ale pořád je to celkem vtipné a dá se na to koukat i po několikáté. ()

Danoboss

Začínam veriť, že tu je nejaký generátor čo k niektorým filmom priradí o 20% vyššie hodnotenie. Nudné pokračovanie klišé o chlapovi z džungle čo teraz prišiel do mesta a má z toho byť náramná sranda a celý New York ho zbožnuje. ()

ranp

Tenhle film znám skoro nazpaměť a musím říct, že se mi hodně líbí. Je to napínavé, akční a místy i poměrně vtipné. Kvalitou se tento film určitě vyrovná prvnímu dílu. ()

Cejny

Oblíbené a velmi humorné dobrudružství s Paulem Hoganem. Stále to má šmrnc, stále to má švih, ale už to zas není jednička. ()

Maynard.

Dvojka sice už kousíček pokulhává za příjemnou jedničkou, ale pořád se jedná o nadprůměrnou podívanou. Nejsem zrovna zastánce cizích komedií, ale tahle sérka (když teda nepočítám trojku, která bude už asi pěknej šit) se vydařila. Asi je to tím, že to je rize Australská záležitost, a né žádný emerický rádoby komedie. Mimo velmi líbivý soundtrack, kterej už si dávám pěkně v káře, zde zazní i super věc od Iggyho Popa, kterou nám snad tenhle muzikant dopřeje letos v Trutnově. Jo málem bych zapomněl vypíchnout dvojici netradičních padouchů... No a samozřejmě Mikyho plán jak se s nima v buši vypořádat. Mimochodem George Bush = Jirka Křoví, ale zas tak vtípný to taky není :o) ()

kenkaku

Vemte jedničku a obraťte karty (strčte městské hejsky do buše) a jedeme nanovo... vtipem v pořádku a stále zábavné. Jen o tu jednu příčku méně než poprvé... ()

herr_carter

Zcela zbytečné pokračování už tak poměrně zbytečného prvního filmu, herecké výkony nula, scénář -1, komerce komerce a nic než komerce...................moje hodnocení = 2 z 10. ()

Mr.Floyd

O niečo slabšie pokračovanie, ktoré sa už musí snažiť vykryť najväčšiu devízu prvého dielu - originálny a neotrepaný námet. Bohužiaľ nevyšlo to najlepšie, ale v porovnaní s pokračovaniami iných podobne zameraných filmov je to veľmi kvalitné dielko. ()

Seti

Původní kouzlo z prvního dílu už je sice pryč, ovšem stále se jedná o nadprůměrnou podívanou, která mě dneska pobaví stejně jako před 12 lety. Jo a můžeme ty muže sníst?:-) ()