• Wormboy

Celkom slusny napad a aj celkovy potencial filmu brutalne nici a dehonestuje Arnoldove neherectvo, priblbly scenar a celkove vyznenie filmu. Je velka skoda, ze tento napad s klonovanim ludi sa nepodarilo chytit do ruk nikomu talentovanejsiemu, pretoze potencial tu bol. Takto to je klasicke akcne stale becko, na ktore si casom ani nespomenieme...(26.3.2005)

• Hellboy

Tohle vůbec nezačíná špatně...potom jsem měl samozřejmě velký očekávání..No ale nějak se to v půlce zvrtlo nebo co, a na konci už jsem se tomu spíš jen smál:) Ale stejně je tenhle film v jedné věci dokonalej a ten, kdo to vymyslel, by měl dostat nějakou medaili, protože co je lepší než Arnold??? Dva Arnoldové!!! :D(17.6.2006)

Arnold je hviezda, presnejšie bol. Dnes je doba inde a akčné filmy už nejdú tak na dračku ako kedysi. 6.deň je jeden z posledných zdarilejších filmov, ktoré natočil tesne pred tým, než sa dal na politiku. Film má skutočne dobrý a stále aktuálny príbeh, veľmi slušné obsadenie v zásadných vedľajších úlohách. Záporák M. Rooker a doktor R. Duwall. Arnie ako hlavná postava to ako tak ustál, dvojrola v jeho podaní však nikdy nebude viac ako priemerná, čo však v akčnom filme postačuje. Film má dobrú víziu budúcnosti, je tu veľa zaujímavých nápadov a v niektorých momentoch pripomenie napr. Total recall P. Verhoevena. Akčné scény majú rezervu, nie sú tak adrenalínové ako by mohli byť a réžia celkovo je hlavný dôvod prečo prečo film nie je lepší. Jednoducho mu chýba iskra, šťava, napätie, nazvite si to ako chcete. Tento film mal rozhodne na viac a pri pomyslení, čo by s týmto materiálom urobil taký Cameron zaplače nejeden fanúšik Arnolda i sci-fi žánru. 60%.(5.10.2016)

• Legas

Špatně hrající Schwarzenegger hnedka dvakrát? Proč ne. Ale laserové zbraně, které mají naznačit, že se děj odehrává v budoucnosti, to se mi hrubě nelíbí. Vše ostatní (ještě s vyjímkou helikoptér) není vůbec futuristické a potom nevidím důvod řadit 6. den mezi sci-fi. Klonování je dnes přeci téměř na dením pořádku. K plusům filmu bych přiřadil na jedno shlédnutí celkem zajímavý děj.(28.3.2003)

• Lima

Zajímavý námět, ale slabý scenář, jenž se postupně zvrtává v parodii sebe samého. Ovšem některé futuristické vize jsou fajn a celkem uvěřitelné, ale ničím jiným film nezaujme. Napětí se nekoná, akce je vlažná a to stokrát omleté klišé ke konci je dost únavné. A tak tím nejzábavnějším na celém snímku je Arnoldovo pokoušení se o herectví. Ale i kdyby se přetrhl, jeho úsměv bude vždycky vypadat jako kdyby právě šlápl bosou nohou na připínáček.(13.8.2004)

• - Úvodní citát je z knihy "Genesis", kde je stvořen šestý den Adam. (Terva)

• - Spoiler: Budova, ve které se ve filmu nachází genetické laboratoře a která na konci vyletí do vzduchu, je ve skutečnosti veřejná knihovna ve Vancoveru. (CliffLee)

• - Natáčení probíhalo v kanadských městech Vancouver, Burnaby a Toronto. (Terva)