Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MM_Ramone
  **

  Tri roky pred tým ako bol Arnold Schwarzenegger zvolený do funkcie 38. guvernéra štátu Kalifornia stvárnil hlavnú úlohu v snímku "Šiesty deň". V tých časoch bola jeho herecká kariera v kríze, na úpadku. Filmy v ktorých sa objavoval za moc nestáli. Boli to samé prepadáky: "Junior", "Likvidator", "Batman a Robin", "Koniec dní", "Všade samé zvončeky" . Akčný klonovací sci-fi thriller "The 6th Day" nie je na tom o nič lepšie. Je to zdĺhavé, predvídateľné, béčkové, mizerne zrežírované. **(14.3.2017)

 • Radko
  **

  Mediálne obľúbená téma klonovania v akčnom príbehu o nahrádzaní zaniknutých ľudských identít. Pomerne sľubný začiatok s vykreslením sveta, kde sa bežne vyrábajú náhrady mŕtvych domácich zvierat, ale ľudské štepy sú oficiálne zakázané, ústi do nič nehovoriacej vybuchovačky s dostatočne prkenným Arnoldom v hlavnej úlohe. Fanúšikovia rakúskeho kulturistu si však prídu na svoje. Bez potúženia alkoholom, či inou omamnou látkou sa dá v tomto skvoste vidieť dvojmo.(7.3.2005)

 • Lima
  **

  Zajímavý námět, ale slabý scenář, jenž se postupně zvrtává v parodii sebe samého. Ovšem některé futuristické vize jsou fajn a celkem uvěřitelné, ale ničím jiným film nezaujme. Napětí se nekoná, akce je vlažná a to stokrát omleté klišé ke konci je dost únavné. A tak tím nejzábavnějším na celém snímku je Arnoldovo pokoušení se o herectví. Ale i kdyby se přetrhl, jeho úsměv bude vždycky vypadat jako kdyby právě šlápl bosou nohou na připínáček.(13.8.2004)

 • Djkoma
  **

  Více než jako film o klonování se dá mluvit o filmu typu "víc Arnoldů, víc peněz". Což se "nečekaně" nepotvrdilo. Všechno kromě Arnolda je nezajímavé a i ten se chvílemi ztrácí v digitálním světě klonů, kteří jsou představování velmi obyčejně a nudně. Film je podprůměrný, nudný, nelogický a happy-endu se nevyhne.(1.7.2004)

 • Vojcl
  ***

  Samotný námět filmu se mi velice líbil a zasloužil by si jednu hvězdičku sám o sobě. Bohužel tvůrci nedokázali z daného tématu vytěžit to co se od nich očekávalo. Kdyby tuhle látku někdo zfilmoval jako psychologický thriller snažící se upozornit na nebezpečí klonování - mohl by to být pěkně povedený kousek!!! V téhle podobě se z toho, ale stal jen čistě průměrný popcornový akčňák se stárnoucím Arnoldem...(12.6.2006)

 • - Natáčení probíhalo v kanadských městech Vancouver, Burnaby a Toronto. (Terva)

 • - Kevin Costner se vzdal hlavní role, protože mu rozvrh natáčení filmu zasahoval do jiného. (CliffLee)

 • - Podle slov Arnolda Schwarzeneggra v bonusu ''The Future Is Coming'' je film situován do roku 2015. (CliffLee)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace