Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jojinecko
  ***

  3,5*/5...Podľa mňa vôbec nie zlé a dokonca ani Arnoldovo "citlivé herectvo s charakteristickou jemnou mimikou" mi nevadilo...Bál som sa, že tak zaujímavý námet skĺzne do béčkovistosti, ale prekvapujúco ten film obstojí v mojich očiach aj v rámci "serióznejšieho" akčného a sci-fi žánru (hoci je jasné, že prvá liga to nie je zďaleka). Film hýry nápadmi a vcelku originálnymi kulisami, aj scény Arnold vs. Arnold mi prišli nápadité...Celkom príjemné prekvapenie!(2.1.2009)

 • viperblade
  ****

  Opět další z případů, kdy nechápu to (zbytečně) nízké hodnocení… Ok, film neumí využít plný potenciál zápletky o klonování, hudba stojí za houby a konec je natahovanější než kdejaká žvýkačka, ale upřímně, pokud nepočítám třetího Terminátora je tohle zřejmě poslední film, ve kterém je Arnold takový, jak ho známe a máme rádi. Drsný, starostlivý, pronášející nekompromisní hlášky a vždy připravený nakopat pár zadků. A já se při tom opravdu bavil, takže na poctivých 80 % to vidím s naprostou jistotou. A opravdu, nevěřte zdejšímu hodnocení, není to TAK špatné, jak by se mohlo zdát.(24.6.2011)

 • genetique
  ***

  Arnolda si vždy rád pripomeniem. Určite si však spomienky na jeho filmy nebudem oživovať týmto filmom, no až také zlé to nebolo, keď že som nezaspal a nenudil som sa. Film ťažiaci najmä so zaujímavého námetu, toto totiž nebola typická 'arnoldovka' a so zaujímavej atmosféry blízkej budúcnosti. A občas nejaký slušný zápis v podobe dobrej hlášky. 70%.(5.3.2006)

 • B!shop
  ****

  Na Arnolda krapet nezvyklej film, protoze jeho role neni ciste nepremozitelnej borec, ale spis normalni chlapek, takze jednak nema moc prostoru predvest nakou paradni akci a za druhy se od nej vyzaduje nejaky to hrani a moc dobre mu to nejde. Ale jinak zustava solidni akcni film se zajimavym pribehem, snad jen ta stopaz je lehce prehnana a taky triky se ne vzdy povedly.(11.4.2008)

 • suicide
  ****

  Když Arnie nebyl ještě gubernátorem, tak byl vyjímečným pilotem a nadaným špionem-samoukem. A takového Arnieho mám rád. Nemyslím, že by se mu dalo říkat Pan Herec, ale v takových filmech je kovaný dobře a odvádí kus poctivé řemeslné práce. 6.den mě překvapil i trochu i po dějové a scénáristické stránce- ne, opravdu nejde o brak, a dokonce i nějakou myšlenku to zvládlo obsáhnout. Samozřejmě, šlo by si s ním hrát více, ale stejně šlo především o akci a o film, který spíše svou mentalitou patří do let devadesátých. Já jsem spokojený sedmidesátiprocentně.(20.7.2011)

 • - Spoiler: Budova, ve které se ve filmu nachází genetické laboratoře a která na konci vyletí do vzduchu, je ve skutečnosti veřejná knihovna ve Vancoveru. (CliffLee)

 • - Kevin Costner se vzdal hlavní role, protože mu rozvrh natáčení filmu zasahoval do jiného. (CliffLee)

 • - Úvodní citát je z knihy "Genesis", kde je stvořen šestý den Adam. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace