3DD!3

Nejlepší akční film co byl kdy natočen. Všeho je zde přesně tolik kolik má být. Akce i emoce jsou úžasným způsobem zapracovány do fantastického děje, který vykresluje mrazivou vizi budoucnosti. Arnold Schwarzenegger, který je tentokrát na opačné straně barikády než byl v díle prvním, podává nejlepší výkon své herecké kariéry. Triky jsou dokonalé (obstojí i v dnešní době) a možná i díky tomu je tekutý Robert Patrick ještě děsivější než jeho předchůdce. TERMINÁTOR 2 je jedním z filmů, které změnili historii kinematografie. Všem se zaryl hluboko do paměti a zůstane v ní ještě mnoho let. V mojí osobní TOP 20. ()

Boss321

Jedna z mála vyjímek, kdy je pokračování lepší než první díl. Jeden z nejlepších, nejpřelomovějších a nejkultovnějších akčních filmů v dějinách kinematografie. Na svou dobu skvělé triky a Oscary za ně to jen potvrzují. Spojení Schwarzeneggera, Hamiltonové, Furlonga a Patricka je geniální, nedovedu se představit jiné herce a ke všemu James Cameron vše skvěle zrežíroval a namixoval tak, že se jedná o neopakovatelný zážitek. Tenhle film musel vidět naprosto každý a kdo ne, tak nemá představu o co přišel. Jeden z největších akčních nářezů v dějinách kinematografie. ()

Pohrobek

Bezpochyby hvězda ve svém žánru, koukatelná s většinou příjemnými pocity. Nejzábavnější je však stejně to, jak vážně to tady všichni berou a jaké variace pomalu na téma teorie reality se tu objevují. Nicméně, právě takhle bych si chtěl Schwarzeneggera navždy uchovat v paměti (jako americký prezident bude o poznání horší). A od Camerona se žánrovější podívané zřejmě též nedočkáme. ()

Matty

„Já se vrátím“. A jak Arnold slíbil, tak taky (po sedmileté pauze) splnil. Je paradoxem, že v nejakčnějším filmu Arnolda Schwarzeneggera samotný Arnold nezabije ani jednoho člověka - v rámci svého "polidštění" protivníky jenom střílí do nohou. 85% Zajímavé komentáře: Mr.Apache, Lateef, k212, oLí, Lukiš, Shadwell, Joeey, Vitason, JohnO.O, Kokos ()

Spiker01

Možná vůbec nejlepší akční film všech dob. Asi nic víc netřeba dodávat. Kdo neviděl všechny ty legendární scény a hlášky, kterých je film plný, urychleně by to měl napravit. Druhej Terminátor absolutně nemá chybu. EDIT : 29.8.2017 : Na Soudný den jsem byl po letech na T2 konečně v kině a ačkoliv onen 3D efekt, kvůli kterému to bylo uváděno, na mě extra dojem nezanechal, vidět to prostě v kině byl neodolatelný zážitek. Jen škoda, že to nebylo extended, plno věcí mi tam chybělo. Jo a Arnold je v tom filmu naprosto nejlepší ever! PS : Robert Patrick je prostě dokonalej...100% ()

• Nápad dvoch proti sebe stojacich terminátorov chcel Cameron použiť už v jednotke (1984) čo mu vtedajšia technológia ešte neumožňovala. Ďalším nerealizovaným nápadom prevzatým z prvého dielu bola jedna z vymazaných scén, akú si je možné pozrieť v bonusoch na DVD a Blu-ray, kde Sarah (Linda Hamilton) na konci odváža sanitka a v pozadí je vidieť názov budovy Cyberdyne Systems. Tá hrá v druhom diely významnú rolu. (Paldiny)
  • Slovenský dabing k tomto filmu bol vyrobený až v roku 2009 pod vedením Zdena Dřínovského v štúdiu DIMAS. (Piri)
  • Režisér Cameron kvůli scéně průjezdu vybetonovaným korytem v Los Angeles nechal odklonit místní řeku. (raininface)

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu