Fakticky senzačně umí servírka Betty na své narozeninové party nalévat kafe. Nikdo nepozná, že je duchem úplně někde jinde.Sní o tom, že se jednou stane zdravotní sestřičkou, což samozřejmě přímo souvisí s její vášní pro mnohadílné seriály a jejím mužským idolem, okouzlujícím kardiologem Dr. Ravellem (Greg Kinnear). Na party se objeví také Charlie (Morgan Freeman) a znovu se s ním Betty potká doma. Tam už má ale jiné starosti. Musí přece dokoukat na videu zmeškaný díl svého seriálu a kašle na to, co si její nudný manžel Del domlouvá s kumpány. Jde ale o drogy a Del je svými kumpány zavražděn. Brutalita této situace vychýlí Betty z reality, a tak se dostane do světa fantazie, do světa svých seriálových hrdinů. Náhle stojí tváří v tvář milenci svých snů. (oficiální text distributora)

wrzec

Vůbec nevím co tím chtěl autor říct, ale chvílemi jsem se bavil, chvílemi nudil, celkově snad lepší průměr, ale zajímavý až divný příběh. ()

Tominko12

Čierna komédia? Komédia? Thriller? Asi ani jedno z toho. Ani také ani onaké. Plytká myšlienka a nepáčilo sa mi ani spracovanie. Kvôli hercom sa to dalo dopozerať, ale inak to bola veľká bieda.. ()

demovka

Sestřička Betty je vyzdvihována kvůli Renée Zellweger a Morganu Freemanovi. Zahrané je to velice dobře, hlavně Renée, ostatní postavy tak nějak splývají v tom nepravděpodobném příběhu. Ta vedlejší premisa dvou padouchů byla potřeba, ale sáhněte si do svědomí, kdo je schopen uvěřit, že Morgan Freeman hraje jinou než oduševnělou kladnou postavu. V tomto případě mám pocit, že se Morgan více baví, než hraje. Chris Rock se více vzteká. Na druhou stranu tyto role mu vždy sedli. Greg Kinnear hraje obvyklého slušného hezouna, i když v tomto filmu mi přijde jako jediný držitel rozumu. Opravdu v Americe existují ženy, které uvázané doma postrádají ve svém životě realitu a jsou schopny uvěřit, že televizní postava je postava skutečná? ()

mzop

Co a kdo všechno je realita? Kde jsou hranice mezi sněním a skutečností? Komedie, ale s hlubokou základní myšlenkou. A ke štěstí diváků navíc byla do titulní role obsazena skvělá Renée Zellweger. Občas až moc přitažené za vlasy a postava Morgana Freemana (možná jen nevhodné herecké obsazení) mi nesedla - takže 4 hvězdy s odřenýma ušima ()

peproch

To není jen primi bžunda, ale i sociálně kritické drama ženy, která je konfrontována s pokrytectvím maskulinity a karierismu, které jsou neseny televizním falšováním reality. ()