• danecek24

59. Zlatý Glóbus za rok 2001 - nominace (1) - Nejlepší herec v minisérii / TV filmu - Barry Pepper(12.3.2009)

Tyto filmy mají vždy něco do sebe. Obzvláště se mi líbily herecké výkony dvou hlavních ,,hrdinů´´. Myslím si, že 4* jsou dostatečné na ohodnocení tohoto snímku.(23.6.2007)

Spíš jen lehce nadprůměrný sportovní film, který nedokáže (ač se snaží) vyvolat takové emoce, jaké by si zasloužil. Z prostředí baseballu existují určitě lepší filmy. Škoda, docela jsem se těšil.(10.3.2003)

Příjemný filmeček, sportovní dramata mám prostě rád. Ačkoli jsem si ze začátku nebyl jist, že mi Barry Pepper v kladné roli sedne (mám ho přeci jenom zafixovaného jako toho dozorce-šmejda ze Zelené Míle), musím říct, že postavu Rogera Marise zahrál přesvědčivě.(23.4.2008)

• sepp

Podprumerne zpracovani vdecneho tematu z prostredi baseballu, ktere nedokaze zaujmout a dokonce az nudi.(20.9.2003)