Nekecej a pádluj!

• USA Without a Paddle (více)

Jako kluci byli Dan Mott, Jerry Conlaine, Tom Marshall a Billy Newwood nejlepšími kamarády. Jenže pak vyrostli a jejich cesty se rozdělily. Astmatický Dan se stal doktorem, ale pořád je přehnaně opatrný. Jerry pracuje u psacího stolu, ale touží po práci ve volné přírodě, ačkoli jeho přítelkyně by byla raději, kdyby trošku dospěl. Tom žije ze dne na den, jezdí na Harleyi, svádí holky a pokouší se vyhnout vězení. Po letech se sejdou na Billyho pohřbu, zavzpomínají na staré časy a zajdou do staré klubovny, v níž si kdysi přísahali věrnost a snili o nalezení ztraceného lupu D. B. Coopera, nejslavnějšího bankovního lupiče 70. let. Ukáže se, že Billy léta pracoval na mapě, která by je dovedla k pokladu, a tak netrvá dlouho a padne návrh vyrazit do divočiny a dotáhnout sen do konce. V malém provinčním městečku si pronajmou kanoi a vyrazí po řece. Jenže cesta zdaleka není tak báječná, jak si zpočátku představovali. Musí prchat před neodbytnou medvědicí a zdolat peřeje, zakončené vodopádem. Sice se jim nic nestane, přijdou však o mapu a zásoby. Pro Dana je to příležitost navrhnout, aby se nejkratší cestou vrátili. Naděje mu svitne, když objeví obdělávané pole. Než však stačí vydechnout, zjistí, že jde o marihuanovou farmu, kterou obhospodařují ostří hoši Dennis a Elwood, kteří nejsou vůbec nadšení, že se jim po poli promenádují městští hejsci a ničí jim úrodu. Jestli staří kamarádi nakonec přece jen najdou poklad, není jisté. Cestou však objeví něco mnohem cennějšího. (TV Nova)

sedm.1

Ani nevím,co mám napsat za komentář.Pohodoví herci(Seth Green je jako vždy jednička),pohodový děj,pohodové vtípky(no,ikdyž ty tak pohodový nejsou...je jich tam jednak málo a navíc nejsou většinou ani moc vtipné),zkrátka takový slabší průměr na sobotní dopoledne.Film,který vám nic nedá,zároveň ani nic nevezme.Chtělo by to větší odvaz,lepší zápletku a zamordovat Burta Reynoldse! ()

Cejny

Nekecej a pádluj je poměrně vydařené dobrodružství party bývalých nejlepších kamarádů z dětství, kteří se scházejí na pohřbu jednoho z nich a plánují jak si splnit svůj dávný dětský sen. ()

gutshoter

Ale tak jó. Já v tom žádnou záhadu nenašel, takže nevím, co je na tom mysteriózního... Komedie je to sice podprůměrná, často trapná tak nějak po americku, ovšem jedna z mála dvouhvězdičkových, které jsem viděl vícekrát než jednou. Na dobrou, sladkou, suchou noc výběr nezavrženíhodný - při dobré vůli. ()

Zemi11

Má to švih, úžasně komické až parodické. Nic epochálního, ale třeba páteční devátou hodinu večerní si takhle dokážu představit. ()

herr_carter

110 % úchylárna s trojicí naprosto nesympatických ultrakokotů, kteří na svojí "dobrodružné" cestě potkají řadu neuvěřitelných věcí, jako například Reynoldse, nebo bandu amazonek, která na ně ze stromu háže pytle s hovnama, hodně originální nápad........................moje hodnocení = 3 z 10. ()

Lukoboss

Taková ta stupidní komedie, u které se sice párkrát zasmějete, ale rozhodně si ji nepustíte znovu a vzpomínek vám z ní taky moc nezůstane. ()

Kratas558

S ničím a s nikým se nepáře. Nic nebere vážně. Vrčící srna to zabila rovnou a mědvědí máma jakbysmet. Teď už jen hodit hovínka po dvoutunových chlapech s pistolema a nakonec nechat zhulit psy, i když vlastně ne, sami máme málo. Svatá marihuánko, tohle chtělo moje tělo :D ;) ()

Piratek

Pro mě nejoblíbenější komedie. Partička dospělých kluků, kteří se vydají hledat poklad do divoké přírody je skvělý námět na film. Každý z nich je zábavný v něčem jiném, ale nejraději mám Dana, který to vždy schytá nejvíc. Co věta, to super hláška. Nejlepší je scéna s medvědem. Škoda jen, že pokračování této komedie je už o několik hvězdiček slabší a nehrají v něm ti stejní herci jako v jedničce. ()

Fary

Dal bych normlálně asi jenom tři hvězdičky, ale poslední dobou jsem nějak moc přísnej a tohle naplnilo, co jsem od toho čekal. Volovina na n-tou. :) ()

dopita

Oddechová blbina s několika solidníma vtípkama. Jo a odehrává se to v moc pěkný přírodě, to ten film v mých očích trochu povyšuje. ()

wosho

Film co dokáže pobavit a moc nenudit, ale to asi tak na poprvé. Jen ta morální moudra o přátelství atd si mohli tvůrci odpustit. ()

Paity

Má to být dobrodružná komedie a asi je, až na to, že některé vtipy jsou staré nebo trapné a dobrodružství se také nedočkáme. ()

venom14

Průměrná komedie s mojí oblíbenou zápletkou KAMARÁDI JEDOU NA VÝLET.Nekdy celkem dobré vtipy a optimistický příběh,který se musí brát s nadhledem. ()