Osmnáctiletá Anna je dcerou amerického prezidenta Jamese Fostera a všechna privilegia by vyměnila za trochu soukromí, za jediný večer bez ochranky za zády. Když zásah tajných agentů překazí její první rande, dojde jí trpělivost a vynutí si na otci určitou míru svobody. Prezident jí slíbí, že na koncert, na který se chystá během návštěvy Prahy, s ní pošle jen dva nenápadné agenty. Během akce však dívka zjistí, že je sál agentů plný, unikne a venku narazí na sympatického Bena Caldera, kterého přesvědčí, aby ji odvezl na své motorce. Stráví s ním příjemný večer, aniž tuší, že i on patří k ochrance. Ben samozřejmě informuje Bílý dům a prezident mu nařídí, aby s jeho dcerou zůstal a neříkal jí, kdo je. Jeho úkolem bude dopřát jí iluzi svobody. Dívka se po Benově boku pustí do nejztřeštěnějšího dobrodružství svého života. Druhý den sice zavolá otci, smířená s návratem, naštve ji však jeho rozzlobený tón a z trucu se rozhodne ve svém dobrodružství pokračovat. Vypraví se do Berlína na velký festival. Nasedne však do špatného vlaku a v doprovodu Bena a svérázného Scottyho McGruffa, který se k nim cestou přidá, dorazí do Benátek. Situace se zkomplikuje, když je Scotty okrade o všechny peníze. Díky Benovi a laskavému gondoliérovi Eugeniovi mohou strávit noc v domě jeho matky. Zamilovaná Anna se pokusí Bena svést, ten ji však odmítne a naštvaná dívka uteče. Mladík spěchá za ní a rozhodně nejen proto, aby splnil své povinnosti. (TV Nova)

MissSimm

V podstavě ničím zajímavá, obyčejná romantika. Jediné, co fakt stojí za to je Mandy a Praha. Můžeme být pyšní že máme takové hlavní město, které je stále atraktivní pro filmaře po celé, světě. A můžeme být pyšní na to, že si Mandy Moore zaplavala nahá v našem Dunaji! :D ()

E lan

Průměrná romantická komedie s velmi slabým scénářem a hezkým českým prostředím:-) Herecké výkony přesně zapadají do šedivého průměru, přesto se na to dá dívat. ()

SHA

No, dobře, dobře. Je to slaďárna, je to úplně průhledné, scénář je dost děsný a nevěrohodný a navíc klišovitý, prezidentský pár zcela americky tradiční (šedovlasý, seriózní pan prezident, blonďatá paní prezidentová) a jízda po Praze mi přijde dost zvláštní už proto, že mám pocit, že se do spousty těch ulic vjet vůbec nesmí :) Ale.. No, mně se to z nějakýho zcela nepochopitelnýho důvodu líbilo.. Mělo to svoje kouzlo a dva hlavní představitelé se mi taky líbili. ()

KdG

Pěkná blbost, trapný scénář, špatné obsazení, jen ty záběry Prahy a Benátek stáli trochu za to. ()

Kathien° odpad!

Typická slaďárna. Předvídatelný děj. Blbej začátek, blbej konec. Dementní "hrdinka", co jede s prvnim člověkem, kterýho uvidi a začne řvát: "Takže sem volná,jéééé". Čili absolutní vymejvárna mozků... ()

_aandyy_

Achjo, jaké další klišé to bude příště...? Když jsem film sledovala, říkala jsem si, to by mohly být i tři hvězdičky. Jenže když jsem to pak objektivně posoudila a porovnala s podobnými "trháky", uvědomila jsem si, že hodnotím kladně pouze za Prahu a Mandy Moore. Jinak to celkově stálo skoro za kočku. ()

Najt

V tomhle filmu nic nehledejte, prostě béčková americká romantická komedie, ale to zobrazení Prahy, za to přidávám hvězdičku. ()

himor odpad!

Bože nieéeéeéeéeéeéeééé...zase som pozrel vec, ktorú som nechcel a ešte aj do konca!!! Musím si dať aspoň dva frťany a dve facky, aby som sa zobudil z tejto hrôzy. DES. 0% ()

Fanak

Něco jako Eurotrip ve verzi romantické komedie vykrádající Prázdniny v Římě. Ovšem odehrává se to v Praze, což má své kouzlo. A most přes Orlickou přehradu jako ráj německých bungee jumperů je skutečná perlička pro fajnšmekry. ()

DjsVorel

Jako každá ženská mám ráda romantické komedie, ale už jsem doslova zhnusená z těchhle americkejch béčkáren! Mě by zajímalo, jestli mají jednoho univerzálního scénáristu, který má na svědomí všechny tyhle filmy, protože jsou jak přes kopírák. Jednu hvězdičku dávám aspoň za to, že umí vybrat celkem pohledného herce do hlavní role. Tím to pro mě končí. ()

Luciee113

Typická oddychovka při žehlení... Žádné extra drama, u kterého musíte přemýšlet. Takové filmy jsou v určitých chvílích také potřeba 🤭 ()

Cannabis

nevim, ale lovestory mi opravdu nesedi... a tohle bylo fakt moc... hvězdička snad jen za ten filmový materiál co na to musel padnout =) * ()

ratje

Pokud jste mimo republiku a se styska vam po domove, tak neni nic lepsiho, nez si pustit film, ktery se natacel v Cesku, a aspon si pripomenout, jak je u nas v CR (a jinde v Evrope) krasne... A mimochodem, konecne jedna hlavni hrdinka krev a mliko (Mandy Moore), a ne ty vyzable herecky-modelky, ktere vazi 45 kg i s posteli. ()

Via

Příjemná letní komedie, kterou jsem už sice viděla víckrát, ale má své kouzlo - minimálně v tom cestování a létě ;) ()

x_ander

Tuctová a ve všech ohledech naivní, typická americká komedie. Ale je třeba říct, že přežít ji lze bez úhony. ()