Osmnáctiletá Anna je dcerou amerického prezidenta Jamese Fostera a všechna privilegia by vyměnila za trochu soukromí, za jediný večer bez ochranky za zády. Když zásah tajných agentů překazí její první rande, dojde jí trpělivost a vynutí si na otci určitou míru svobody. Prezident jí slíbí, že na koncert, na který se chystá během návštěvy Prahy, s ní pošle jen dva nenápadné agenty. Během akce však dívka zjistí, že je sál agentů plný, unikne a venku narazí na sympatického Bena Caldera, kterého přesvědčí, aby ji odvezl na své motorce. Stráví s ním příjemný večer, aniž tuší, že i on patří k ochrance. Ben samozřejmě informuje Bílý dům a prezident mu nařídí, aby s jeho dcerou zůstal a neříkal jí, kdo je. Jeho úkolem bude dopřát jí iluzi svobody. Dívka se po Benově boku pustí do nejztřeštěnějšího dobrodružství svého života. Druhý den sice zavolá otci, smířená s návratem, naštve ji však jeho rozzlobený tón a z trucu se rozhodne ve svém dobrodružství pokračovat. Vypraví se do Berlína na velký festival. Nasedne však do špatného vlaku a v doprovodu Bena a svérázného Scottyho McGruffa, který se k nim cestou přidá, dorazí do Benátek. Situace se zkomplikuje, když je Scotty okrade o všechny peníze. Díky Benovi a laskavému gondoliérovi Eugeniovi mohou strávit noc v domě jeho matky. Zamilovaná Anna se pokusí Bena svést, ten ji však odmítne a naštvaná dívka uteče. Mladík spěchá za ní a rozhodně nejen proto, aby splnil své povinnosti. (TV Nova)

Céčko

Americky prezident se spolu s Asiatama snazi vymyslet, jak by premluvili Evropskou Unii k humanitarni akci pro rozvojove zeme. To je gól. Kdyz jsou ve vsech filmech Americani brani jako pupek sveta, neni divu, ze si to pak sami jejich obcane mysli a dokud se budou tocit takovehle filmy, tak i myslet budou. ()

Vědma

Dívala jsem se, jen abych viděla Prahu, která jen málokdy v amerických filmech nedělá kaskadéra Vídni nebo Paříži a hraje sama sebe. To jsem ještě nevěděla o Benátkách. Praha je prostě nádherná, Benátky taky, ale příběh byl naprosto stupidní a komedie to taky nebyla, alespoň jsem se nezasmála ani jednou. No jednou vlastně jo, tomu Dunaji. Člověk se občas zasměje i hloupému vtipu. ()

Fanucci odpad!

Totální blbost...nebyl jsem schopen to dokoukat. Jedna perla za všechny: "Evropské vlaky jsou velmi nebezpečné. Jezdí s nimi jen úchylové, vrazi a delikventi!" :-)) ()

OG_Swifty

Hodně slabá "komedie" a slaďárna v jednom ze zajímavého prostředí civilního života prezidentovy zletilé dcery. Herci jsou nemastní a neslaní, příběh ne-uvěřitelný a finální love story mě vůbec nedojala. Vlastně ani jejich sbližování napříč Evropou (včetně Prahy, pozor!) nebylo nikterak poutavé a vedlejší love story mezi agentama z ochranky byla snad ještě víc lame než ta hlavní. Poznámka pro mě - už nikdy víc. ()

SallyZen

No ne, zase k nám přicestovala jedna americká slaďárna slaďená s komedií. A jak to dopadlo? Sh!t jako obvykle. Herecké obsazení sympatické asi jako Hoffman ze Saw, akorát tady neměli zápornou roli, ale měl to být páreček k popukání(či pohledání). Odpad tomu, ale nedám, protože tři věci se mi tam docela líbili a křivdil bych tomu, jelikož jsem viděl ještě větší blbosti. Zaprvé: vcelku povedená muzika... Zadruhé: dvojice Weiss - Morales(Piven - Sciorra) skvěle zahrála a tímpádem zastínila hlavní "sympatickou" dvojici... Zatřetí: Krásné Benátky. I tak to není, ale ani na ty dvě, protože je to vážně pitomost. 25% ()

carly

bolo to lepšie, ako som čakala. milé a zábavné. bolo to predvídateľné, ale záver ma mierne prekvapil. malo to krásne zábery na Prahu a Benátky. a dobré obsadenie. no napriek tomu, že love-story medzi Benom a Annou bola to pravé orechové, oveľa zaujímavejší bol vzťah medzi agentmi Weissom a Moralesovou. ()

MarekT

Film jako takový je slepencem různých klišé, ale i tak mi, sám nevím proč, přišel zábavnější než většina nijak se neodlišujících zástupců žánru. Možná asi kvůli té pestré výpravě, jinak moc pozitiv nevidím... ()

Pajky3

Klasická romantická jednohubka, která nejvíc pobavila pobíháním po Německu a kde se zjevil tu se zjevil most na Orlické přehradě a skákal se bungee. Jinak vlastně asi neni co vynést nad ostatní, všechno totiž zapadá do průměrné šablonky. Na odpočinek ideální. ()

Juto

Možno si film nájde nejakých fanúšikov medzi tínedžerkami. Ale aj oni sa môžu rozhodnúť, že projektu záleží viac na rýchlych ziskoch peňazí ako na skutočnej hodnote zábavy, pretože je to ťažké prehliadnuť. 3/10 ()

Radiq

Někoho potěší známé prostředí Prahy. Mě ani ne, mě to bylo celkem jedno, protože ju stejně moc neznám. Ostatní města jsou klasické evropské turistické oblasti a zajímavy prostředí bylo tak maximálně Love Parade. Jinak se jednalo o klasickou romantickou kostru - chlap, kterej jí musí lhát, pak se to provalí, naserou se na sebe a happy end. Mezitím samozřejmě poznávání sebe samých, kde se sem tam objevil zajímavej okamih. Zajímavější mi přišel ten vztah mezi těma dvěma agenty, kteří ji hlídali a hledali a pak se hlodali a hladili a kousali a chodili... ()

tomeek

Vzít scénář, zabalit ho do mapy Evropy (či jakékoliv jiné země mimo USA) a MLÁTIT JIM TO O HLAVU tak dlouho, než si konečně uvědomí, že možná někde někdo ví, že v Praze není Dunaj. ()

Kjůkíí

Řečičky, princezna, princ -> agent, no novodobý příběh o popelákovi, muž v roli Popelky, vážně naivní a bezcharakterní příběh. + za pěkně a romanticky vykreslenou Prahu, pro romantické duše je to voda na mlýn, pro mě jen další trapná oblbovačka:D ()

Karush

Nič nové pod slnkom, jeden sa zamiluje, druhý ešte nič necíti, potom sa neskôr dajú dokopy, kvôli niekomu/niečomu sa pohádajú-to vždy už len pred samým koncom filmu a happy end- to už fakt inú šablónu nevedia vymyslieť?! Ale keď divák nechce nejak extra premýšľať a chce si len pri filme oddýchnuť, tak presne takýto film potrebuje...A aké výhodné, že dokonca aj sedliak v Taliansku hovorí plynule tvojím jazykom :)Podobný film: Láska na stráženie. ()