Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

NICOX

Od dob filmu "Rabín, kněz a krásná blondýna" je tu konečně znova velice příjemná, milá a vtipná romantická komedie. A ještě k tomu ta úžásná hawaiská příroda. Paráda! 80 % ()

rozbris

Dobrá a slušná komedie, která skončí slušným happyendem. Adam má velikou trpělivost stále a stále opětovat lásku Drew, která má tak trošku okno:-) Tomu se teda říká opravdová láska, ne jak ve filmu :-)) ()

Ondra16

Když to vezmu celkově, tenhle film je strašně příjemná oddychovka. Sandler jako vajíčko je vyloženě sympaťák a nikomu nevadí, že mu ruce smrdí rybinou. Když Barrymore mlátí Ulu s neskrývaným výrazem radosti vykouzlilo to na moji tváři široký úsměv a nutno uznat, že Schneider nezklamal a opět je dost nechutný. Tak to má být. Netušil jsem, že tam bude dopingová kontrola!! Prostě pohoda. P.S. Soundtrack je skvělý, zvlášť coververze The Cure hozené do reggae rytmů mě překvapily. ()

jondoe

Pekna hollywoodska gycovina ,milou Drew Barrymore a simpatakom Sandlerom. Proste pohodova romantika a na sprijemnenie vecera. ()

Lencha

Docela zajímavej nápad. Dneska si tě pamatuju, zítra nevím kdo jsi:-))) Sandler při vymýšlení scének, jak se s Drew seznámit nemá chybu:-)))))))))))))))))) Jj, tak tenhle film mě bavil:-))) ()

chamba

Zo začiatku sa mi myšlienka filmu páčila a bolo to aj mierne srandovné, hlavne vďaka Sandlerovi, ktorý sa o tú trošku zábavy staral, ale s pribúdajúcimi minútami priamo úmernými smeron nahor som sa začal nudiť a každú chvíľu som musel pozerať koľko času ešte do konca filmu zostáva. ()

Wally

Dobrá komedie se skvělou hlavní záplatkou a spoustou výborných komických gagů a skečů. Prostě se jedná o jednu z nejlepších Sandlerových komediálních rolí. Vřele doporučuji pokud se chceta zasmát... ()

Kuny27

Pěkná film s originálním námětem ¨, myslím že se zde Adam Sandler a Drew Barrymore velice vyjímaly , a seldi jim přesně role. ()

MilkyA

neviem si síce predstaviť, že by sa to niekomu vyložene maskulínnemu páčilo, ale náhodou...pre ženské, pre niekoho ako moja mamina je to snáď jediná normálna komédia, čo dávajú v telke... neviem ako vaše mami či sťahujú cez torrenty a podobne, moja nie je ten typ.. :D ()

Wicky

Mám rád Sandlerovky a to hodně..Tohle je asi moje druhá nejoblíbenější Sandlerovka(první je Když si Chuck Bral Larryho)..97% ()

klukluka

Včera jsem si s AS pustil Hubieho Halloween a po půl hodině jsem ten výplach mozku musel vypnout. Tohle bylo přece jen z trochu jinýho soudku. Nijak zvlášť jsem se u toho nedojímal, snad až v úplným finále, ale přišlo mi to na poměry většiny filmů AS nebývale citlivý a hodně zdařilý režijně, potažmo obrazově- všechna ta zvířátka, malůvky, ohýnky, světýlka, vtípky s retardovaným bráchou, případně kámošem někde v pozadí, super atraktivní lokace… Tady na ČSFD to má 73% a takhle nějak to mám s tímhle filmem i já. ()

Theraphosa

Ač nám toho doposud moc nepředvedl, mám Adama Sandlera rád jako komika. V tomto snímku jsem se v něm naštěstí nezklamal, málokdy předvede na plátně něco takového. O to větší bylo moje nadšení, že nešlo o průměrnou komedii, ale o velice zábavnou podívanou, kterou ještě více zpestřila Drew Barrymore. Rob Schneider se mi nikdy nikde nelíbil víc- tohle byla jeho role a takových by se měl držet. 75% ()

Teg

Příjemná romantická komedie, nicméně i zde jsou okamžiky které scházejí spíš do trapnosti... Zvířata, assistent(ka) v mořském světě - proboha je to chlap, nebo ženská - a její (jeho) kecy. Celkový dojem je velmi smutný a k smíchu byly spíš Sandlerovy přestrojení v první polovině filmu. ()

xmozek

Jasně 5 *.Adam Sandler je herec kterého rád uvidím a toto je film ve kterém ho mám nejradši.Tento film je o tom jak člověk může i z beznadějné situace vytěžit maximum co jde.Krásná romantická komedie.... ()

Ripley

Buď to měla být jen komedie,nebo jen romantika a nebo drama?Spojením toho všeho je z toho guláš.Přiznám se že je to první film se Sandlerem,který jsem viděl a připadal mi nevýrazný a nevtipný(Sandler).Drew odvedla svůj výkon skvěle a Rob Schneider skoro k nepoznání byl výborný.Ale to věčné seznamování Henryho a Lucy mě po čase přišlo otravné.Slabší průměr. ()

eagle-eye

V první řadě bych se chtěl pozastavit nad tím, jestli si američani vymýšlej podobné typy nemocí, jako byla tato? Opravdu může člověk po 10 vteřinách všechno zapomenout? Opravdu se mlže člověk, který když se ráno vzbudí, tak si nic nepamatuje? Já jsem taky sem tam vydržel jednu noc nespat, proč to Berymůrová aspoň jednou neudělal v tomhle filmu? No nic, každopádně stalo se, natočilo se to a abych nebyl za hajzla, úplně to neschodím, protože Sandler, kterýho nesnáším, stejně tak Schneidera či Berymůru tady asi i díky režisérovi, se drželi na uzdě, dalo se na to koukat a dalo se to i dokoukat bez mačkání slz nad Happy Endem, to bych dal hned o jednu míň. Ovšem na Murrayho Hromnice to nemá ani omylem. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne