Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

venom14

Celkem dobrá romantická komedie,nejlepší je,když se snaží zbalit Drew každý den jinak.Ale Sandlera fakt nemusím. ()

Mikeowka

6x a stále poprvé. Přibližně tolikrát jsem si film pustila. Až na šestý pokus jsem se ale dostala dál než k prvním 3 minutám. Český název je trošku matoucí v tom smyslu, že na začátku se může zdát (mně se to tak jevilo), že film je o trochu jiných "poprvé" než právě "first dates", a proto jsem to vždycky zabalila. Dnes jsem ale dala tomuto snímku konečně šanci a ukázalo se, že jsem udělala dobře. Roztomilý film, roztomilá Drew... ()

Hanes88

Já prostě budu mít Adama Sandlera vždy spojeného s touto romantickou komedií. On i Drew Barrymore zde zahráli opravdu skvěle. Nelze ale snižovat výkon Roba Schneidera. Díky němu jsem se chvílemi opravdu pořádně nasmál. Děj byl taky super i se skvělým závěrem. 85%. ()

Lefty86

Jedna z nejlepších komedií vůbec. pro me jasnych deset. neznam nikoho komu by se film nelibil i kdyz neni zrovna fanda Sandlera, nebo komedii vubec tohle stoji za to. nebudu se tu rozepisovat o deji ,protoze by to byla skoda, kkdo jest enevidel at si pusti. urcite ho to nezklame ()

Paldiny

Veľmi sympatická Sandlerovka, ktorá nikoho neurazí, neznechutí a čo je najdôležitejšie príjemne pobaví. Originálna zápletka o každodennom dvoreniu sa krásnej Lucy zažívajúcej pravidelné 24-hodinové okná, vie rozosmiať aj po viacnásobnom pozretí. Ústrednému duu napomáhajú aj ďalšie komické figúrky v podobe Lucyho brata, ktorý kvôli dopingu prišiel o sľubnú kariéru kulturistu, Roba Schneidera s večne sa otvárajúcimi stehmi a samozrejme 10-sekundového Toma. Skrátka roztomilá komédia, aká by nemala uškodiť ani tým čo Sandlerov humor príliš neobľubujú. ()

Strandmon

Sandler je komediální bůh, který se hodí do snad každé vtipné role. A k tomu je tady půvabná Barrymore. S okouzlující nemocí. Vtip: nic moc (proto čtyři hvězdy), příběh: skvělý, herci: prvotřídní a k tomu Segal, což je v mých očích skvělý režisér. ()

peetriss

Jedna z mála stravitelných "sandlerovin", která drží typické slaboduché prvky na uzdě, i když se jim nevyhýbá zcela, a která stojí na neotřelé a svým způsobem srdcervoucí zápletce a sympatické Drew Barrymore. Žádný komediální vrchol se nekoná, přežít bez úhony se to však dá. ()

Klay

Zpocatku dobre rozjeta komedie, ktera postupem upada do typickeho melodramatickeho cajdaku a meni se na sled predvidatelnych rozplizlych scenek, ackoliv je vsem jasne, jak to zhruba dopadne. Sandler mi nevadi a u vetsiny jeho filmu se celkem bavim, ale tohle je jen prumer. Slabe 3* ()

Marťas

Kombinace Mementa a Na hromnice o den více, která se příliš nezdařila, ale mroži a tučňák byli úžasní!!! ()

dehlie

síce debilný príbeh, ale je tam pár mometov, kde sa človek aj zasmeje. navyše som pri tomto dvdčku vydržal sedieť, a to sa tiež cení. ()

Zombi

Příjemná a zábavná romanťárna se scénářem, který je kupodivu i trochu originální a nekopíruje šablonu stovek ostatních filmů. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí, Schneider je v pohodě a hodně potěší nabušenej brácha Astin a jeho hlášky i konec filmu. ()

Yardie

Takových 70%. Hodně podobné s filmem Na Hromnice o den více, jen s malou obměnou. Je to vcelku oddychová záležitost, u které jsem se párkrát i docela dost zasmál, nicméně tento námět se dal využít k mnohem více "bláznivých" scének, než jich bylo zde. Byl jsem překvapen nehnusným hůmorem Rob Schneidera a kde už to bylo trošku hnusnější, tak tam to pasovalo a dost jsem se nasmál. Celkově je to takové milé a oddychové a pobaví to. Ale mohlo to být ještě vtipnější. Přesto spokojenost. Howgh! ()

Delaney

Rozhodně nejlepší Sandler, ale furt víc jak 70% nemůžu dát... ikdyž u spoustu scének jsem se skvěle nasmál.... ()

Cement73

Celkom sranda na zvláštnu tému, ešte zvláštnejšej straty schopnosti pamätať si. Adam Sandler - slušný štandart, Drew celkom v pohode + pološibnutý havajský team :) Reálne si však neviem takúto situaciu predstaviť ()

aLPaC

Je pravda, že inspirace "Hromnicemi" tam je, to však nic nemění na faktu, že tento film patří k těm nejlepším, jaké má Adam Sandler na seznamu. Je to příjemná romantická komedie, která nenudí a odehrává se v nádherném havajském prostředí. Jen mi tu vadil Sandlerův kamarád Schneider. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne