Francouzský zlodějský gang vedený zkušeným Danielem Forayem (Gérard Depardieu) zpacká svou poslední krádež. Aby si vylepšili pověst, odlétají na pokyn svého bosse do Chicaga. Čeká je nebezpečný kousek: vyloupit dům vlivného obchodníka. Omylem ale vykradou dům samotného šéfa chicagského podsvětí Franka Zammetiho (Harvey Keitel). Do riskantní hry se navíc připlete i vlivný pouliční gang, jehož vůdce si proti sobě Francouzi také popudili - a poslední slovo ještě neřekli ani proslulí strážci americké spravedlnosti: FBI a chicagská policie. (oficiální text distributora)

melo.d

Taková celkem slušná oddechovka. Ani mě moc nevadilo že jsem to měl s polskýma titulkama. Ale proč to má sakra tak otřesný český název? ()

mansonn

Ja snad zkapem.Toto je podla mna jedna z najlepsich komedii co som kedy videl.Film sa da stale pozerat a aj tak sa stale smejem na tych debilkoch co idu do ameriky na kseftik.Vyborne herecke vykony ,dialogy ako aj situacie.Dej ma spad a ozaj komicke situacie su skoro kazdu chvilu. ()

Yaan2

Úžasné hlášky, francouzská komedie, má to spád atd. Nevím, co víc od komedie čekat. Prostě klasika na zasmání. Během jedné vykrádačky se frantíci zapletou do mocenských bojů chicagského podsvětí, pronásleduje je FBI a poštvou proti sobě hispánský gang a aby toho ještě nebylo málo, tak jeden z nich má na krku vraždu a další ráno jsou všichni v televizi. Prostě je to šílený, jak celý film! 80% za skvělou zábavu a obsazení. ()

Choucas

Bohužel mne nejvíce pobavily nepovedené scény v titulcích, zřejmně si to mělo hrát na nějakou tarantinovku nebo něco od Guye Ritchieho. Což sem nečekal, a nedočkal sem se. Jenže já se nedočkal ani toho, čeho jsem se dočkat, chtěl, místo skvělé francouzské komedie se mi dostalo neslané, nemastné podívané, velmi utahané a nezábavné. Dlouho sem nehodnotil tak špatně, ale obávám se že teď se neubráním. Slabé 2 hvězdy! ()

morganf

Akční komedie která má nápad i spád, bavil jsem i poněkolikátém schlídnutí. Jseš z Francie? Ne ,z Belgie. Kurva chlape kdyby pomně šel Zammeti taky bych byl z Belgie.A spousta podobných výborných hlášek. ()

MGG8

Tak z tohto filmu som celkom na rozpakoch. Na odporúčanie som si ho zaobstaral a tešil som sa na neho. No neviem, nedokážem ho zaradiť ani medzi komédie, drámy, trilery .... Mám z neho celkom zmiešané pocity. Dej mal celkom spád, herecké obsadenie obstojné, ale samotné výkony okrem Harveyho Keitla nič moc. ()

milos.bradik

Velmi nepovedené. Nevím proč tady někdo píše o francouzském humoru nebo dokonce o francouzské komedii, ale tady pouze hraje Depardieu, ale jinak je to anglicko-kanadský podprůměrný paskvil. ()