Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Dzvandzi

O kus slabší než jednička, ale i tak jsem zde dokázal vypnout a pobavit se. Efekty, ty zde rozhodně nezaostávali. Při návratu ,,Káčka´´ se film rozjel a vtáhl mě. Will Smith jako vždy v těchto kouskách bezchybný a přesvědčivý. Jediné co o dost zaostávalo před jedničkou byl scénář, který celkem dost vařil z vody. Ale režisér to dobře vymyslel s délkou, nic se zde zbytečně nenatahuje a také proto hodnotím takhle. Upřímně čekal jsem to horší. Když hledáte film na večerní pohodku, tak mohu určitě doporučit. Uvidíme co nám přinese závěrečný díl... ()

mirra66

Výrazně horší než "jednička", ale vzhledem k občasným, jak se říká v Praze, kůůůl hláškám, dávám o jednu hvězdičku více a tím i o několik, jak se říká v Praze, procentních bodů více. Mimochodem, nevím jak je to možné, ale triky jsou zde nižší kvality než v díle předcházejícím. Hodnotím 61%. ()

holub109

Nic moc až na vtipného psa a pár dobrých vtipů Willa Smithe nijak nepřekvapí, každopádně jsem čekal o mnoho více 60% ()

rublik05

Klasické druhé pokračování, vyšší rozpočet jde znát především ve větším množství digitálních efektů, které však postrádají kouzlo geniálních masek a kostýmů z prvního dílu, nepovedla se ani tak příjemná atmosféra, nehledě na podivný příběh, který mi nepřišel nijak zvlášť propracovaný, naopak mi přišel těžce odfláknutý, zachraňují ho především vtipné scénky a charismatické postavy, zejména ústřední duo mužů v černém, nesmím také zapomenout na sympatického buldočka a šílené červouny. Dalším kamenem úrazu je jednoznačně tempo, všechno mi přišlo až zbytečně zkratkovité, rychlé, zejména druhá polovina, kde se toho děje asi nejvíc, uteče jak voda a než jsem se stačil rozkoukat, už jsem sledoval titulky. Zvláštní pokračování, na jedničku se ani náhodou nechytá, na víc jak lepší průměr to u mě není. 6/10. ()

Nix

K a J jsou super dvojka a je hrozně fajn je vidět znovu. Jen v tomto ohledu je blbý, že spolu je vidíme až po nějaký době a mezitím vyplňuje mezeru mluvící buldoček. Je fajn, ale prostě to není ono. Celkově nějak ten počet mimoušů je větší, ale nic moc. A záporák mne nebavil. Některé hlášky fajn, ale bohužel no. Celkově to nemělo takové ty správné grády. ()

lift666

1.díl jsem viděl,ale už dávno a musím říct,že dvojka byla lepší.Nicméně jsem u tohodle filmu někdy ztrácel souvislosti,takže jsem se nudil.Takový průměr.Dobrý humor,špatné příšery,vynikající mluvící pes. ()

Lokran

velice krátké a místy za každou cenu vtipné. třeba gag s michaelem jacksonem mi vtipný vůbec nepřišel. ale zase na druhou stranu to alespoň díky té své krátkosti (a notné zkratkovistosti) rychle uteklo. 50% ()

Alojs

Ne o moc horší jak jednička. Jen se obrátily role. Smith zaučuje Jonese a co si budeme povídat - jako žabant byl mnohem vtipnější Willík v jedičce. Srovnání se prostě nelze vyvarovat. Silné tři hvězdy. ()

Tiiso

Samotná myšlenka mužů v černém je natolik originální, že těžko může jakýmkoliv způsobem překonat sama sebe. A tak pokračování příběhu není nic jiného než chladný kalkul, který nenadchne, krom skalních fanoušků, a ani neukáže nic nového. Svým příběhem jsou muži v černém svázaní do úzkých mezí, v kterých můžou pouze řešit nastálou situaci doma na Zemi a tím tedy příběh ztrácí na originalitě. Ano herecké výkony obou představitelů jsou opět na dobré úrovni, ale scénář nedovoluje aby se mohli jen zčásti přiblížit skvělému prvnímu dílu. ()

Rodin

Sice slabší, než jednička, ale za kouzelnou Laru Flynn přidám jednu * navíc. Byla totiž rajcovní a drsná, no prostě "k sežrání". :-) ()

Čiban

MIB 2 nejsou lepší než první díl. Bylo tu sice dost akčních scén ale né všechny se mi líbily. Herci zůstali stejní až na Lindu Fiorentino a to se mě nelíbi. Je to průmerný film. Doufám že 3díl bude lepši. ()

liberita

Povedala by som, že pokračovanie sa pohybuje na približne rovnakej úrovni kvality, páčilo sa mi však o niečo menej, hlavne preto, že všetky záležitosti a informácie už pre mňa od jednotky neboli nové. Hlavný dej mi príde trochu akoby vytiahnutý z nejakého béčkového sci-fi filmu spred polstoročia (niečo ako samotné video o Svetle z Ardy). Serleena je dosť čudná, mieša sa v nej mýtická Gorgona Medusa a Carmen Electra a jej dvojhlavý komplic je rovnako divný. Plusmi dvojky tak zostáva hlavne ukecaný buldog Frank, mierne úchylné vesmírne červy a scéna na pošte. ()

kyLuke

Abych se přiznal , tak nechápu to zatracování druhých MIB . Film je stále vtipný , inteligentní , má skvělé herce a je na úrovni . Je jen pravda , že v poslední čtvrt hodině filmu dojde dech , ale alespoň na tři hvězdy to je určitě ! ()

Stanix

Málo legrace, chabý scénář a nejméně nápadití emzáci z celé trilogie. Kdyby nebylo mluvícího Mopsíka Franka, šlo by to ještě níž. Nicméně stále koukatelné. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)