Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Luqi

Problémom pokračovania MIB je v tom, že veľa vecí musíte z jednotky jednoducho okopírovať, ak chcete, aby to bolo ešte MIB, a teda hrozí, že bude o to väčšia nuda. To príjemné prekvapenie z jednotky sa už nepodarilo nahradiť (resp. nahradil ho chaotický scenár) a nebyť niektorých vcelku vydarených vtipných scénok bola by to dosť veľká bieda. Teda o hviezdičku menej ako jednotka. ()

lady01

Stejné jako jednička... Nesáhla bych pro film do vlastní filmotéky (ani ho tam nemám), ale v TV mi to nevadí... ()

El-Barto

Klasická nastavovaná kašička dobře vydělávající jedničky. Všechno v prvním díle fungovalo na výbornou, ale dvojka působí moc poslepovaně a dost scének neoriginálně. Ale i přes všechny ty chyby jsem se docela dobře pobavil a třetímu dílu bych se vůbec nebránil. ()

KOZEL84

Ten scénář někdo zprasil tak za pět minut,ale naštěstí to skoro tak dlouho i trvá a humor i akce furt je.Taková odfláknutá a zbytečná rychlovka,ale chuj s tím-4 taky.Mě tak napadlo co by kluci v černém řekli na Predoše nebo Vetřelce-by jim asi ztuhla komedie na rtech (a krev).To by byl cross-over. ()

cyphercz

Ale jo, mě to bavilo... není to taková jízda jako jednička, ale pořád obsahuje hodně scén, který mě dokázaly fakt rozesmát a toho si u čistokrevný komedie, která si na nic víc nehraje, fakt cením. ()

Bozvav

Mnohem horší jak jednička. Takový slabý odvar na zakázku. Ne, že by tam nebylo pár dobrých momentů, ale to zjevně nestačilo. Za mne  50%. ()

zdeny99

Tak jako tomu bylo u prvního dílu, tak i tohle pokračování je především o překrásných ufonech, kteří na sebe berou nejrozmanitější podoby. Tentokrát se mi nejvíce líbily ty dvě monstra z obchodu na rohu. Nejvíc mě ovšem pobavila pošta, kde pracují samí mimozemšťani. Především ten kouřící pošťák pod pultem, který rozesílal dopisy, byl legrační. Super byl i Johny Knoxville v roli dvojhlavého mimozemšťana. Ovšem nejkrásnější ufon byla Lara Flynn Boyle coby andílek od Victoria Secret's. Děj filmu je podobný jako tomu bylo minule. Co se ovšem změnilo, tak ubylo hodně humoru, především od Willa Smithe. [45397. hodnocení, 536. komentář, 62%] ()

sirien

Velmi váhám mezi 2 a 3* - dávám 2, protože to je asi horší než třetí díl, kterému dávám 3. Celkově to nějak funguje, ale je cítit že to bylo na sílu aby to nějak vzniklo, dějově a scénářem to nemá moc nápad, humor je slabší, záporačka je přehnaná a vlastně dost nezajímavá. Jsou tam dobré momenty i pár dobrých konceptů, dívat se na to určitě dá v pohodě, ale solidní pokračování to prostě není. ()

Rannveig

Viditelná snaha využít úspěšné vtipy prvního filmu i zde... občas až křečovitě. Ale příjemná změna v rolích verbujícího/verbovaného, kdy se i přeze všechny zkušenosti, J po návratu K opět stává uchem. ()

sadlokan

Ano,je to,jak už tady někdo napsal,VELKÝ shluk nápadů a skečů.Ve filmu kde hraje inspektora přes mimozemšťany mluvící buldoček jsem opravdu postrádal smysluplný děj... ()

MarleyCZ

Rozhodně slabší pokračování prvního dílu, kterému chybí více humorných scén a také mi tu chybí někteří herci z prvního dílu. Celkem bych řekl, že je to zbytečné pokračování. 50% ()

Hapretor odpad!

Jedničku jsem přetrpěl - toleroval chcete-li. Tohle už neberu ani za zlatý prase. Will Smith je vopruz. Toho tady škoda nebylo. Ale T. L. Jonesa? Má to zapotřebí? ()

GOREGASM

Více peněz = méně zábavy. I tento algoritmus už je léta pevně vryt do Hollywoodského chodníku hanby a pro Muže v černém 2 to platí jakbysmet. Na tricích přitom peníze nijak zřetelně vidět nejdou a rozpohybovat mimiku buldoga určitě nepatří k nejnákladnějším trikovým sekvencím. Akce místy vyloženě nudí a sličná Lara Flynn Boyle v roli záporačky Serleeny nebyla zrovna šťastnou volbou. Nejen zde ovšem padá veškerá vina na scenáristy, kteří ji nedali jedinou zajímavou scénu a její sidekick s tváří Johnyho Knoxvilla je doslova otravný trapák. Záchrannou sítí jsou pro Sonnenfelda logicky Will s Tommy Leem, kteří na plátně fungují dokonale. Celkový nesourodý dojem bez jakéhokoliv napnutí, či okouzlení ani tato úderná dvojka nespraví a celá série udělala tímto pokračováním znatelný krok zpět. 40% ()

hororwatch

Co čekat od prkotiny, než nenáročnou zábavu. Dvojka narozdíl od jedničky postrádala jakoukoliv vážnost. Dvojka je sledem vtipných událostí, u kterých se občas nenuceně zasmějete. Naopak některé se mi zdály už ohrané a nebýt Smithe, možná by to dopadlo hůř. Za mě lepší tři. ()

Iwiiik

Tak přesně takovou dvojku MiB bych čekal od Eda Wooda, který dostal pořádný rozpočet. Filmu už chybí ono kouzlo originality, za to je však přeplněn spoustou absurdit. Nicméně jsem se celkem bavil a to bylo asi jediným účelem projekce. Nemá smysl šťourat se v děravém scénáři, je to jen oddechovka. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)