Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Karlos1893

Bavilo mě to o trochu víc než jednička, podle mě to mělo i lepší příběh a samozřejmě výborný hlášky těch červounů a toho psa. :) ()

J.Cobra

MIB je jen jeden a tak to mohlo i zůstat. I když... vidět Michaela Jacksona jako ufouna a Tommy Lee Jonese v uniformě pošťáka stálo opravdu za to :oD ()

greymon

Hodnocení mluví samo za sebe. Musím přiznat, že jsem nečekal takové zklamání. Muži v černém 2 se nemohou rovnat filmu Muži v černém 1. Snad jenom efekty mohu trochu pochválit jinak žádný film, který by mě překvapil. ()

darthvader77

Zvláštní, ale dobrý prolog skvěle scénaristicko-trikové scénky (honička v metru s obrovksým červem nebo vznášedly mezi mrakodrapy), vtipný a roztomilý pes, skvělé fory(krádež ozonu), originální bitky, opět úžásní herci: Will Smith a Tommy Lee Jones, více mimozemských nepřátel v čele s téměř nezničitelnou hlavní záporačkou, podomácku vyrobený neuralizér a úžasný závěr nad sochou svobody to jsou důvody proč může v černém 2 hodnotím na 5*. Rozhodně to je jeden z podhodnocených filmů na tomto webu. ()

borohub

Mě osobně se to líbilo více než jednička, vtipy mi přišli vtipnější a celkově děj byl takový přívětivější než v jedničce. Pokud trojka bude aspon takováhle podívaná, máme se na co těšit. ()

Akvarista

Výborná oddychovka se super herci a to i po těch letech, a že už to jenom vykrádá jedničku? Nevadí, vtipný je to pořád dost a navíc to má odpovídající stopáž ()

N3O

Ve chvíli psaní tohoto komentáře bych ani nevěděl o čem to je, nepodívat se do galerie. Slabé 2*. ()

kubilov

Snaha o překonání jedničky nakonec skončila s tím, že se povedlo natočit překombinovanou splácaninu na stejný brdo jako byl první díl, jen se místo Galaxie objevilo Světlo, fakt rozdíl. Alespoň že J i K válej stejně jako dřív, a když se k nim přidá mluvící čokl, hned to má náběh na daleko lepší hodnocení, přesto jelikož byla jednička opravdu o parník zábavnější a lepší, hodnotím tak jak hodnotím. ()

helrohir

Slabšie než jednotka, ale len o trochu. Ja som sa v podstate bavil, aj keď napríklad to presviedčanie T. Lee Jonesa o mimozemšťanoch vo svete zo strany W. Smitha nemá taký šmrnc, ako keď to v prvom filme bolo v opačnom garde. Najlepšou postavou bol jednoznačne mompslík. ()

liquuid

Nemohu blekům přijít na chuť. Jednička neoslovila a dvojka názor ještě více potápí. Zřejmě asi čistě a jasně nevěřím na vesmírné příšerky. 2H ()

Daryl.Dixon

Slabší průměr a s jedničkou se to nedá srovnávat, ale to tak nějak k pokračování úspěšných filmů patří. Z tohoto filmu jsem si ale odnesl jeden důležitý poznatek: "Skoro všichni zaměstnanci pošt jsou mimozemšťané", což vysvětluje, proč si při čekání ve frontě na poště připadám jako z jiné planety. ()

anyonecek

Upřímně jsem se snad vůbec nebavil, bylo to hodně nudné se spoustou suchého vtipu. Celý film byl založen jen na vtipu a ten mi vůbec nesedl. Efekty stály za nic, příběh byl velice slabý a ani hudba nebyla žádná k zapamatování. Je sice pěkné, že zde hrály 2x esa (Tommy Lee Jones a Will Smith) jako v 1. díle, ale bohužel tento film ani trošičku nezachránili. Prostě to začalo z ničeho nic bez vysvětlení a tak to i skončilo, žádné momenty k zapamatování, prostě suchý humor. ()

Brano

Opäť ako to už väčšinou býva, tak aj druhé pokračovanie bolo slabšie, no v tom prípade až hrozné. Od začiatku do konca som sa nudil. Filmu chýba zaujímavejší dej, alebo aspoň výraznejšie akčné scény doplnene vhodným humorom, ako to bolo v prípade jednotky. Nebyť Smitha a Jonesa dal by som ešte menšie hodnotenie. A stými mimozemšťanmi to už bolo prehnané. /40%/ ()

mrclTV odpad!

ÁÁÁÁÁ, bože môj. Utečte od tejto zloby ako najďalej viete. Oficiálne jedno z najhorších pokračovaní vôbec. (A to ani prvý film nebol žiaden zázrak.) Tvorcovia sa ani nesnažili spraviť nový príbeh, sprosto ho okopčili z jednotky. Obludná hlúposť plná neskutčne nasieracích vecí ako napríklad - Johny Knoxville (prečo????), otravný hovoriaci pes, scéna "plačúci agent", koulobradáč, obyvatelia skrinky a ich božstvo, playstation ako volant - nad tým už mi rozum stál, ako sa hovorí. Ešte aj pesnička v titulkoch ma iritovala a ani tie efekty sa od jednotky nezlepšili, skôr naopak. Toto dielo je zlé toľkými spôsobmi, že až to bolí. Na zaplakanie. Jednoducho intergalaktický SHIT. ()

JosefTomas

Dvojka se snaží být vtipná, ale je to to nejhorší, co mohlo tady vzniknout. Vtipy jsou blbé a až na několik slibných momentů se jedná o špatný vtip. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)