Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

epsyn5

Skvělý příklad filmu, kde se vaří z úspěchu prvního filmu. Herecké výkony standardní,,ale ten příběh... ()

Arren

Au. Několik jednotlivých momentů nezachrání celý film. Za jedničkou tahle bláznovina těžce pokulhává a je to jednoznačný příklad toho, jak jméno hýbe davem. Nemůžu říct, že jsem se nebavil, ale rozhodně se už vytratila originalita prvního dílu, a to vadí. ()

Vital

Druhé pokračování se nese ve stejném duchu jako jednička,dobrý děj,neotřelé scény,a líbí se mi že Will Smith není zas takoví prolezlí profík,já moc mluvící zvířata nemusim,ale tady byl ten pes vážně skvělej:-) dvojka zkrátka nedělá jedničce ostudu. ()

saaaky

Spíše pokus o navrácení legendární jedničky, což se ale rozhodně nepovedlo. Proč jsou vždy dvojky perfektních jedniček tak nepovedené a odbyté? Nevím. Každopádně spíše bezduchá jatka a jen místy vtipné scény. Bohužel ... ()

james11

Podle mě je to srovnatelné s prvním dílem. Možná si to nezaslouží plné 4 hvězdičky, ale protože má zatím hodnocení 58%, klidně mu trochu přilepším. ()

sospik

Trošku horší pokračování bláznivé komedie o mimozemšťanech a dvou kravaťácích, kteří musí zachránit zemi :)) ()

gizi

I když "jednička" zůstává klasikou, "dvojka" není o nic slabší. Celý film = nenucená zábava, dobré triky, zkrátka oddychovka. Tentokrát mezi 75-80%, 19.3.11. Viděno asi potřetí. ()

Tomulka

Jako každý druhý díl je to trošku horší. O to menší zážitek z filmu jsem měl hlavně díky tomu, že jednička byla něco originálního, něco nového v žánru sci-fi a že jsem se u jedničky nasmál trochu více než u dvojky, ale je to taková oddychovka takže když na to narazím v telce vždycky se kouknu aspoň na kousek. ()

chosan

O dost slabší film než hodně povedená jednička, abych pravdu řekl moc mě to nebavilo už ten příběh je trapný. 50%. ()

Shaman::..

Až nemoc mi umožnila, že jsem si pustil Muže v černém 2. Pustil a potil se... Za jiných okolností by to bylo koukání zbytečně stráveným časem. ()

Mort09

Na kostru prvního dílů naplácali jiný make-up, trošku zkrášlili a hups do světa-vesmíru. Jenže už to není ono. Vtipy už nejsou tak vtipné, herci tak cool a nedostatek inovace na diváka křičí z každé druhé scény. MvČ prostě zapadli do šedých vod průměru. 55% ()

P@\/EL

Povedené pokračování science fiction filmu s mimozemšťanskou tematikou, jenž ovšem už neoslní tak jako první film. Pořád je ale, co se týče humoru a akce, na co se dívat a je zaručená celkem obstojná zábava. No a samozřejmě se vrací starý dobrý agent K, který se svým parťákem J opět tvoří velmi sehranou dvojku. Je jen škoda, že děj není trochu rozvinutější a tím pádem i delší. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)