Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

veverysiak

Zase klasická Dvojka, keďže už nemá čím prekvapiť, lebo prvotina je celkom skvostný originál, nahrádza to zvýšenou akciou, trikmi a drsnejším humorom, a to je ako zvyčajne dosť málo na zhýčkané publikum, takže 65%. ()

TheMe

Klucííííí, tohle se nepovedlo. Kdyby K měl trochu menšího Alzheimera, tak by to filmu mohlo jenom a jenom prospět. Bohužel, než si vzpomene, tak 3/4 filmu jsou v čudu a během pár minut hledání hlavního ufouna už film nezachrání. Navíc některé potvory vypadaly divně a obecně se mi jich většina nelíbila oproti jedničce.. ()

Misterioso

Ani jednička mi nijak světoborná nepřišla, ale druhý díl je ještě tak o dvě kategorie horší. Mluvící pes mluví (není to paradox?) za vše - je to slátanina nejvyššího kalibru. Nikdy jsem úplně nevyhledával sci-fi komedie, i když někdy se to povést může (Návrat do budoucnosti), tak tady se mi potvrdilo, že to není můj šálek kávy. Pár gagů bylo vtipných, ale jinak to jako komedie nefunguje (natož jako sci-fi). Naštěstí je to krátké, takže netrpíte až tak dlouho. ()

sergiokish

Už to není to co byla jednička,ale i tak je to skvělá podívana pro celou rodinu ale nejlepší na celém filmu je nejspíš ten konec :D ()

DansteR

Bohužel při nejmenším o třídu horší než jednička, upadá jak námět, tak i akce a hlavně dvojka Jones Smith už neválí tak jako v prvních MIB...škoda, ale co se dá dělat, jinak po ostatních stránkách je to víceméně srovnatelné s jedničkou, triky pořád dobé, obsazení taky ujde, ale už to zkrátka není co to bývalo. 60% ()

Scaevola

Spíše jen taková variace na théma než plnohodnotné pokračování. a humor se bohužel překlápí spíše do trapnosti. ()

brasek

Podľa mňa je pokračovanie slabšie ako jednotka, ale aj tak poteší. Scéna na pošte je geniálna a celkový pocit mám ten, že ide o solídny snímok. ()

unclejack

Sonnenfeldova snaha o vytvorenie plnohodnotného pokračovania vyústila len do priemernej dvojky. Nenapadá ma žiaden efektný moment, ktorý by tvorcovia ponúkli ako protiváhu k celkom podarenej jednotke. ()

easer07

Mě se to zdá lepší, než jednička. Jsou tam lepší příšery, vtipnější gagy a lepší efekty. Ale plné hodnocení zůstává, prostě americká klasika. I můj pětiletý bráška se tomu zasmál, ikdyž vůbec nevěděl, o co tam vlastně jde. ()

BrusVejn

Oproti jednotke a level nižšie. Strašne infantilné a otravné s minimom podarených scénok. Veľmi slabé 3 hviezdy. ()

Skylwalker42

Dějová linka slabota. Opakující se vtipy z prvního dílu také moc nenadchnou. Avšak Will Smith se snaží a vygumovaný Jones stojí za to. ()

Muf911

Buď jsem dvojku v době, kdy byla aktuální, neviděl, nebo se mi obsah za těch dvacet let už vytratil z hlavy. Což je docela možné. Je to slabota. Vtipný je jen ten mluvící čokl. ()

PTuranyi

Pokračovanie Mužov v čiernom skĺzlo do B-čkovej úrovne. Triky na úrovni Pa a Pi sa dali tolerovať možno v jednotke. Scenár síce ponúka zábavné scény, ale je to zlátanina a Tommy Lee Jones s Willom Smithom akoby neboli vo svojej koži. Vo finále sa to zlepšuje a záver prekvapí, ale už to na viac ako 65% nevytiahnu. ()

ttoper

Nebýt mluvícího psa, tak nevím, co bych na tomto filmu vyzvednul. Slabý scénář, slabá stopáž.... slabý celý film. ()

kacmi

Nie že by som sa občas nezasmial, ale ide o to, že len občas a ani pri skromnej stopáži som sa neubránil dojmu, že film je dlhší než naozaj je. Jednoducho som sa tak torchu nudil. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)