Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

babuška

2 je ústup ze slávy a to dost zamrzelo, otřepané téma lásky a nutného odloučení, odchodu od původní myšlenky, ještě že to nebylo tak dlouhý ()

Jenda1cz

Druhý díl byl ve své době asi víc novátorský, dnes z toho zbylo takové fajn odlehčené sci-fi se spoustou chyb. Počin působí spíš jako jeden díl seriálu, než celovečerní film, ale potřeboval jsem si odpočinout po zkoušce a účel to splnilo. Na nic víc si to nehraje a to se mi líbí. Méně strašidelné oproti jedničce. ()

Holly_Molly

Kéž by všechny filmy měli takový tempo, jako tenhle <3 80 minut ve kterých film sdělí vše co potřebuje a baví aniž by měl jediný hluchý místo..čistě subjektivně, nejlepší díl MiB série a příklad dobře zvládnutý "dvojky"! ()

oregon.fox

Pravděpodobně nejbizarnější film roku 2002. Jinak, už to tu bylo použito, tak se omlouvám, že píši to samé - nastavovaná kaše. Moje dvě hvězdičky jsou za zajímavé triky a dva vcelku obstojné vtípky, které ale zabijí český dabing. O to víc mě to mrzí kvůli Barrymu Sonnenfeldovi. ()

Dinoo

Zase ďalšie obýčajné a podpriemerové sci-fi.Nuda,Nuda jedine dobré bol pes buldog ktorý je famózný :D ()

J.o.h.n.ny

docela vtipná blbůstka na sobotní večer... Frank neměl chybu a agenti J a K taky ne... Škoda nevýrazného záporák(čky) a vyřešení světla :) ale když se chcete pobavit bez přemýšlení, tak vás tenhle film rozhodně rozesměje.... ()

Vinczent

Oproti výborné jedničce jsou zde hodně zoufalé vtípky a i když jsou Smith a Lee Jones šviháci tak celý film působí jen jako ždímačka peněz. Jestli měl bejt hlavní nositel humoru dement Johnny Knoxville tak ať radši zůstane u Jackass. Jo a Michael Jackson:-))))))) meh ()

Foglis

Zbytečný pokračování nicextra jedničky. Jen další třískání peněz z našich kapes, ale o nic jinýho přece nejde :-) ()

DarthRag

Jako oddychovka je to dobré. Bohužel fakt, že tento film je do velké míry jen klonem svého staršího bratříčka a taky nevypilovaný scénář toto dílo velmi sráží. ()

vladimal

Kdepak že ty loňské sněhy jsou, na jedničku to nemá ani náhodou.Někam se stratil vtip a nápad. Až se divím hlavním aktérům, že v této slátanině hrají. Za dvě * a to jsem se dlouho rozmýšlel. ()

CrashHP

Prijemná parťácka dvojica v akčnej komédi s nádychom sci-fi. Nie tak dobré ako jednotka, no stále si to drží vysokú úroveň. ()

adooo

Na toto som sa svojho času veľmi tešil a rozhodne to nesklamalo....síce na 1 to ani zďaleka nemám ale Will a Tom sú super zohratá dvojka a strielajú jeden za druhým :) ()

Koubes

Tak toto je opravdu slabý film, u kterého mě zaujal pouze vzhled postav nepocházejících ze Země a proto ta jedna hvězdička. Dále, i kdybych chtěl tak mě nenapadá nic co bych ještě na filmu pochválil. Ztráta času! ()

Dodge-I

Jasně - je to dvojka, ale scénaristé si nechali spoustu nápadů pro tento případ - a tak i tahle podívaná umí pobavit. Kdo vlastně třídí naši poštu - je tu někdo, kdo viděl vnitřek té třídící mašiny? ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)