Will Ferrell (Mládí v trapu, Elf) hraje Rona Burgundyho, jednoho z nejlepších televizních hlasatelů zpráv v San Diegu v roce 1970. Ron je přesvědčený, že ženy mohou hlásit maximálně zprávy o módních přehlídkách a možná ještě o nejnovějších kulinářských receptech. Jenže Ronův nový kolega v hlasatelně už nebude muž, ale inteligentní mladá žena (Christina Applegate), která je i krásná, i chytrá, i ambiciózní! Když se tyto dvě výrazné televizní osobnosti setkají před kamerou, vypukne hotová válka! (oficiální text distributora)

maestrotatum

Tak samozrejme, že je to hlúposť. Korunovaný kráľ blbých komédií Ferrel sa zas predviedol so svojím hlúpim ja. Ani si už nespomínam kedy ma ten človek úprimne vo filme rozosmial. Každý film s ním ( je jendo či starý či nový) ma kruto presviedča ako veľmi moc ho nemám rád. A toto nebola výnimka. Má to pár slávnych a radostných chvíľ ale ruku na srdce, druhýkrát sa k tomu dostanem asi tak za tisíc rokov. Čo však bolo fajn ? Určite to bol S. Carrell s postavičkou Bricka a roztomilá pani Applegate. Todd Packer z ,,ofisu,, ( ja vlastne ani neviem ako sa ten herec reálne volá, kedže všade kde som ho videl hral rasistického a antifeministického zlosyna -znásilňovača Pacckera.) tak aj tu mi to potvrdil no bol oveľa príjemnejší ako kolega s iniciálkami W.F. [60%] ()

muti

Boy, that escalated quickly. Film, z ktorého je moje obľúbené memečko, je žiaľ o čosi horší než som dúfal. Taká jednohubka ktorej sequel pozerať asi nebudem. ()

Drozdo57 odpad!

Chcel som vidieť ten film, odkiaľ vzniklo to jedno slávne meme. Že ja debil som sa ale rozhodol pozerať niečo od Apatowa. Willa Ferrella nemám rád, rovnako ako 90% tradičného osadenstva jeho filmov. Toto bolo miestami úsmevné, ale len preto, aká kravina to bola. Inak je to nevtipné, otravné a nikto by sa na to nemal pozerať. Tak ako na všetky Apatowove filmy. ()

E.T.Martin

Rone Burgundy, jsi strašný osel, a tví kamarádi taky. Když jsi se rozbrečel v telefonní budce, styděl jsem se za tebe, ale ještěže máš psa, který tě umí vytáhnout z bryndy. Ale ta rvačka televizních zpravodajských štábů se ti opravdu povedla. ()

sAreOn

Komedie, která je praštěná, střeštěná a vůbec úplně postavená na hlavu. :) Ale na druhou stranu se u toho člověk výborně odreaguje a hodněkrát opravdu zasměje. ()

májovec13

Našlo se pár vyloženě slabých momentů, ale za salvu smíchu, vynikajícího Steva Carrella a téměř kompletní Frat Pack si to 4 zaslouží. ()

p.a.douch

No celkem dost dobrý. Viděno několikrát a vždy jsem se bavil. Partička moderátorů a jejich okolí - to vám byly časy. Některý hlášky mě doopravdy odrovnaly - "Rone, mám chlupatej traktor!" Zkrátka 80 %. ()

wray

do tohoto filmu som siel s tym ze "kultova komedia", tak som mozno cakal trosku viac. bolo to fajn, ale - stale mi to prislo ako variacia na tu istu temu, i ked motiv "televizny hlasatel" je pre mna pomerne originalny. hned po dopozerani som mal pocit tak na 2 hviezdy (potesi, ale zas tak extra to nebolo), casom sa mi to ulezalo a davam teda 3. Will Ferrell, i ked mi obvykle lezie vcelku na nervy (ze je v kazdej druhej komedii) tu bol ozaj celkom dobry. Christina Applegate - tu som veru tiez uz dlho nevidel a - stale je cute... No a potom vsetci "doplnkovi" herci - tiez to bolo v pohode. Chybalo mi mozno par vyraznejsich hlasok ale - bolo aj to. Takze - preco nie. Moze byt. Tych komedii je dnes fakt hodne, Anchorman sice az tak nevynika, ale ani nezaostava, povedzme teda ze lepsi priemer. Zasluzi si 3. ()

rytir1

To je tak blbý a stupidní, až je to prostě dobrý..a Steve Carell s granátem, to mě rozsekalo:-DDD..jen opravím komentář Malarkeyho, kozatá se jmenuje McGeeová:-DDD ()

Enzo555

Tento film je pre Ferrella a jeho fanúšikov tým, čím je pre Bridgesa a jeho fandov Big Lebowski. Všetci so zdravým rozumom (na plátne aj pred plátnom) si túto megaparódiu testosterónu a mužského šovinizmu vychutnajú. Christina Applegate hrá ambiocióznu šťuku v mori žralokov ako z oscarovej príručky ()

Misterioso

V Americe takřka kultovní dílko, zde na čsfd film s poměrně solidním hodnocením. Tak kde se stala chyba, že jsem nedostal film, který by mě alespoň trochu pobavil, ale čekala na mne jen dávka utrpení a nevěřícného kroucení hlavou? Trapný, buranský humor, který mě urážel (a to nejsem fanda bůhvíjak vytříbeného humoru), nesnesitelný projev Willa Ferrella, kterého jsem nikdy nemusel či podobně otravná Christina Applegate. Sešla se zde rádoby komediální smetánka a zajímavý námět, ale nic dobrého z toho nevzešlo. "You look like a blueberry" a podobné "hlášky" mluví za vše... ()

Estetik 1

Hodně mě zaujal Steve Carell, kterého jsem neznal. Svého retardovaného počasáře hraje parádně, ostatně všechny herecké výkony jsou výborné. Zprávař je skvělá komedie. Jeden dobrý gag střídá druhý. Pár jich je geniálních: "Go fuck yourself San Diego!" Doplněk 27. 7. 2012: Teď jsem si všimnul, že Steva Carella znám z Malé Miss Sunshine, kde byl samozřejmě skvělý, jen jsem ho tady nepoznal. ()

Jamall

Těžký průměr, nad který se vyzdvihne pouze jediná scéna (ano, jak jinak než souboj moderátorských týmů). ()

Goumen

dost ujetá ale celkem stylová komedie, jen musíte mít rádi Willa Ferrella a jeho šílený styl. Být místo něho např. Ben Stiller nebo Sacha Cohen, dám 4* ()

panki9922

Zasmial som sa keď Jack Black kopol psa z mosta a okrem toho ešte dvakrát. Inak je to neuveriteľná blbosť a ani mnohé popkultúrne odkazy to nezachraňujú. Nechápem, ako mohlo toto nabrať kultový rozmer. Malo to dobrú myšlienku, vystreliť si z toho, ako fungujú a premýšľajú muži, ale to prevedenie bolo z môjho pohľadu trápne. ()

Čeká nás Zoolander 2?

Čeká nás Zoolander 2?

13.09.2014

Pamatuje si ještě někdo, čemu se říkalo Frat Pack? Než nastoupila „apatowovská" komediální banda Setha Rogena a Jonaha Hilla, nazývalo se tak uskupení sedmi herců na kariérním vrcholu, kteří se často… (více)

Han, Leia a Luke jsou zpátky

Han, Leia a Luke jsou zpátky

08.03.2013

A s původními představiteli. Spekulovalo se o tom už od ohlášení Star Wars: Epizody VII, jejíž premiéra je stanovena na léto 2015. Mark Hamill a Harrison Ford přiznali, že mluvili s Georgem Lucasem o… (více)

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

Zprávy opět hlásí Ron Burgundy

03.04.2012

Zprávař se u nás nikdy nedostal do kin. Ostatně, šlo o čistě americký hit – z 90 milionů dolarů, které utržil, bylo 85 z kin ve Státech. Kult, který se kolem něj postupně rozbujel, ale zasáhl… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)