Série(2) / Epizody(16)

Zkušený bookmaker se musí vypořádat s legalizací sportovních her a stále rychlejším tempem života v Los Angeles. (HBO Max)

Recenze uživatele BestRanger k tomuto seriálu (3)

Tyhle prachy smrdí (2023) (S01E01)

Zdá sa, že Charlie Sheen a Chuck Lorre nechávajú svoju minulosť za sebou, pretože ich spolupraca tejto novej komédii je dobrou správou. Aj keď samotné výstupy Sheena neboli nejako extra vtipné v porovnaní s Dva a pol chlapa, jeho účinkovanie má donútilo pozrieť si prvý diel a pobavil som sa. Uvidíme čo prinesú ďalšie diely. ()

Pozor na rodinné klenoty (2023) (S01E05)

Perfektná časť, Chuck Lorre opäť predvádza komédiu a humor, ktorý mi po skončení Dva a pol chlapa chýbal. Prvé 3 minúty sú plne smiechu. 👨🏻‍⚕️ Chirurg na operačnom stole, vsádza "Chci Kansas City mínus čtyři a Oral Roberts plus devět a půl. A když už tě mám na drátě, jak to vypadá na čtvrtek večer?" 🧒🏻 Danny "Cowboys mínus šest a půl a celkově 45 a půl." 👨🏻‍⚕️ Chirurg "Myslíš, že se Giants dostanou na sedm?" 🧒🏻 Danny "- Ne, spíš ještě klesnou." 👨🏻‍⚕️ Chirurg "Sakra! Ta chlopeň stojí za hovno." 🧒🏻 Danny "Prosím?" 👨🏻‍⚕️ Chirurg "Ne, to tady. Celej život žere tučný." 👨🏻‍⚕️ Chirurg "Tak jo, sázím deset na basket a na Giants ještě počkám." Chirurg na operačnom stole po tom, čo pacientovi odišlo srdce "A sakra. Tak mi to nažhavte." ()