The Meyerowitz Stories (New and Selected)

The Meyerowitz Stories

Komedie / Drama

USA, 2017, 110 min

Na plnou palbu to na můj vkus začalo být hlavně ke konci až moc chtěné. Jinak jsem si ale chrochtal blahem, ať už šlo o neustálé vrstvení dialogů, kdy spolu postavy sice mluví, ale každá o něčem jiném, případně u emocionálních výbuchů (Stillerův záchvat vzteku ve chvíli, kdy se otec snaží odjet autem, zlatý!). Noah Baumbach mi do téhle chvíle unikat, což je chyba, kterou hodlám v nejbližší době napravit. Už dlouho jsem neviděl tak dobrou "allenovku" (což platí i na Allena).(30.1.2018)

Příliš mnoho slov a promarněných šancí. Navíc ta kumulace hvězd něčím zavání. Takže pak zjistíte, že spoluproducentem byl Scott Rudin a to už vše vysvětluje.(13.11.2017)

• Panacik

"inteligentné"(18.1.2018)

• rigby

Hvězdné obsazení slibovalo výjimečný zážitek, ale jak už to u podobných amerických filmů z posledních let bývá, nakonec se nekonal. Film mě vůbec nezaujal, je na můj vkus až moc ukecaný. Tváří se jako nezávislý, ale nejde mu to baštit bez značných výhrad. Za mě bohužel se nic nekonalo a možná i ty dvě hvězdičky jsou až moc.(2.11.2017)

• Grázl83

Bozee to byla nuda a velke utrpeni dokoukat. Nerozumim, jak se slavni herci dokazi upsat do takove blbosti. Alespon uz vim, proc se mi nelibil Madagaskar 3 (stejny scenarista).(4.12.2017)

• klukluka

Kdybych to aspoň mohl pořádně nenávidět, ale ty důvody se sbíraly tak nějak po kapkách. Pro opis svých pocitů z téhle ukecané prázdné bubliny jsem si vypůjčil a možná lehce parafrázoval jednu citaci z tohoto rozpačitého filmu, jemuž může dokonale rozumět snad jen scénárista. Nelíbilo se mi to a absolutně mě to nebavilo. Neustále jsem se v tom pokoušel něco najít, ale nepochodil jsem.(26.7.2018)

Pro mě zklamání a vesměs průměrné dílko..které se nemůže rovnat starším filmům Woodyho A., i když se o to dosti křečovitě snaží.(5.11.2017)

První polovina mě bavila, trochu mi to připomínalo ranné filmy Wese Andersona. Druhá polovina ovšem byla dosti chaotická a všechno bylo hrozně přehrávané. Podle mě promarněný potenciál!(11.11.2017)

• Hopeman

Eště sem to neviděl a už z toho traileru mám strašně odpuzující pocit (takže nehodnotím zatím) zkouknu a jestli se mi první signální potvrdí tak sem napíšu něco vo hovnech.(19.12.2017)

Na prvy pohlad nenapadny film o jednej dizfunkčnej rodine rozhodne patri medzi tie lepšie filmy z tohto roka.Sandler,Stiller a Hoffman predvazaju vyborne herecke vykony,dialogi su uveritelne ako zo života a miestami vtipne.Rozhodne to nie je čistokrvna komedia par krat sa usmejete ale huronsky smiech pri tomto filme rozhodne nehrozi.Baumbach natočil kvalitne americke indi ktore uspokoji aj milovnikov filmov Woodyho Allena.8/10(7.11.2017)

Klasická dráma aké mám rád.... kvalitný skript základ dobrej drámy :) mne viac netreba..(9.11.2017)

Woody Allen ? Ani náhodou. Kvarteto hlavních protagonistů (jejich herecké výkony) dělá z filmů nesporně zajímavou lahůdku, ale samotný děj je poněkud nesourodý - zvláštní směsice komična a tragična, jež působí ve svém výsledku poněkud rozpačitě. Očekávání velká, konečný dojem tak 50 %(6.1.2018)

• Jirka83

Vyborne herecke vykony (ale fakt klobouk dolu) , na konverzacku bohuzel mizerne, nenapadite dialogy a prepalena dulezitost "umeni". Chybela mi realna rovina, bez ktere to pusobi vyumelkovane. Asi jen pro radoby-nadrazene alternativce z New Yorku, kterym by to mohlo zvednout sebevedomi.(23.2.2018)

Tak nevím. Herecké výkony se mi líbily, některé dialogy již mnohem méně, a u některých scén jsem se vyloženě pobavil. Dialogy kdy mluví jeden přes druhého a každý o něčem jiném mi připadaly přitažené za vlasy, málo věrohodné a hodně křečovité až divadelní. To se prostě nepovedlo. Bitka bratrů na trávníku v campusu VŠ před výstavou otcových děl byla ovšem dokonalá! Nejvíc se mi asi líbil Stiller, Sandler bohužel svůj stín herecky nepřekročil, podal standardní Sandlerovský výkon na jaký jsme zvyklí. A bylo tak asi dobře. Bral jsem jeho přítomnost na plátně asi jako v Punche-Drunk Love, kdy vyloženě nevadil, a občas i docela překvapil. Jak se nedalo přehlédnout, celý film měl velice Allenovsko-newyorkovsko-židovsko-konverzačně-pseudo-intelektuálsko-bohémsko-rodinný nádech, který už se dnes docela přežil (právě díky Allenovi), takže z tohoto důvodu v myslích těch co jej shlédli brzo zapadne, a po roce si na něj sotva kdo vzpomene, natož aby mu vytanula nějaká scéna, či hláška, či o čem že to vlastně celé bylo a kdo v tom všechno hrál. Žádná postava nebyla stěžejní a o nic tam vlastně nešlo, ani o fotra na smrtelné posteli, ani o jeho dílo, ani jeho nejposlednější manželku-alkoholičku, ani o jeho tři děti, jejich rodiny, úspěchy a neúspěchy v jejich životech, a i prodej 'rodinného' domu plného vzpomínek mi byl jaksi kardinálně ukradený. Asi tak za 65%.(9.4.2018)

1 2 3 následující >>