Máte rádi legraci okořeněnou tím správným černým humorem? Další příběh Povídek ze záhrobí je dokonalou kombinací zábavy a hororu, při nichž Vám bude tuhnout krev v žilách! Majitel krypty spolu se supermodelkou Angie Everhartovou, Erikou Eleniakovou a Dennisem Millerem vás zavedou do poněkud neobvyklého domu na kraji města plného krásných žen. Mohlo by se zdát, že jde o obyčejný nevěstinec, který úspěšně vede krásná madam Lilith (Everhartová). Potíž je ale v tom, že sličné dámy neinkasují za své služby pouze peníze. Je přece něco mnohem cennějšího - lidská krev! Nenechejte si ujít film, ve kterém napětí a děs přicházejí tak rychle, že se budete bát, zda další obětí nebudete právě vy! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

eraserhead666

Zcela klasická průměrná upířina, kterou lehce nad průměr pozdvihuje snad jen přemíra nahých hereček, opravdu šukézní záporačka a neuvěřitelně hláškující detektiv, jeho první návštěva nevěstince mě málem zlomila v pase. Jinak, jak je u upířin zvakem, nic moc originálního ani objevného. Rytíř Démon byl mnohem lepší. 2,5* Více na mém blogu: www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz. ()

SOLOM.

Tento druhý celovečerní film jinak čistě povídkového seriálu Tales from the Crypt jsem viděl již několikrát a pořád mě nepřestal bavit. Není to sice nic světoborného, nýbrž klasická průměrná upíří podívaná, ale líbilo se mi na tom hlavně propojení humoru, akce a upíří tématiky. Samozřejmě nesmím opomenout ani dvě ústřední krásky Angie Everhart a Eriku Eleniak, pro které jsem měl svého času velkou slabost. Hlavně tedy coby teenager. Samozřejmě ani zde nesmí chybět úvodní průpovídky a morbidní humor v podání našeho známého (Crypt Keeper). Následně se podíváme na trampoty Coreyho Feldmana, který nám už značně povyrostl a samozřejmě nebudou chybět ani polonahá děvčata. Však se taky většina děje odehrává v nevěstinci. Příběh samotný sice zrovna moc originality nepobral, ale nechybí zde slušná dávka černého humoru a lehce morbidních situací. Což se mi samozřejmě líbilo nejvíc. Úchylný správce pohřebního ústavu – noční můra pro všechny potencionální nové zákazníky ještě předtím, než je „klepne“… Samotné speciální efekty a gore taky nebyli zrovna nejhorší, což si samozřejmě zaslouží rovněž pochvalu. Až na to vybuchování a hoření upírek, můžeme vidět vcelku povedené triky a lehce morbidní situace. Upíří nevěstinec však v sobě skrýval i několik pasáží, které zrovna moc záživné nebyly a to byla opravdu škoda. No a v neposlední řadě bych chtěl pochválit herecký výkon Dennise Millera, který společně s uhrančivou a hlavně zatraceně sexy Angie Everhart zcela dominovali celému tomuto příběhu. Takže i v tomto případě to vidím stejně jako u Rytíře Démona na lepší průměr. 60% ()

5150

Pěkně vymazlená "povídka ze záhrobí". Vtipná, krvavá, s řadou hlášek, odkazů, nahých slečen a rockových pecek - mj. "All Right Now", "Jailbreak", "Ballroom Blitz" nebo titulka "Bordello Of Blood" od Free, Thin Lizzy, The Sweet a Anthraxu. ()

corpsy

TALES FROM THE CRYPT bola stále veľká zábava. Mix čierneho humoru a krvavých efektov, strašidelnej atmosféry a hviezdneho hereckého obsadenia. A dostalo to opäť celovečernú podobu ( po RYTIEROVI DÉMONOVI ). ()

Astaroth12

Ani toto nie je žiadne prevratné dielo, ale ako celkom odľahčená upirska komédia ujde. Najprv to začalo ako Indiana Jones v chráme skazy, ale následne sa to zvrtlo na vybíjanú upiriek a mladých chasníkov. Je to hlavne o zábave a ten , kto v tomto mal prsty to naozaj vedel. Dosť dobré masky, veľmi slušne gore a veľmi veľa nahotiniek robí z tohto filmu béčkovú, ale hlavne svižnú a vtipnú upírsku jedno hubku. Len do tej 4* tu niečo málinko chýbalo. ()

fcreading

Tento Cryptkeeper je velmi vtipný a otom aj svedčí kvalita tochto filmu ktorý je taký kvalitný ako seriál. Máme tu aj nezabudnuteľné hlášky napr. ( Nezabudni, že manželstvo s tebou zo mňa skoro urobilo homosexuála) a mnoho ďalších. Chris Sarandon tu hrá nejakého rockera ktorý káže a máme tu aj pekné baby napr. Angie Everhart a Erika Eleniak a mnoho ďalších a je tu aj niekolko nahotiniek :). Zaručene sa u tohoto filmu budete baviť omnoho viac ako u Démonickom rytierovi. ()

GodComplex

Spousta sexy upirek a odhalenych narazniku, spousta krve a vtipnych hlasek. Je to sice mnohem vic komedie/parodie, nez horror, ale aspon se u toho nenudite. "Two! Four! Six! Eight! You can watch me masturbate. " 6/10 ()

kaylin

Taková celkem banální historka o tom, jak existuje jeden speciální nevěstinec, kde se dívky snaží naplnit všechny vaše tužby. I ty, které nechcete. Je to erotické, má to být vtipné, rozhodně to není hororové a místy je to dost ujeté. Je v tom ještě dozvuk 80. let, ale není to příliš zábavné, což je asi největší problém. ()

Jino

Dennis Miller jako detektiv a Chris Sarandon coby kněz jsou výborní a táhnou toto solidní béčko až do zdárného konce. Trošku mě mrzí, že neukázala svoje přednosti Erika Eleniak, ale jinak jsem byl s Upířím nevěstincem vcelku spokojený. Upírky byly leckdy pěkně namaskované a efekty nebyly také k zahození. Takže když to shrnu 60% stejně jako u Rytíře démona. ()

-Bomba-

Nemůžu si pomoct ale já prostě Povídky ze záhrobí miluju. Ať už je to jejich hlavní maskot Crypt Kreeper nebo absolutní nenáročnost na diváka. Upíří nevěstinec není výjimkou, akorát je o trochu horší než Rytíř Démon, který byl ještě o třídu lepší. ()

destroy83

Komediálně laděné hororové upírské béčko z cyklu Povídky ze záhrobí nabízí divákovi vskutku bizarní taškařici plnou silikonů a krvavých tesáků. Vlastní příběh se odehrává v jednou americkém městečku, kde sex symbol 90-tých Erika Eleniak neběhá v rudých plavkách s plovákem v ruce po boku správňáka Davida Hasselhoffa ani neskáče z dortu do náruče Stevena Seagala, ale dělá pravou ruku pomatenému reverendovi a zároveň také věří v království nebeské. Což se nedá tvrdit o jejím bratrovi, kterého jeho nekřesťanské záliby dovedou právě do v názvu uvedeného upířího nevěstince plného smyslných upírek. Sestra však nelení a po bratrovi pátrá, což ji přivádí k nonstop hláškujícímu soukromému očku, který se případu na rozdíl od neschopné policie zhostí s vervou i přes počáteční nedůvěru své klientky. Příběh spolu s krátkým exkurzem do děje je vystavěný velmi poutavě a mix krásných žen a salva hlášek, z nichž některé bohužel nepůsobí, jak by měly, nedávají divákovi prostor k nudě. Dobré herecké obsazení společně s optimální stopáží snímku také sluší. Sem tam se divák dočká i trošku krvavější či vydařené komediální scény, které jen podtrhují celkové pojetí téhle komediálně laděné hororové jízdy. Třešničkou na dortu budiž zdařilé masky. Podtrženo sečteno, čtyři hvězdy jak vyšité. ()

FAITH.BABE

Naprosto úžasné upíří béčko s komediálními prvky. Spojení upířích nevěstek, zkorumpovaného kněze, šovinistického detektiva a dalších případů naprosto-se neslučujících, je jedním z nejkvalitnějsích bahínek pro béčková prasátka. Takže hororo-milové, s chutí do toho! ()

kosta73

Esence pojmu "béčko". Dílko, které by společně s dalším celovečerním počinem DEMON KNIGHT mohlo fungovat, jako manuál pro začínající tvůrce B-movies. Sarandon je dokonalý, stejně jako masky, triky atd, atd... Jedním slovem paráda! ()

filmmovier

Mnohem lepší a zábavnější, než Rytíř démon. Výtečný úvod, parádní zápletka, naprosto luxusní hudební doprovod, humor na výtečné úrovni, stejně tak docela dobře funguje i atmosféra a lehké napětí a naprosto dokonalý je závěr a vymícení nevěstince za pomoci vodních pistolek. A Krypt Keeper je samozřejmě i zde absolutní sázkou na jistotu. Jeden z nejlepších dílů, který je téměř na plný počet hvězd. 85%. "Připadám si, jako bych byl v nějakým špatným dílu Povídek ze záhrobí". A navrch i fajn cameo Whoopi. ()

jefff

Vůbec mě to nebavilo se přiznam. Démon rytíř i seriálové epizody jsou většinou o dost lepší. Zklamání. ()

jenik71

Upíří nevěstinec mě tedy moc nenadchnul. Dočítám se tady, jak se nebudu nudit a jaká je to vtipná hororová podívaná, ale ať se snažím jak chci, nic z toho jsem nezaznamenal. Není to ani strašidelné a vlastně ani vtipné. Za zmínku stojí snad jen nápad, masky a občas povedený dialog. A to mi přijde hodně málo. ()

misstake

V tomto případě hodně záleží na úhlu pohledu, z něhož se na film podíváte. Jestli bych ho hodnotil v rámci celé kinematografie mezi snímky, které i třeba mají umělecké ambice, tak by to byl určitě odpad (nijaké herecké výkony, triky na úrovni Evil Dead). Ale budu-li ho hodnotit v rámci hororů kategorie B, kam by ho zařadili i sami tvůrci, tak musím říct, že je to zábavná podívaná, která nenudí. Sloučím-li tedy ona dvě hlediska, vycházejí mi krásné tři hvězdičky a fanouškům pokleslých, ale navýsost zábavných filmů nezbývá než doporučit. ()