Epizody(8)

Na televizní obrazovky se vrací oblíbený seriál spisovatelky Alexandry Berkové a režiséra Hynka Bočana s řadou skvělých hereckých výkonů. Již v době své premiéry počátkem 90. let vzbudil značnou pozornost, a to jak u diváků, tak odborníků z oblasti psychologie a manželského poradenství. Jistě právem, neboť autorce se podařilo nahlédnout na mnohé důvěrně známé situace manželských i obecně vztahových krizí nově a v nečekaných souvislostech. Záludné problémy lidských duší se neustále vracejí a budou se vracet v těch nejrůznějších podobách, i když ve své podstatě se příliš lišit nikdy nebudou. Vraťme se proto i my nyní ke klientům jedné psychologické poradny. Tam se vydává i redaktorka ženského časopisu Eva Pírková (I. Chýlková) na rozhovor s doktorem Fořtem (J. Hartl), který zde pracuje s klienty při skupinové terapii. V tuto chvíli ani sama netuší, jak klíčové pro ni toto setkání bude... (Česká televize)

lake-lake

velmi syrové a velmi pravdivé - takhle to zkrátka na terapii chodí ... Alexandra Berková to napsala famózně a dokonce mi nevadila ani Ivana Chýlková, kterou jinak vůbec nemusím ()

mirkath1

Skvělé herecké výkony, a za sebe mohu jen říci,že hlavně Hartlovi jsem roli věřila na 100% a klidně bych na sezení šla sama :) Jediná postava, která mi byla z duše odporná-tu představoval Tomáš Juřička,ale to bude asi osobou, protože stejné pocity jsem měla, když hrál v sanitce. Snad se ani nemusel namáhat s hraním-přišlo mi, že je tam za sebe ()

ostravak30

Seriál Co teď a co potom je zajímavý jen a pouze tím, že spousta věcí je použitelná i v reálném životě dnes. A jak správně uvádí text České televize, některé věci mezi lidmi se zkrátka nezmění. Takže nejspíš i za sto let. I když je to seriál čistě televizní, natočený ve studiu a dokonce se tím nijak netají, zahrála si v něm řada skvělých herců. Je to silná psychologická sonda do duší lidí a problémů ve vztazích mezi lidmi. Na druhé straně si umím představit, že některé díly či části epizod tak úplně zábavné pro všechny nebudou. ()

Phex

Velice dobrý seriál. Téma nahlížení do problémů jiných (i jejich erudovaného řešení) udrží pozornost snad každého diváka. Zvláštní na něm je "osmidílnost", kdy první polovina je věnována problémům I. Chýlkové, která se pak ze seriálu, pro mě nepochopitelně vytrácí, a prapor hlavního hrdiny pak nese psycholog J.Hartl. ()

Figuska

Nadčasový seriál... doba se mění, ale problémy zůstavají stejné. Hmm.. nakonec kam se hrabe seriál Terapie. ()

Dawe2

K dokonalosti chybělo málo. Nekontinuálnost dějů, nedotažonest příběhů do konce včetně úplného konce. Ale na tehdejší dobu vynikající počin. Chýlková vynikající! Jako psychologický seriál velmi doporučuji. ()

Pasternak

Přesně jak píše Tosim, ovšem famózní výkon Ivany Chýlkové převezme v polovině seriálu Zuzana Bydžovská a Jan Hartl. Jeden z nejlepších českých seriálů. P.S. nejlepší díl je s Míšou Štibichem, který, ač byl velký herec, nemá v csfd ani svůj profil. Ptám se proč? ()

jerrik7

Hodnocení jsem s těžkým srdcem snížil ze "4" na "3". Herecké výkony známých herců jsou excelentní, scénář zdá se také výborný, ale ti blázni mi připadají jako moc velcí blázni, nedovedu se do jejich situace vcítit, místy mi to připadá nereálné a možná proto místy i nudné. ()

Bodega_Bay

Ivana Chýlková dokáže rozehrát silnou hru i na televizní obrazovce. Jeden z nejkvalitnějších seriálů devadesátek. Alkoholový boj matky a drsné důsledky v podobě zničené duše dcery Kláry Jandové vezmou jednoho za srdce. Zajímavé jsou i ostatní postavy z poradny, ale tohle mě vzalo asi nejvíc. ()

baby1978

Famózní seriál. Ivana Chýlková hrála naprosto uvěřitelně. I Klára Jandová zářila. Tak má vypadat seriál na který se člověk těší. ()