Jestli kdy, v dějinách seriálu, byl nějaký někomu někdy užitku, tak je to tento....." a to se může stát, to víš že se to může stát, že i ty se začneš kácet ".... Pro ty co žádný problém nemají (jsou li tací) se může zdát seriál zbytečný a nebo mu nevěří...ale možná že taky pochopí,časem.... Za realizaci takového důležitého projektu, za možnost se o sobě hodně dozvědět. 100 %viděno 2018(21.7.2009)

Zajímavé praktiky a proslovy psychologa Fořta jsou sráženy některými nevěrohodně napsanými (a natočenými) scénkami. Vážně škoda toho děsného zpracování, protože jinak bych si tohohle seriálu považoval; v každém díle je nějaká ta chytrá myšlenka a třeba příběh pana Tichého ve 3. díle by si zasloužil vlastní film.(20.6.2014)

Velice dobrý seriál. Téma nahlížení do problémů jiných (i jejich erudovaného řešení) udrží pozornost snad každého diváka. Zvláštní na něm je "osmidílnost", kdy první polovina je věnována problémům I. Chýlkové, která se pak ze seriálu, pro mě nepochopitelně vytrácí, a prapor hlavního hrdiny pak nese psycholog J.Hartl.(24.5.2015)

Zajímavý pohled na terapeutická sezení Dr. Fořta (perfektní Jan Hartl); skvělé herecké výkony. Výborný scénář Alexandry Berkové řeší jednorázové problémy (paní Tichá a tichý její manžel), ale i dlouhodobé – v úvodních 4 dílech problém Evy, bývalého manžela Jiřího a dcery Jany (hlavně Chýlková, ale i Jandová zahrály přesvědčivě). V dalších částech je zajímavě rozvinut příběh Nory (Jana Šulcová) a mladé vdovy (Zuzana Bydžovská). Závěrečný citát A. Switzera: "Cokoliv jste udělali komukoliv dobrého - to zůstává."(18.8.2009)

Skvělé herecké výkony, a za sebe mohu jen říci,že hlavně Hartlovi jsem roli věřila na 100% a klidně bych na sezení šla sama :) Jediná postava, která mi byla z duše odporná-tu představoval Tomáš Juřička,ale to bude asi osobou, protože stejné pocity jsem měla, když hrál v sanitce. Snad se ani nemusel namáhat s hraním-přišlo mi, že je tam za sebe(14.10.2015)