Jennifer (Madeleine Stowe) je okouzlující dcera gangsterského bosse Angela (Anthony Quinn). Bodyguard Frankie (Sylvester Stallone) je sympatický profesionál, kterého si oblíbí každý, koho chrání. Mafiánskou idylku ale naruší nájemní vrazi, kteří nejdříve odstraní bosse Angela a poté si brousí zuby i na jeho dceru. Z Frankieho a Jennifer se stávají parťáci, kteří se rozhodnout pomstít smrt otce a milovaného bosse za každou cenu. (Intersonic)

Xmilden

Stallone na přelomu století nepředstavoval žádnou významnou hereckou persónu. Angelo je jen zcela neškodný pohodový nenáročný snímek. 50% ()

LiVentura

Tak toto je velmi vydařený snímek s perfektním Stallonem, velice mě potěšil... milý humor a pozadí plné krutosti, chladnokrevnosti a krve.. V památce věnovaný film Mistru Quinnovi. :-) ()

Fiftis

Dobrá komédia, ktorej nechýbal humor v podobe vtipných dialógov a trocha akcie, kedy nechýbali svižnejšie prestrelky. Hoci jednoduchý, zato pomerne zaujímavý príbeh sa mi tiež páčil. Síce je to dopredu čitateľné až hanba, ale na druhú stranu tomu naozaj nechýba humor. A keďže to asi mala prvoplánovo byť len oddychová skoro-gangsterská komédia bez akýchkoľvek ďalších ambícií, tak musím konštatovať, že účel splnila do bodky. Záverečné rozuzlenie prinieslo mierne rozrušenie, avšak žiadny trhák to nebol. Romantika, čo je vec, ktorú moc v mafiánskych filmoch nemusím, ku koncu nebola zas tak na škodu. ()

Shakers

Taká menej typická Stallonovka, ktorá ma ale bavila. Príbeh o mafiánoch, drsný Sly (aj keď bohužiaľ bez Rímskeho), pekná Madeline Stowe a k tomu fajn humor na odľahčenie a príbeh, ktorý je stále zaujímavý až do konca. Nič prevratné, ale je to jeden s tých filmov, kde si vás Stallone získa zo svojou charizmou. 65% - 3* ()

Jacinda

Hrozný dabing Stalloneho, ale zase skvělý dabing Stowe...docela vtipná a milá komedie :-D jsou tu veverky. a ony se často přejídají. a někdy pak uvíznou mezi zdmi. a aby se dostaly ven tak prdí...:-D ()

Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +Stallone a Madeleine Stowe(určitě bych jí nehádal 44), vlastně herci byly docela fain -žánrový mišmaš (1.komedie 2.romantický 3.akční 4.krimi), dialogy/// První půlhodina je velice zábavná. Tváří se jako mafiánský film, jen decentně odlehčený. V určité části (v momentě kdy začne romantická linka) nastoupí stereotyp a spousta nudných dialogů. No a v poslední třetině se to zase trošku rozjede a nakonec to všechno krásně skončí. Bál jsem se, že to bude horší, nakonec to byla docela zábava, ale není to nic převratného. Chybý nějaký dramatický prvek, ale i bez něho je to dost přeplácané./// Celkem 46%/// ()

mzss1

Teda, hrůza. Pojatý jako komedie ? Dost to bylo trapný a Stallone bohužel taky. Ve filmu mě nezaujalo téměř nic. Celkově hodnotím s odř.ušima 18% = * ()

kingik

Bodyguard Sylvester Stalone už léta dohlíží na život Madeleine Stowe, která nemá tušení, že je dcerou mafiána Anthony Quinna. Teprve po smrti otce se dívka dozvídá pravdu, navíc jí usiluje o život několik profesionálních zabijáků. Tak tohle se tedy hodně nepovedlo a spatlaný scénář zachraňuje pouze obstojně hrající Madeleine Stowe. Jinak je to zoufalý film. ()

InJo

Varování pro milovníky Sylvestra Stalloneho: Tohle není žádný akční thriller v jeho klasickém stylu, ale spíše romantická krimikomedie, ve které nenajdete jedinou pořádnou akční scénu! Sly v komediální poloze ale zase není tak špatný, jak by se mohlo na první pohled zdát. :-) ()

nash.

Nečekaně sympatická pohodovka s nadhledem, pořádnou porcí humoru, okouzlujícím a překvapivě zábavným Stallonem a taky Anthony Quinnem, který ve své poslední roli odchází stylově a s grácií. Přiznám, že tak příjemné, žánrově nejednoznačné a úsměvné jsem to nečekal a jen lehce mi to kazila poněkud afektovaná role Madeleine Stowe. I když některé hlášky měla výborné - "Proč jsem sama? No, můj syn je na internátní vojenské škole. V sedmi letech. Manželův nápad. A můj manžel je pryč. To byl můj nápad." ()

klerik

Také ľahké a prostoduché až to mraky brzdí. Ale pekné. Sylvester je opäť raz hercom a charizma z neho srší. Mafiáni behajú okolo, je to romantické, je to vtipné... čo to vlastne je? Príjemne strávená hodinka a pol... ()

Chrustyn

Stallone jako bodyguard, který po smrti svého mafiánské zaměstnavatele musí chránit jeho dceru. Na akční jízdu docela slušný námět ale když teď napíšu, že se jedná o romantickou komedii, bude i nejeden fanoušek legendárního Slye ťukat nechápavě na čelo. Ale bohužel je to opravdu tak a o filmu se nehodlám rozepisovat. Romantická komedie se Stallonem mluví za vše. ()

SeBig

Akce skoro žádná, celý film se nese v rádoby humoru, který mi přijde takový suchý a spíš pro ženský.. prdicí veverky trochu vyvolali usměv na tváři ale spíš je to celý taková stupidita o tom ja Stallone, hlída jednu zazobankyni a killí všechny co se jí snaží ublížit. Hudba otřesná!! ()

Flego

Scenár ťahá niekedy za kratší koniec, ale nedá sa vyčítať duchaplný humor v dialógoch. "Žiť je lepšie než sa len dívať." ()

Roman.Ticka

Typická červená knihovna s klasickou jednoduchou zápletkou, ale?!.... Madlen Stowe je tak éterická úžasná bytost, že jí prostě nelze odolat. Lepší partnerku k Slyovi si neumím představit a Sly tradičně chlap každým coulem, prostě a musím se opakovat, každá, nejen Roman.Ticka, by ho chtěla mít doma, nemám pravdu? Celkový dojem snad kazil namaštěný Raoul Bova, ale v únosné míře. Scéna, jak se pravá dáma má správně pohybovat, je pro mě vrcholem smyslnosti a zastřené erotiky. ()

Ištván87

Nebylo to až tak špatné, nicméně druhá půlka, resp. část od chvíle kdy Madeline / Jennifer potkala toho taliána, tak už to bylo spíš trapné a uondané... Nicméně scény, kdy se jí Sly snaží chránit tak, aby si toho nevšimla, ty byly opravdu fajn... ()

ScarPoul

Hlúposť či už v mene Angelovom alebo nie. Burke skrátka natočil film, sktorého chcel spraviť akčnú, mafianskú komédiu a nakoniec mu vyšla iba fraška. Herecké obsadenie a celkovo postavy nie sú zrovna TO čo by robilo tento film zaujímavým. Samotný Quinn je tu už tak starý že už jednoducho vidíte že je na konci so silami. Stoweová ako uškriekaná bezradná dcéra a vzápätí sebavedomý seximbol je neuveriteľne príšerná a otravná a film nerobí len to keď nejaká Stoweová uteká v spodnom prádle a kozy jej skáču sem a tam. Vtipy sú zle načasované a režisér je neskúsený a podkopáva celý film. Scénar je taký slušný priemer ale to je asi všetko pretože zostáva nevyužitý. Jediné čo drží tento film nad vodou je Stallone ktorého mám rád a opäť dal svojej postave dušu. Ale stačilo to len na slabé 2*. Neskutočne sklamanie. Dúfam že Burke už nič nenatočí lebo je hanba že zrovna tento film je venovaný pamiatke Antonyho Quinna. Quinn si ako herec zaslúžil viac ()