Mrs. Doubtfire - Táta v sukni

Mrs. Doubtfire - Otec v sukni

Mrs. Doubtfire

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 1993, 120 min

Soundtrack Howard Shore: 1. Mrs. Doubtfire [2:58] ,2. Divorce [2:56] ,3. My Name is Elsa Immelman [2:55] ,4. Meeting Mrs. Doubtfire [2:14] ,5. Tea Time with Mrs. Sellner [3:58] ,6. Dinner is Served [2:18] ,7. Daniel and the Kids [2:29] ,8. Cable Cars [4:56] ,9. Bridges Restaurant [6:13] ,10. The Show's Over [3:26] ,11. The Kids Need You [3:21] ,12. Figaro/Papa's Got a Brand New Bag [3:23](7.5.2011)

Robin Williams a jeho tanec s vysavačem na "Dude looks like a lady" - to nemá chybu!(31.1.2004)

Oscar 1 : Masky(9.4.2004)

Tohle je asi nejlepší převleková komedie od doby Někdo to rád horké a Tootsie. Skvělá zábava, i když někdy trochu moc sentimentální, ale funguje to. Robin Williams opět exceluje.(9.3.2003)

Komediální koncert Robina Williamse, jehož některé hlášky, obzvlášť ty na adresu Pierce Brosnana, mi málem přivodily smrt posmátím :) Ale toho sentimentu na mě bylo trochu moc. Ale toho si nevšímejte, já pocházím z rozvrácené rodiny:)))(23.4.2003)

Táta v sukni je neotřelá komedie, u které se zasmějete z absurdit, se kterými se tvůrci vypořádali hravě a opravdu originálně. Robin Williams ve své velké roli září a vše plyne tak jak u správné komedie plynout má. Chris Columbus rodinné komedie točit umí, no a Mrs. Doubtfire nebude vyjímkou, svého řemesla se chytil pevnou rukou a dopadlo to tak, jak to každý chtěl, no a nakonec si tuhle komedii nejeden divák zamiloval, tak jako já, a kdykoliv se objeví v televizi, rád se na ní znova podívám, proč by ne.(6.1.2009)

Robin Williams je asi hodně velký oblíbenec Chrise Columbuse. Ten bohužel není žádný zázrak a točí pouze průměr. Robin z toho filmu vytřískal co se dalo, ale rodiná komedie není můj šálek kávy.(11.8.2005)

Rozpočet $25miliónovTržby USA $219,195,243Tržby Celosvetovo $441,286,195Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD od roku 2011 v USA $14,797,427 //počet predaných kusov 1,662,066║ Roztomilé a zábavné. /80%/(30.6.2005)

Robin Williams v jedne ze svych prima rolich - ten chlap snad umi zahrat vsechno.(30.7.2002)

Scénář: Randi Mayem Singer, Leslie Dixon .. Jeden z prvních filmů, které jsem měl tu čest vidět na velkém plátně, tj. venkovském (dnes už neexistujícím) kině. Williams se skutečně předvedl a úspěšně pobavil kompletní rodinné publikum.(9.4.2005)

Robin Williams v jedné ze svých nejlepších rolí dokazuje, že právem patří mezi nejlepší komiky. Výchovný, ale zároveň vtipný scénář dělají spolu s Williamsem z téhle pohodové komedie klasku.(21.9.2002)

Chris Columbus se překonal a natočil svůj nejlepší film bez otravného Kevina zato se strhujícím Robinem Williamsem. Jeho výkon to je skutečný herecký koncert. Navíc měl Columbus k dispozici i inteligentní scénář, který se vyhýbá přílišnému sentimentu, vytváří opravdu vtipné scénky a přivádí na plátno i zajímavé vedlejší postavy: zajímavý je především Pierce Brosnan, který tu vůbec není zápornou postavou, jak by se dalo čekat. To platí obecně-ve filmu nejsou záporné postavy, ke všem můžete najít sympatie. Pojem "geniální dabing" navíc můžete komukoli demonstrovat na příkladu Viktora Preisse, který za svůj výkon získal cenu Františka Filipovského. Film získal Oscara za masky a Zlatý glóbus za nejlepší komedii a Williams za nejlepšího herce v komediálním filmu.(18.8.2003)

rozpočet : $25 million tžby celosvetovo : $441,195,243(16.12.2006)

::::::::::::::::::::::::::::: Nezapomenutelná komedie, na kterou se mohu dívat pořád znovu a znovu. Scéna v restauraci nemá chybu. Silně doporučuji !! ,-) ::::::::::::::::::::::::::::::::(29.12.2008)

„Hovorí sa, že muži si takýmito autami kompenzujú malé genitálie. To ale URČITE nebude váš prípad.“ Kto by nemiloval túto úspešnú komédiu? Od Chrisa Columbusa mám najradšej prvého a druhého SÁM DOMA, ale akonáhle to Robin William (o ktorého improvizačných schopnostiach v Hollywoode kolujú legendy) naplno rozbalí (napríklad pri maniakálnej, snáď 20-minútovej finálnej scéne z reštaurácie), divákovi padá sánka a bez dychu obdivuje jeho talent. Kolegovia sa Robinovi nemajú šancu vyrovnať, ale aspoň mu to nekazia (a Pierce Brosnan je dokonca veľmi dobrý, dodnes ľutujem, že jeho postava sa z príbehu tajomne vytratí, ja by som ho nechal s Mirandou oženiť), masky sú skvelé a i to mizerné ponaučenie o „všelijakých rodinách“ nie je až také primitívne, ako by sa niektorým mohlo zdať.(18.11.2007)

Tohle je snad jediná komedie Robina Williamse, která se mi líbí (když nepočítám Ptačí klec, ale tam nehraje příliš důležitou postavu).(20.2.2003)

Jedna z nejlepsich komedialnich roli Robina Williamse, kterej tady fakt vali neskutecnym zpusobem. Dej sice neni kdovijak originalni a treba takovej Tootsie je o dost lepsi, ale presto jsem se kolikrat fakt dost nasmal a to uz jsem film videl po nekolikaty. Akorat skoda, ze ma dve hodiny, pak je to misty lehce natahovany.(21.12.2008)

Podle mě trošku přeceňovaný film, na kterém mi nejvíc vadí Columbusův sentiment. Jinak je to ale opravdu výtečná legrace.(23.12.2002)

Moc hezký a dojímavý příběh o otcovství. Jen kdyby to tak chodilo i v běžném životě. Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(13.12.2015)

6 / 10 Nikdy ma príliš nebrali komédie, kde sa chlapi prezliekali za ženy a ženy za chlapov, a Mrs. Doubtfire nie je výnimkou - Robin Williams síce hrá ako o život, ale ani on nedokázal prekryť tú konskú dávku sentimentu, ktorú tam Columbus za výdatnej pomoci scenáristu narval.(22.12.2005)

"První den za ženskou a už se mi zapalujou prsa." Jsem člověk, který na všem naivně hledá něco pozitivního, takže mě prsatý Táta v sukni při infiltraci do vlastní rodiny celkem bavil svou zásadovostí, házením, kopáním i hudebním číslem s koštětem. Jenže se mě přitom pokoušel rozesmát tím, že se oblékl do ženských šatů, na čemž mi nepřipadá vůbec nic vtipného. Já je třeba nosím pořád a jsem přitom hrozně vážný a svůdný... ale to sem asi nepatří. Já jsem se prostě chtěl vyjádřit ve smyslu, že jsem Tátovi fandil, ale neměl jsem to lehké.(14.2.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20