Mě se to líbilo, netvrdím že bych se řechtal až bych se za břicho popadal, ale byla to jedna příjemná vlna, od začátku, až do konce a sem tam povedenej žert a Travolta pro mě jeden z nejlepších výkonů a to určitě, dobře řešil problémy a já se bavil, něco mezi 3 a 4*, rozhodně to rád ještě jednou uvidím!!!(14.10.2013)

Velmi pohodová, vtipná a výtečně obsazená gangsterka, ve které John Travolta, milovník kina a vlastně malý grázlík, dorazí až do filmařského světa . Bylo vidět, jak si všichni přítomní herci role užívali a moc ráda jsem viděla "Medvěda" Gandolfiniho. Musím pochválit i výborný dabing.Takže fajn komedie a odpočinkový večer.(14.4.2014)

Chilli Palmer (John Travolta) se vydává do Hollywoodu, kde by měl vymáhat od producenta Harryho Zimma (Gene Hackman) zpět ukradené peníze. Filmová branže jej však natolik zaujme, že se rozhodne stát se poradcem producentů pro gangsterské záležitosti. A přitom třeba získat peníze, které leží zavřené v bezpečnostní schránce na letišti. A nebo srdce krásné Karen (Renne Russo). A nebo se stát slavným. Jenže v patách má Raye Barboniho (Dennis Farina), který si ukradené peníze nechce nechat ujít ... Režie Barryho Sonnenfelda je stoprocetně zárukou skvělé zábavy. Sice nebudete učůrávat blahem jako u jiných (i Sonnenfeldových) filmů, ale bavit se budete. Lví podíl na tom má jak skvělý herecký výkon Johna Travolty (opět jako na houpačce, jednou super, jednou propadák), ale i skvělé herecké obsazení v ostatních rolí (Danny DeVito, Delroy Lindo, James Gandolfini či Gene Hackman). Jsem zvědav, jestli ono propojení organizovaného zločinu a hollywoodské smetánky pobavilo jen mne, nebo i samotné herce a producenty tohoto filmu ...(2.5.2012)

Móc příjemný, svěží a opravdu vtipnej filmeček. Žánrově a stylově je to něco jako Můj soused Zabiják, ale MNOHEM vtipnější. Kamera výborná (všechny podlhledy, dlouhé záběry na něčí záda - úžasně stylový), skvělěj hudební doprovod (nevtíravej ale prostě.. skvělej), a ti herci.. René Russo je docela kus (a Lucka Vondráčková ji nadabovala fakt dobře), Vito je Vito, Travolta je přesnej, ten film mu sedl takovým způsobem, že už to ani víc nejde, a Gene Hackman je prostě k sežrání. Jestli něco film shazuje, tak sou to občas až zbytečně drsné scény, které prostě s filmem neladí a zbytečně vytrhávaj z té pohody, která jinak sálá z každého záběru. takže vejsledek sou lehounce slabší poctivé 4 hvězdičky(25.3.2006)

Rozpočet $30,250,000Tržby USA $72,101,622Tržby Celosvetovo $115,101,622 ║ Zo začiatku to vypadalo na riadne zábavný úlet ale nádeje sa rýchlo rozplynuli a dej mal len ľahší dojazd do cieľa, bez obohacujúceho výsledku, škoda, herecké zoskupenie bolo fajn, niekoľko uletených gagov potešilo a to je tak všetko, vo výsledku len všedný priemer. /60%/(14.5.2009)

• - Poslední film ve kterém si zahrál Vito Scotti. (Pumiiix)