Chyťte ho!

Get Shorty

Chyťte ho!

Komedie / Krimi / Thriller

USA, 1995, 105 min

Řekl bych, že první vystoupení Chilliho Palmera bylo o něco lepší než druhé. Jak to říci, bylo o něco více ostřejší než v Be Cool a Travolta na mě zde působil jako větší sympaťák! Be Cool vlastně nepřineslo nic moc nového jeho charakteru. V tomto snímku to bylo neotřelé a originální. Takže Chyťe ho! si dovoluji tvrdit, že je lepší než Be Cool. Davám mu 3,5*(26.3.2006)

Rozpočet $30,250,000Tržby USA $72,101,622Tržby Celosvetovo $115,101,622 ║ Zo začiatku to vypadalo na riadne zábavný úlet ale nádeje sa rýchlo rozplynuli a dej mal len ľahší dojazd do cieľa, bez obohacujúceho výsledku, škoda, herecké zoskupenie bolo fajn, niekoľko uletených gagov potešilo a to je tak všetko, vo výsledku len všedný priemer. /60%/(14.5.2009)

Neříkám, že to není vychytaný, promyšlený a ironický film, ale ani jednou jsem se, což se mi u komedie snad ještě nikdy nestalo, nezasmál.(29.3.2006)

Móc příjemný, svěží a opravdu vtipnej filmeček. Žánrově a stylově je to něco jako Můj soused Zabiják, ale MNOHEM vtipnější. Kamera výborná (všechny podlhledy, dlouhé záběry na něčí záda - úžasně stylový), skvělěj hudební doprovod (nevtíravej ale prostě.. skvělej), a ti herci.. René Russo je docela kus (a Lucka Vondráčková ji nadabovala fakt dobře), Vito je Vito, Travolta je přesnej, ten film mu sedl takovým způsobem, že už to ani víc nejde, a Gene Hackman je prostě k sežrání. Jestli něco film shazuje, tak sou to občas až zbytečně drsné scény, které prostě s filmem neladí a zbytečně vytrhávaj z té pohody, která jinak sálá z každého záběru. takže vejsledek sou lehounce slabší poctivé 4 hvězdičky(25.3.2006)

Určitě by se z dané zápletky a záplavy známých jmen, dala vydolovat daleko lepší a propracovanější komedie, přesto se jedná o slušnou a zábavnou jízdu, kde se gangster Travolta, zaplétá do kolotoče nečekaných situací, točící se převážně kolem balíku peněz a natáčení filmu.(14.4.2013)

• - Poslední film ve kterém si zahrál Vito Scotti. (Pumiiix)