Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

• USA No Retreat, No Surrender (více)

buryman

Asi takhle před xy lety to byla pecka po jejimz zhlednuti chtel každej dělat karate.Dnes už se na to divat,ale nedá. I když ty Vandamovi ksichty fakt pobavíí. ()

maestrum

Jako puberťák jsem se bavil, s odstupem času je to již jen úsměvné a to v sarkastickém slova smyslu. 3* s odřenýma ušima. ()

Jarsey

Moje srdeční záležitost! Corey Yuen měl správný názor, že by dokázal natočit lepší film než Karate Kid. A to se mu povedlo, nemůžu být objektivní, film jsem viděla v šesti letech. Ale zkusím to - tento film by neměl chybět v žádné sbírce béčkových akčních snímků! ()

Beliel

Vím, že je to béčko, vím z jaké doby to je, vím, že jsem to možná kdysi na přelomu sametu hltal, ale s odstupem několika desítek let mi to přijde jako totální sr***a. Herecké výkony? Žádné. Dialogy? Stupidní. Hudba? Příšerná. Bojové scény? Je vidět jak se nedotýkají a je to vidět strašně moc. Je to celé velmi směšné. Jednu hvězdu dám za nostalgii. ()

Kloboucek75

V dětství na konci 80 let na VHS super film . Dnes vidím ve filmu samé nedokonalosti a chyby. V garáží zavěšení boxovací koule velký provaz a v dalším záběru akorát . Nebo v scéně kdy tlustoprd v restauraci objedná burgry a uvidí černouška a jdou za ním ven a venku jdou vidět palmy a bananovníky to v Seattlu samozřejmě neroste . ()

GrooteLulu

VHS klasika po dětském Karate Kidu, přichází už starší borci a mlátí se o svou tělocvičnu na svém "dódžó".. Karate Tiger je asi nejstylovější béčko té doby bez samopalů z tehdejší ameriky.. JCVD jsem viděl poprvý a je to "kixboxový vymatlanec" ;) ovšem jeho rozštěp na špagátech v ringu je podle mě nejikoničtější scéna pozdních 80tých let vůbec ... a i bez "živého" Bruce Leeho a dalších ťamanů, kteří vládly tomuto žánru ještě pár let předtímto snímkem to má svou skvělou americkou atmosféru pro mladé a pro nově rozpadlý Sovětský svaz je to "whau".. prostě ta železná opona musela padnout, abychom se mohly dívat na JVCD a další, ten ušlý kapitál by ameriku mrzel.. a každej se šel hned mlátit o tělocvičnu, nebo diskotéku.. ()