Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

• USA No Retreat, No Surrender (více)

JARDAHONDA

Jean-Claude Van Damme a jeho první filmový debut. Jeho role byla sice záporná, ale už tehdy šlo vidět, že je něčím vyjímečný.. Filmová kariéra se mu po té otevřela.. ()

BioBoid

Jean Claude ve svém nejlepším filmu. V této době byl v neskutečné fyzické kondici a rozštěp na provazech je über! ()

MasterLee

Tak tento film je opravdu mého dětství a nedám na něj ani dopustit.Fajn na dnešní dobu působí sice už neoriginálně a zpracování se zdá i chudý ale na tu dobu to byl jednoznačně hit a může si každý říkat co chce.Bojové scény jsou dobré a dobře se na ně dívá a Jean claude van Damme bez pochyp ve své nejlepší formě!!!! :) ()

Norri

Tyhle filmy jsem měl vždycky rád a tenhle jsem doposud neviděl. Proto jsem si ho nemohl v TV nechat ujít. Viděl jsem další díly a netušil jsem, že ten první je tak blbý. To že to je béčko jsem věděl, ale to, jakým způsobem přehrávali, to bylo moc. Plus spousta mikrofonů v záběru. Ale jsem rád, že jsem se rozhodl vydržet až do konce, protože souboj na konci celkem ušel :-) ()

Puslanka

Jelikož jsem čekala víc, než jen film pro děti, tak nemůžu víc, jak 2*. Ani sám hlavní hrdina nevěděl, jestli je ještě dítě nebo "dospělý". Nic víc než děcko s vypracovanými svaly. Závěr byl celkově divný. Pod akčním drama si představuju trochu něco jiného... ()

SIXXteenth

Film jen pro fanoušky karate a fanynek Jána Klóda Van Damma, ikdyž tento první díl má i něco víc do sebe. Člověk si při tom filmu uvědomí, že se nemá nikdy vzdávat, a že se musí neustále vzdělávat ve svém oboru. ()

erceee

Jeden z mojich prvých filmov ktorý keď som dopozeral chcel som byt karatista. Dokonalý začiatok útlm a nakoniec šťastný koniec a to vďaka senseyovi Bruce Lee ktorý ho naviedol na správnu cestu k vydretému výťaztvu nad tanelntovaným Van Dammom. ()

MichioHi

Bruce Lee nebyl Japonec, proč tedy oslovení sensei? Bruce Lee nedělal karate, proč hl. postava jakožto karatista chtěl umět to, co Lee, když on se učil kungfu? Pro někoho titěrné chybičky, ale já jsem to nemohla skousnout. Hl. postava byla sympatická a van Damme samozřejmě také, jinak se dá říct, že mě nic na tomto filmu neohromilo... ()

Profík

Ta čtvrtá hvězda je možná trochu z nostalgie, ale je to hhrozně zábavné béčko z osme¨desátek, které dnes působí staře, ale je to zároveň roztomilý kousek. Ale není to až tak nechtěně trapně směšné, jak by to mohlo být. 70%. ()

milous11

Film na kterém jsem vyrostl, sice pravda do dnes si pamatuji ten prvopočátěční dabing, stejný dabing pro všechny, ale prostě tento film nemá chybu. V tomto filmu je vše co správný fanda od akčního filmu může očekávat. ()

Marwin3D

Kurt McKinney je tu skvělej.. jak trénink.. tak zápasy.. prostě paráda.. J.W. Fails tomu přidává styl akční komedie.. a parádní.. na hoooodně dlouhou dobu poslední.. záporák Jean-Claude Van Damme.. kterej ani nemusí mluvit.. :o) Jen škoda.. že Van Damme musel proti Kurtu McKinneymu ve finálním zápase tak zpomalit.. kdyby jel stejným tempem jako celej film.. mohla to bejt mnohem lepší podívaná.. :o) 3,8* ()