Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

• USA No Retreat, No Surrender (více)

walkingdead

Poprvé jsem to viděl jen krátce po revoluci a tehdy bych hodnotil jasných 100% (závěrečný fight jsem na VHS sjížděl snad 100krát - s lepším "dabingem" než teď :D ). Dnes tak lepší 2 maximálně, no. Choreografie je ale solidní. Takže to zprůměruju. ()

KillHurt

Strašné béčko s nehorázně špatnými hereckými výkony... ale ta nostalgie. Jeden z filmů, na který jsem se díval pořád dokola na VHS ještě s duálním dabingem. Klasika. ()

Pitryx

Naivně stupidní filmík, dobrý snad jen na odreagování a sem tam trošku k zasmání. Mne osobně éra karate tygrů minula a jsem tomu i rád. Nuže nyní s odstupem let uznám jako přínos snad jen Van Damma. Ano, pobavil jsem se, pousmál a už to nikdy nechci vidět. Snad jen mrknu ze zvědavosti na pokračování. 201411119221/9302 ()

JosefTomas

Blbost, která sice rozjela v uvozovkách kariéru Van Dammovi, ale souboje jsou nepropracované a finální souboj je trapný, až je vtipný. Dialogy jsou jak s hereckými výkon na ho**o z béčkového filmu. 30% ()

horor2

Místy úsměvné, stejně tak i herecké výkony, ale když se na scéně objeví Jean-Claude Van Damme + jeho závěrečná bitka s Kurtem McKinneyem, je to šťáva a totální nostalgie :-D ()

Nathaniell

KURVA, TO JE SRAČKA!!! Tenhle film nemá dialogy. Tenhle film má problém. Nemá zápletku. Jen jakousi směs nejdebilnějších klišé... Do prdele i já jsem tvořil ve 12 nápaditější obsah než je tohle. A když řekl ve 23. minutě bývalý mistr karate svému synovi, že "rvačky nejsou k ničemu" a "Nic neomlouvá," došlo mi, že takovej kus hovna kurva vidět nechci a vypnul jsem to. 1* za Van Damma. Tohle nechci nikdy dokoukat... ... ()

macetoma

Jako děti jsme to hltali. A mě tak trochu v koutku duše mrzelo, že JCVD nevyhrál, i když byl lepší...Dávám tři hvězdy. ()

majk_n

Jeden z nejlepších Van Dammových filmů své doby, kde se ještě nesnažil zbytečně hrát a dělal pouze to co umí ()

Kalkulon

Jedna z prvnich VHS co jsem videl. Bavil jsem se tehdy, bavil jsem se i nedavno. Podle me tu Van Damme predvadi svuj nejlepsi vykon co se tyce souboju, protoze se zde tolik nestrihalo jako v jinejch jeho filmech. Jen by tu mohl byt alternativni realnejsi konec, kdy vyhraje Van Damme. Myslim, ze Tai Chung Kim byl vybran pro roli Bruce Leeho asi proto, ze ho dubloval uz v Game of Death a Tower of Death. ()

Apoxyomenos

klišovité, brakovite, ale predsa jedno z naj karate v tomto obdobi ak nie aj najlepsie. Mozno davam 4* len kvoli tomu ze som to ako decko pozeraval stale a je to moja laska :))) ()

route60

Nostalgie nic jiného u mě Karate tiger byl první film co jsem viděl na videu, jednoduchý film ale dá se na něj koukat i dnes což se nedá říct a pokračovánich, Van Damme v záporné roli je výborny škoda že to byla je vyjímka v jeho děsné herecké kariéře jeho rozštěp na lanech je parádni. ()

Odpocivadlo

Nepochopil som tomu film, tuctovy príbeh a ten JCVD ach. Myslim že keby ho v tom filme bolo trocha viac tak by to bolo o dosť lepšie. 40% ()

ndee

Po asi 20 letech jsem se z nostalgie podíval na jeden z mnoha filmů, které jsem kdysi dávno hltal na kazetách VHS dabovaných panem Hejmou. Jednu dávám právě jen z té nostalgie. Film dnešnímu divákovi nemá vůbec co nabídnout. Co se týče herců, tak musím říct, že komparz z Četnických humoresek by to dal o něco (ale jen o něco) lépe. ()

david.babick

pro mě druhý nejlepší Van Damme !! nejzlejší rusák co existuje ! :-D nostalgická pecka všech pecek..žeru to od mala..a je mi jedno, že Jan Přeučil tam dabuje skoro všechny postavy !! :-D ()

Mamutol

Nemohu jinak, než dát plný počet bodů, koukali jsme na to na videu pořád dokola a dokonce jsem si tenkrát ve sklepě postavil malou tělocvičnu. ()