Hudson Hawk (Bruce Willis), jeden z největších zlodějů na světě, je po deseti letech propuštěn z vězení, kam nemá v plánu se vracet. Jeho život v ústraní však naruší šílení manželé Mayflowerovi, kteří mu začnou vyhrožovat zabitím jeho nejlepšího kamaráda Tommyho (Danny Aiello), pokud pro ně neukradne tři artefakty vytvořené Leonardem Da Vincim. Hawk nemá potuchy o tom, že význam těchto děl zdaleka přesahuje jejich historickou hodnotu, ani netuší, co si počít s krásnou a tajemnou Annou Baragliovou (Andie MacDowellová), která se vydává za jeptišku a může pracovat pro CIA, Vatikán, nebo Mayflowerovy. Nakonec je na Hudsonu Hawkovi, aby překazil ďábelský plán Mayflowerových, udržel Tonnyho mimo nebezpečí, užil si pár hezkých chvilek s Annou a možná dokonce zachránil celý svět. (Cinemax)

masw

Vcelku nudný film, který sráží scénář, zpěv Willise a Aiella a hlavně komické zvukové podbarvení zvlášťe u bitky na hradě. *** za Bruceovy hlášky, scénu v sanitce na mostě a s ní spojenou (3-sekundová?) účast mé nejoblíbenější Playmate časopisu Playboy (a taky jediného důvodu mojí koupě), Playmate roku 91 Lisy (Reich) Matthews. -Bunny, quit that.-Bunny, ball-ball- I think Bunny's got today's ball-balls. ()

Jaro.Krafcik

Niečo mám s Hudsonom rovnaké, obaja si radi vychutnáme kapučíno, ale teraz k filmu. Dej nejako skákal hore dole a nemal hlavu ani pätu, takže už teraz môžem povedať že film nieje pre každého. Ale ak to mám zhodnotíť jedná sa o krimi priemer. Willisovi jeho vlasy celkom pristali. 3* ()

spikey1

mnozí tento film odsuzují že se jedná o jeden z nejhorších od Willise, mě se líbí, je to příjemná zlodějíčkovská komedie. ()

Opsha

Říkejte si co chcete, já takovéhle pitominky mám rád. Kde jinde by člověk viděl vysílačku v krucifixu, sluhu s mačetami v rukávu nebo vražedného foxteriéra s úchylkou na tenisové míčky. Jen by tam nemusela být Andie McDowell, která není ani hezká, ani neumí hrát. ()

G.W.Bush

Bruci, mnohokrát jsi mne zklamal, vždycky jsem se k tobě vrátil, ale tehdy to bylo poprvé a mě to bolelo jak pannu. ()

ranp

Přesně jeden z filmů, kde bych dal 3 a půl hvězdičky. Ale nebudu tady lkát nad systémem hodnocení, přijde mi dobře nastavenej. Hodně slušný film, spousta vtipných hlášek.. No prostě Bruce Willis se zde opět předvedl v hodně dobré formě. ()

Sdoom

Bruce Willis má na svém kontě několik přešlapů a zatím tohle je asi ten vůbec největší, co jsem viděl. I když pominu naprosto retardovaný děj, tak pokusy o humor jsou v 90% případů vrchol trapnosti a stupidity - nezasmál jsem se ani jednou. (Blu-ray, orig.) ()

klukluka

Možná z toho později Bruce Willis vyrostl, ale v době natáčení HH se vyznačoval tím, že připomínal velký dítě. A za to ho spousta z nás milovala. V HH se tahle jeho charakteristika odráží dokonale. Chtěl se bavit a chtěl bavit. Za každou cenu. Výsledek odpovídá jeho plebejskému původu. Nikdy to nebyl žádný jaderný fyzik. S tím by si ale někteří lidé tolik srandy neužili. Já jsem ji v tom viděl, ale měla pro mě krapet nešťastný, příliš rozjuchaný, floutkovský nádech. ()

DocBrown

Vypadalo to, jako by Willis chtel uvarit dort, superdrsny hrdina, sexy agentka-jeptiska, megaakce, muzikal, branici trhajici gagy. Sranda to teda docela je, ale tim to konci, protoze jinak je scenar hodne zoufaly. Je to takova parodie Williamse na sama sebe. 55%. ()

Perry-

Komedie to moc nebyla, akce stála za starou belu a celkově to vypadalo totálně praštěně. Co víc dodat? Snad jen - NEBRAT. ()

wosho

Pohodová ptákovina, která sebe moc vážně nebere a je v ní možné cokoliv. Škoda jen, že v ní není více humoru, či akce. Neprávem pozapomenutý propadák. ()