Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

Mic-hal

Skvela oddychovka na patecni vecer. navic sem se nekolikrat opravdu zasmal hlavne pri scenach s Boby Sappem (Switowski). a taky videt po letech Burta Reynoldse ktery si v puvodnim filmu zahral hlavni roli Paula Crewa neni vubec k zahozeni. Jedine co mi filmu opravdu vadilo byla scena kdy zemrel jede z hrdinu.. Jinak i kdyz nejsem Sandleruvvelky fanda tak tenhle film se mi opravdu libil ()

Arren

A opět. Už si připadám jak totální blázen. Většině filmů totiž odpouštím různá klopýtnutí, pokud jsou to tak trochu srdeční záležitosti. A že nevíte, jaký sport mám takřka nejraději? Ano, je to americký fotbal. Je jen málo filmů, které by vzdaly tomuto úžasnému sportu větší hold, než Trestná lavice. Pomineme-li zběsilá klišé, je snímek nadmíru vtipný, bláznivý a jednoduchý. Herecké výkony pro tento žánr standartně dobré a co víc dodat? Snad jen, narážky v How I met your mother jsou naprosto oprávněné a konečně jsem pochopil, v čem to všechno bylo! Bravurní zábava, která mi moc zpříjemnila den. ()

Eddy178

UUUUzasna komidia s Adamom Sandlerom a hviezdamy wreslingoveho neba. Pacilo sa mi ze tam nehral nijaky znamy wresler ako napriklas The Rock alebo Terry Hogan. U mna hviezdicka za obsadenie, hudbu, scenar ale ta rezia vidno ze je to od videoklipoveho rezisera co je poznat hned na zaciatku ( a co ta spolupraca MTV ) ale v neskorsich minutach filmu sa to fakt slepsilo. 93 % ()

croftak

Americké pojetí filmu Fotbal za mřížemi. Nudil jsem se, předvídatelný děj, vzhledem ktomu, že celý film kopíruje a kopíruje, jediný rozdíl je v disciplíně. Zaměnit fotbal (náš evropský) za Americký a ktomu přihodit pár vtipů , které vás nedonutí se rozesmát nahlas... prostě nestačí.. Vysoké hodnocení tady na CSFD(70%+) si nedokážu vysvětlit. Snad jen, že máli lidí vidělo Fotbal za mřížemi. ()

Lea.inJuly

Příjemné pokoukání na remake stejnojmenného filmu z 74tého, v němž si opět zahrál Burt Reynolds. "Soccerová" verze z roku 2001byla tedy o dost slabší. Líbí se mi Sandlerův humor a přestože jsem tento snímek viděla už snad desetkrát, ani jednou jsem se u něj nenudila. A údajně prý ve scéně "basket jeden na jednoho" Michael Irvin skutečně praští loktem Adama do obličeje. Možná právě proto je tento první záběr zpomalený:) Za mě tři a půl hvězdičky. ()

Jarosh66

Pohodová komedie, na kterou se určitě stojí podívat. Sandler to zahrál dobře, místy i vtipné, prostě pohodička. ()

Tomulka

A helemese ono to jde aji bez zbytečných narážek a vulgarit. Jde natočit slušnou komedii, která sice není buhvíjak k popukání smíchy,ale za to nadruhou stranu. Film moc ke komedii netíhne spíše dané téma jen odlehčuje různými vtípky nebo humornými situacemi,ale jinak je snímek slušné drama, které si Vás dokáže získat a vtáhnout do děje. Příjemných 113 minut, mohu jen doporučit. ()

Lukkyn

Skvělá komedie , která pobaví a rozhodně neurazí. Místy je to i vtipné a člověk si ty mukly oblíbí!!Pak už si člověk jen rád vychutná to jak vězni nakopou prdel dementním bachařům!Sandlara mám rád a tímhle mě rozhodně nezklamal!!! ()

P@\/EL

Skvělá komedie z vězeňského prostředí, která má ovšem odlehčenější sportovní námět. Film nabídne řadu výborných scén a zajímavých hlášek, u kterých Sandler ukazuje, že je pan herec. Některé z postav mi přišly drsné a směšné zároveň a to zvláště při treningu. No a samotný ředitel byl pořádná sketa a ten závěrečný výsměch jsem mu ze srdce přál. U utkání v americkém fotbalu, které bylo místo docela brutální, jsem se výborně bavil. ()

traktorzetor

Nikterak excelující výkony herců, od začátku je jasné, jak zápas dopadne...Ale různorodost situací, vtipné bonmoty vězňů od gigantické mlátičky přes Cheesburgra až po miláčka Switowskiho mě dostávají, rád se na Trestnou lavici podívám a s chutí ji doporučím i ostatním. 80% ()

G3000

Skvěle jsem se bavil. Adam Sandler je jako vždy skvělý, ale absolutně jsem nemoh z fórků Boba Sappa: ''Naučíte mě fotbalovat?!'' ''Promiňte, rozbil jsem vám hračku hračku.'' ''Myslim, že se z toho pos***.'' Akorát ten závěrečný zápas není nic moc, ale jinak skvělá komedie, kterou bych s kdykoli pustil znovu. 80% ()

zero_zelo

Pro mě jasně jedna z nejlepších sandlerovin. Téma už několikrát použitý, remakovany ... ale v tomdle podání me rozhodně nenudilo. Spád děje tryskem, střihy a hudba klipová a rázná, forky ujdou. Není to o fotbale, není to o vězních, je to o lidech. Bavila mě týmová hra na scéně, wrestlingový hráči, Reynolds, mazlík Sandler a ukecanej Rock uprostřed hromady svalů jakýkoli barvy. A nikdo nehrál zásadní prim, víceméně. Romantika neznamená jenom dlouhý pohledy do očí a oskarový polibky, ale hlavně hrdinu :) a tady rozhodne máme všechno, jak z pohádky o rytířích - hrdost, čest, přátelství. no podmě, klidne dám 3*, protože to nebyla projebaná hodka a půl :) ()

Kikina33

Příjemná komedie pro rodinné odpoledne i lonely večery, při kterých se chcete pobavit. Adam Sandler opět dokázal, že je mistr na komedie a to obzvlášť, když je točí s Peterem Segalem. Musím uznat, že prostředí do kterého je film zasazen mě opravdu nadchlo a to i když nejsem fanynkou amerického fotbalu. Oceňuji šťavnaté dialogy, dobře promyšlené scény a vybrané obsazení, jak na straně trestanců tak i dozorců včele s Williamem Fichtnerem. No prostě není nad to dát si místo steroidů estragon ve větších dávkách :-) ()

H3LLfire

Dlouho jsem se tak nenasmál! Opravdu velice povedená komedie s dosti neuvěřitelným a předvídatelným dějem. To mi ale vůbec nevadilo, protože mě druhá polovina filmu natolik pohltila, že jsem mu tohle všechno odpustil a jen koukal a bavil se. Ve své kategorii určitě vysoce nad průměr (dal bych 4 a půl hvězdy, kdybych mohl). ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice