Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

HonzaSim

Opět se mi nezdá žánrové zařazení. Řekl bych, že je to sportovní drama s prvky komedie. Ovšem musím říct, že jsem se pobavil víckrát, než u veřejnosti uznávané "komedie." Trestnou lavici jsem musel dokoukávat až na třetí pokus, ale stálo to za to. Adamu Sandlerovi role neskutečně sedla a oblíbil jsem si ho ještě víc. Některé hlášky od dvoumetrákových chlapů prostě stály za to a nešlo se nesmát. Nejvíce mě pobavilo "fotbalovat," Shrek, Jackson, ale i tichá voda a úvodní "honička." Způsob získávání nových posil do svého týmu mě také zaujal. Působivý je i závěr, kdy Paul Crew udělá všechno pro výhru a nenechá se znovu podplatit i za cenu přišití vraždy. Možná, že se mi to zalíbí ještě více při dalším shlédnutí, prozatím tedy jasné čtyři hvězdy. Filmy z tohoto prostředí mám rád a tak se poohlédnu po dalších. 80% ()

kecinzer

Adam Sandler je prostě stylař. Filmy z vězěňských prostředí se mi líbí, navíc výborní herci. Celkem povedená záležitost. ()

El Loco

Komédia s väzenského prostredia o americkom futbale v hlavnej úlohe s Adamom Sandlerom. Už tieto počiatočné indície naznačujú, že to nebude veru ten najlepší film. Na počudovanie je to ale celkom príjemný filmík, ktorý je 100-krát lepší ako iný Sandlerov film o tomto športe (Roznášač vody). Vytkol by som mu len to, že je na môj vkus až príliš preplnený súčasnou americkou hiphopovou popkultúrou a to že sa tvorcovia nevyhli niektorým hlúpym až trápnym gagom (homosexuálne roztlieskavačky či obligátna cameo Roba Schneidera) ()

Jožin

Veľmi dobré zmáknuté remake,v ktorom si opäť zahral aj Burt Reynolds. túto komédiu pozerám pravidelne raz do mesiaca. Má dobré herecké obsadenie,a dobrý je aj soundtrack od Nellyho. je tu veľa pojašených scén, pri ktorých som sa skoro váľal po zemi. je to naozaj fasa komédia, ktorú by si mal pozrieť každý !!! ()

stankub

Super Remake se skvělým Adamem Sandlerem. Výborná kamera a geniálně natočené scény z amerického fotbalu a ke všemu ještě vychytaná hudba. Když se tohle všechno spojí dohromady a herci hází hlášku za hláškou nemůžu jinak než 5* ()

JK-Stinger

Parádní sportovně-komediální jízda z vězeňského prostředí. Bavil jsem se vskutku královsky a móc potěšilo herecké obsazení (mimo jiné i Bill Goldberg a Kevin Nash, moje wrestlingová nostalgie). Jednotlivé charaktery jsem si zamiloval a nerušeně se smál od začátku do konce. Navíc skvělý soundtrack plný starýc kytarových hitovek (AC/DC, ZZ Top...). 5 hvězdiček sice už z principu nedám, nejde o žádný převratný trhák, ale rozhodně k nim snímek nemá daleko. ()

Gagner

Zpočátku jsem čekal podprůměrnou komedii, držící se v rytmu poslední doby, kde bude převládat "humor" chápaný jen diváky MTV. I přes některé osobní pohnutky ohledně hudby (hip hop fakt ne:)) a některých už klišovitých rasových scének mě ale komedie velmi bavila a zpříjemnila mi večer. ()

Kratoc

Adam Sandler většinou točí ptákoviny. Sice zábavné, ale pořád to jsou ptákoviny. Tenhle film je tak trošku jiný. Možná ta zápletka není až úplně originální, ale na druhou stranu humoru je zde tak akorát, je to navíc vtipné (místy) a vlastně to není až tak úplně hloupé (no ... ;)). ()

Pavelos

Dobrá zpráva pro anti fun klub Adama Sandlera.. Jednoznačně jeho nejlepší snímek.. Nemám ho rád, ale tady byla jeho role nejenom snesitelná, ale dokonce i zábavná.. A on mě tam nakonec vůbec nevadil.. ()

Pedro Morales

Koncentrace všemožných žánrových klišé je v tomto filmu opravdu neobyčejně vysoká, ale primárním účelem komedie je přece pobavit, a já se bavil, bavil jsem se přímo královsky. ()

Johny303

Adam Sandler je borec! :) Děj je jednoduchý, ale velice zábavný, jde zejména o komedii, ale i dramatická část je vyvedená. ()

Pc

Páni to byla bomba tak toto je fakt hustej film protože vtip a sport tomu nechybí. A navíc mám docela rád filmy s Americkým fotbalem a tady byl i navíc vtip no tak to si zaslouží plný počet bodů. ()

joker2

Adam Sandler si mě tímto filmem získal. Ačkoli mu jeho humor nežeru i s navijákem, ale pečlivě vybírám šťavnaté kousky, tak u tohoto filmu jsem se bavil :). Ačkoli jsou role schématické, jsou všechny postavy dotaženy ad absurdum. Komické situace se stávají jakoby mimochodem a celý film působí dojmem vážného filmu, který vás ani rozesmát nechce. A pak vám hodí šlehačkový dort do tváře :). Chris Rock je opět třeskutě výmluvný a nenásilně vtipný, ale hlavní obdiv si zaslouží dvojice siláků, z nichž jeden je nemluvný psychopatický magor (zřejmě inspirace Indiánem z Přeletu nad kukaččím hnízdem) a druhý je sice silný, ale velice citlivý (něco jako Zelená míle). Souboj s vedením věznice zase odkazuje k filmu Vykoupení z věznice Shawshank, verbování psychopata zase Mlčení jehňátek. No prostě pop-kulturní odkazy a navíc fakt sranda. Doporučuju... Opět ovšem s varováním, abyste reálné zobrazení situace v amerických věznicích nečekali :). Prostě oddych. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice