Svatba mého nejlepšího přítele

Svadba môjho najlepšieho priateľa

Tú svadbu treba zrušiť!

Komedie / Romantický

USA, 1997, 105 min

Komedie určená lidem, kteří věří na přátelství mezi mužem a ženou. Anebo pro ty, co na něj nevěří?...(4.11.2007)

"Nemáme ani svůj song, Kimmie a já !! Není to špatné znamení ??" ;)(28.5.2014)

Ak by v tom nehrali Robertsová s Diazovou, asi ťažko by sa z takéhoto priemeru mohla stať obľúbená televízna klasika. Film, ktorý som videl na kurze angličtiny v angličtine, takže mal pre mňa predsa len nejaký osoh. Pre klasických divákov sa jedná iba o oddychovku, pre tých náročnejších o stratu času.(17.9.2012)

Jedna z těch lepších romantických blbostí, která ke konci jen s obtížemi dohání zastavení tempa ve středu snímku, které tak dobře rozjelo ze začátku.(30.12.2005)

Julia Roberts je jako hodně zamilovaná houba prostě neodolatelná.(28.5.2014)

• - Natáčení probíhalo v americkém Chicagu. (Terva)

• - V roce 1997 se stal snímek osmým nejvýdělečnějším projektem. Při rozpočtu 46 000 000 amerických dolarů vydělal celosvětově za čtyři týdny skoro 300 000 000 amerických dolarů. (Terva)

• - Roli Julianne Potter si původně měla zahrát Sarah Jessica Parker, ale odmítla kvůli natáčení seriálu Sex ve městě (1998). (Terva)