Dvacetiletá Violet Sanfordová pracuje už čtyři roky v malé pizzerii v městečku South Amboy v New Jersey. Touží však prorazit do světa showbyznysu jako hudební skladatelka, a tak se přes nesouhlas svého otce rozhodne zkusit štěstí v New Yorku. Kamarádka Gloria jí najde bydlení v Čínské čtvrti. Violet marně obchází hudební agentury s demopáskami a vůbec se jí nedaří. Jednoho dne zoufalá Violet narazí na bar U Hnusnýho kojota, který vede energická Lil a je proslulý barmankami, jež občas na barovém pultu tančí a řádí. I když je Violet nesmělá, Lil jí přesto dá šanci, když dívka dokáže uklidnit propukající rvačku. Přes řadu drobných i větších omylů a trapasů se Violet rychle zaučuje a také sbližuje s Kevinem, který jí o sobě prozradil, že pochází z Austrálie, má několik zaměstnání, je sirotek a sbírá komiksy. Violet uklidní další rvačku, přitom ji vyfotí jeden reportér a obrázek v novinách se dostane až k jejímu otci, který má kvůli ní v rodném městečku ostudu. Když za ní přijede, dívka ho marně uklidňuje a rozejde se s ním ve zlém, stejně jako po prudké hádce s Kevinem, kvůli němuž dostane výpověď. A když už se zdá, že horší to být nemůže, zahlédne ho, jak si vede domů vysokou atraktivní blondýnu, a jejího otce srazí auto. (TV Nova)

C0r0ner

Komedie to byla asi taková, jako když spadnu ze schodů - je to sice trochu sranda, ale spíš to dost bolí. Drama to bylo asi takové, jako když si drcnu do piva a sleduji, jestli se vylije. Romantické to bylo asi jako když člověk vidí líbající se pár 50+. A hudební to bylo podobně jako produkce Justina Biebera, DJ Degena, nebo Rytmuse. 10% ()

pufina

Když mi bylo 13-14 let, tak jsem si přála být divokou kočkou. Teď se tomu už jen směju, po několika letech můžu říct jedno - ač mám hudební filmy ráda, tohle je slabý podprůměr a holky na baru jsou dneska asi všednost (i ve filmu).. ()

Jermann

Další prázdná a přeslazená blbina, co má v americké mládeži snad vzbudit ambice nebo co. Situaci zachraňuje jen vždy charismatická Maria Bello .. a song "Can't fight the moonlight", kterého tehdy bylo všude plno a vůbec to nevadilo. ()

fantoci

Pokud jde o muziku tak ta je hodně dobrá, pokud jde o kameru a střih tak ne průměrný a pokud jde o příběh scénář a náročnost na výkony herců tak ty jsou minimální.Je to tak trochu oddychovej film kde nemusíte moc přemýšlet nemusíte se bát koho tu zase zabijou a nemusíte mít strach že přijde satan a odnese si vás jen kvůli tomu, že máte rádi modrou barvu:) Je tu i trocha romantiky a pár sexy koček ale jak už jsem řekl je to vyloženě oddychovej film, žádnej oskarák ()

Sokkk_y

Teda, já čumim. Když jsem tento film viděl poprvé, dal jsem čistý průměr a nic to se mnou neudělalo. Dneska jsem ale kočky zase po nějaké té době viděl a když skončily se svou divokou jízdou na baru, zůstal jsem čumět. Je to skvělý, oddychový a nenáročný filmek, který člověka neurazí a nenudí. Navíc celému dílu dodávají ten správný šmrnc nádherné písně LeAnn Rimes a odvazující scény na baru. Celkem i lituji, že takovýhle bar není i v našich skromných končinách... Jo, tohle je podceňované, ale celkem kvalitní béčko. Určitě se na ty kojotky podívám znovu rád .-) ()

Johnny.ARN

Úplne rozumiem, prečo sa tento film stal kultom rozhýbal scénu. Aj po toľkých rokoch je to fajn, sexy ženy, myšlienka, hudba a žiadne, ale fakt žiadne boliestky dnešnej doby. Svet bol ešte v rovnováhe. 3 z 5 ()

xerno

Nic moc - 2* jsou za pěkný holky, jinak je to vo ničem ( je to ošklivě romantický) a řekl bych, ty dialogy, kamera a hudba, vše nic moc, jo a ta holka zpívá dobře, až na ty hlubší tóny, ty má falešně... ()

lennyd

Naivní Violet (Piper Perabo) se vydává ze své rodné vísky (New Jersey) do velkoměsta, aby zde po vzoru Britney Spears a podobných hvězdiček rychle získala slávu a ocenění za svoji hudbu. Ale showbyznys není pro každého, a Violet nachází všude pouze zavřené dveře. Nakonec jí zbývají pouze dvě možnosti, vrátit se s nepořízenou zpět do New Jersey nebo se alespoň trochu přiblížit svému snu, a začít pracovat v baru Coyote Ugly, kde může alespoň trochu využít svého uměleckého vzdělání. Dokáže ale přesvědčit svoji šéfku, že není jen hezká, a že má navíc? ... Ehm, přesně najlanovaný příběh, bez jediného překvapení, kde jediným pozitivem je vizáž hlavní herečky (no dobře, i jejích kolegyněk). Holky se snaží seč můžou, takže minimálně mužská část publika má o zábavu postaráno. Bohužel, film nic jiného nenabízí (nepředpokládám že by byl někdo tak naivní, a věřil že se podobné věci mohou stát i jemu)... ()

majxik

Za příběh 2 hvezdičky který je až příliš ohraný a konzumní, na druhou stranu pěkné holky na baru to zvedají o 1 hvězdičku... takže asi tak. Nic extra pokoukání, ale na zkouknutí se nebudete moc přemáhat, a tak to má být. ()

Hennesy

Typický film pre dievčatá...tak od 13 do 18 rokov:) Veľmi naivný, ťažko uveriteľný a v podstate presne určený a dostačujúci pre svoju divácku základňu. Tie kočky sú síce pekné (teda niektoré), ale film to nezachránilo...ani pesnička od Lee Ann Rimes, ktorá sa vlastne opočúvala ešte skôr, ako sa stala hitom. ()

Danny F.

Kočky byly sexy, člověk se místama i pousmál pokud se naskytla vtipná situace ale pět v tomto filmu snad nemuseli. 35% ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily