Vítejte na hřišti pro dospělé, které je navrženo tak, aby uspokojilo všechny vaše představy, a kde jsou realističtí roboti naprogramováni na romantiku... násilí... cokoli. Vítejte ve Westworldu! Podnikatelé Peter Martin (Richard Benjamin) a John Blane (James Brolin) přijíždějí strávit dovolenou v zábavním parku imitujícím Divoký západ, kde nechybí tanečnice, hromadné barové rvačky ani přestřelky, ale všechno je bezpečné a neškodné. Když je však Blane postřelen robotem (Yul Brynner) a záhy umírá, Martin zjišťuje, že se něco příšerně zvrtlo. Všichni lidští provozovatelé jsou mrtví a roboti vyvražďují návštěvníky v tomto sci-fi thrilleru od scenáristy a režiséra Michaela Crichtona (Jurský park). (HBO Europe)

StarFsh

"Príliš zavčasu." Do tejto jedinej vety sa dá zhrnúť celé hodnotenie tohoto filmu. Keby film vznikol o pár rokov neskôr (desať až pätnásť) a bol by zasadený do virtuálneho sveta, ako napr. Tron, bola by to bomba. Premisa tohto filmu sa totiž úplne presne na to hodí. Áno, my ľudia sme zúfalci zmietaný pudmi a tým jednoznačne najsilnejším je pud sebazáchovy. Snaha prežiť za každú cenu, bez ohľadu na čokoľvek a kohokoľvek. A samozrejme aj snaha splodiť potomka (bez ohľadu na čokoľvek a kohokoľvek), vďaka ktorému bude časť z nás žiť aj po našej smrti (a ktorý sa potom rozrastá aj o rodičovský pud - chrániť svoje deti). KRV a SEX. Dnešný internet je ho plný a skoro všetky reklamy sa tento základný pud snažia využiť vo svoj prospech. Dnešný internet umožňuje nám lúzrom (lúzri sú podľa mňa všetci okrem 1% najbohatších ľudí na svete) kompenzovať si svoje mnidráky zo zpackaného, alebo nenaplneného života. V tomto smere sa samozrejme ponúka kopa rôznych únikov, ako drogy, alkohol, ale aj virtuálny svet. A tak aj napriek tomu, že ste nezamestnaný a bojíte sa radšej pozrieť do zrkadla, aby nedajbože neprasklo ( :-D ), môžete vo virtuálnom svete poraziť, zabiť či zničiť všetkých nepriateľov a skoliť ktorúkoľvek babu/chalana, na ktorú/ktorého dostanete chuť. Týmto pozdravujem všetkých hráčov hernej série GTA. :-D ()

sun.eagle

Námět je to ze zlata, celé to seznamování se zábavným parkem at už očima diváka nebo hlavních hrdinů jsem si neskutečně užíval a bavilo mě to. Taky to čekání až se všechno začne bortit a nedotknutelným hrdinům začně ten pravý divoký západ navozuje příjemné napětí kdy mi ani nevadily četné logické nesmysly. Jenže pak se to stane a tady se asi nejvíc projeví stáří filmu. Snad půlhodinová naháněčka se zabijáckým robotem v dosti pomalém tempu prostě začně nudit. Ještě je třeba říct že obsazení "Chrise" Yula Brynnera hrdinu Sedmi statečných do role robotického pistolníka to je terno a byl by to asi ten poslední týpek se kterým by jste si to chtěli rozházet. ()

Tempter

Smekám před tvůrci seriálu (2016), co z této tragikomické situační komedie dokázali udělat !!! Ale je fakt, že bez nápadu by seriálu nebylo. A Yull, ten byl fááákt rozkošný, čučet na jeho "herecký" galakoncert chtělo mít za zády 100 a ne pouze Sedm statečných :-D ()

Jason Bateman natočí netradiční western

Jason Bateman natočí netradiční western