• ScarPoul

Na začiatku som si aj hovoril, že to nebude taký prúser ako Zemanova Citová výchova jednej Dáši, ale od vtedy ako hlavný hrdina znova začal vidieť, to bola nemastná neslaná revolúcia jedného muža proti debilnej spoločnosti, bez výraznejšieho momentu. Zeman točil jednoducho televízne filmy. Všetko je to točené z ruky, ale bez rozmyslu podobne ako tisícka podobných slovenských filmov. Ťažko sa k tomu vyjadruje v nejakých superlatívoch, keď vezmeme do úvahy, že je to nezaujímavý príbeh z náznakom niečoho väčšieho, príbehovo hútnejšieho, čo sa ale v danej dobe jednoducho naplniť nedalo. Stále mi vŕta v hlave otázka, že prečo sa potom takéto filmy robili?? Hra na telo je podpriemerný pokus o sondu do štúdia morálne zdatného jednotlivca stojacemu proti mašinérií systému. Niečo na chlp rovnaké, len menej depresívne ako Trančíkov Víťaz. A tým pádom rovnako zbytočné.(8.5.2013)

• cure

Napriek tomu, že tam hraje pár českých hercov to smrdí slovenským amaterizmom a neherectvom na sto honov. Keby sa to aspoň chcelo tváriť akože autentické herectvo... ale ani to z tohoto nieje cítiť. Aj slovenského "undegroundu" snažiaceho sa byť regulérnym snímkom je niekedy priveľa. 30%(31.5.2010)

• Flego

Vyjadrená myšlienka je komplikovane podaná, film mnohokrát prešľapuje na mieste, je ťažkopádny. Vo vedľajších úlohách sa mihlo mnoho známych hercov, ale tí nemali čo hrať. Pre neskúseného režiséra to bola nadmerná porcia.(18.10.2018)

• zette

Hokej mam az moc rad na to, abych tomuto filmu dal lepsi hodnoceni. Tohle drama o prozreni osobnosti se skutecne nepovedlo a zasnu nad tim, co bylo u nas mozne vse natocit (ne ze by to dnes tedy bylo lepsi), prevazne ve slovenske produkci.(7.1.2012)

• Anderton

Možno je chyba aj vo mne a nechal som sa nalákať na film o hokeji, kde by som aj ten hokej niekedy na obrazovke okrem jednej sekvencie videl. Lenže po nej nasleduje zvrat a je jasné, že príbeh nebude o tréningoch, ale o vyrovnávaní sa s novou situáciou. Ak sa však vôbec niečo podobné dá povedať, pretože film akoby celý čas prešlapoval na mieste a podobne nemastno neslano aj končí. Za výhodu tohoto prístupu považujem nepredvídatelnosť, skutočne to nie je film o vzostupe majstra. Zaujímavým motívom bolo uvažovanie nad športovou kariérou a jej rýchlym koncom po tridsiatke, ale opäť nič smerodatné z toho Zeman nevykúzlil. Ako z ničoho v tomto filme.(25.2.2016)

• - Miesto, kde sa odohrávajú hokejové zápasy, je Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave (Raccoon.city)

• - Film sa natáčal v Bratislave, Mariánskych Lázňach a Tekovskej Breznici. (Raccoon.city)

• - Na 18. MFF v Chicagu získal film hlavnú cenu Zlatý Hugo za plagát k filmu. Jeho autorom bol výtvarník Jozef Pernecký. (Raccoon.city)