Doktorka Abby Barnesová ve svém rozhlasovém pořadu radí zoufalým posluchačům, co si mají počít s domácími mazlíčky. Do jejího hlasu se zamiluje Brian – a když se jí jednou zeptá, jak vlastně vypadá, uslyší: „Vysoká, štíhlá, překrásná blondýna.“ Ve skutečnosti je však Abby malá bruneta, byť sympatická. Nicméně si spolu brzy domluví rande. Brianovi se Abby líbí, je sexy, ale na druhou stranu je zaskočen tím, že naživo se její mozkové závity roztáčejí nějak pomaleji. Nejistá Abby za sebe totiž na rande poslala dlouhonohou Noelle, jejíž IQ ale poněkud zaostává. Brian z toho má v hlavě zmatek – a kolotoč událostí se roztáčí.. (TV Prima)

Rosaviva

Docela originální námět, příjemné výkony všech herců. Milý, docela vtipný film. 3* Pes na bruslích neměl chybu :D ()

k212

Tři hvězdičky jen kvůli docela zábavnému námětu (ne však scénáři) a díky hereckému projevu Umy Thurmanové. Jinak naprosto průměrná slzopudná komedie. ()

Anderton

Pri tejto milej nenáročnej romantickej komédii som nikdy nechápal, prečo sa Chaplinovi páči viac blondýnka Uma ako brunetka Janeane, ale to je dané mojim osobným vkusom. Že na to, kto je tá pravá nakoniec dojde, vážne nie je spoiler. ()

nash.

Příjemná romantická komedie o jednom omylu, který se vymknul kontrole, postavená na tom, že okouzlení není láska a k té, na rozdíl od okouzlení, nestačí jen atraktivní vzhled. A není to jen proto, že krásná, ale hloupá bude za dvacet let nejspíš už jen hloupá. V tomto případě to však poněkud komplikuje fakt, že Janeane Garofalo (ještě než zhubla a přišla o svůj milý kukuč), je tu pohlednější než Uma, která má být za tu krásnou. Byť je to možná otázka vkusu a někomu se Uma bude líbit víc. Milá a pohodová romkom, která je, byť sem tam nějaký ten vtípek nebo gag nechybí, mnohem víc rom než kom. Třeba scéna focení je svou měnící se náladou nezapomenutelná. ()

Terva

"Abby (Janeane Garofalo ) je inteligentní dívka, které chybí sebevědomí. Noelle ( Uma Thurman ) je krásná blondýnka, které chybí rozum. Brian (Ben Chaplin ) je fotograf, kterému chybí Abby...nebo Noelle?" Scénář : Audrey Wells. Kamera : Robert Brinkmann. Hudba : Howard Shore - ve filmu zazní - Sting - The Bed's Too Big Without You http://www.youtube.com/watch?v=rgLB7q5JGag ()

Lyli

Je krásná a okouzlující, jenže to sama nevidí. Pak se dá jen těžko čekat, že to uvidí někdo další. Realita dnešní doby, kdy jsme všichni tak nějak málo pozorní a unikají nám detaily. A jasný důkaz toho, že muži myslí tím v kalhotech, protože jinak by snad nemohli být tak....grrrr! A ještě první film, kde mi sex po telefonu nepřipadal jako totální sci fi :) *Nedoceněná romantika. ()

corpsy

Romantická komédia, ktorá vlastne nemá veľmi čo ponúknuť, ale na jedno rande to stačí. Sympatické je ale obsadenie. ()

gogos

Velice mila a prijemna romanticka komedie. Dobry film na zprijemeni nedelniho odpoledne. Pekny dej, celkem slusne napsano a zahrano, obcas se i necemu zasmejete. Vse podtrhuje ucasti ma oblibenkyne Uma. Zaslouzene 3* ()

Sheldra

Mám ráda zvířata, Umu Thurman (i když s Tarantinem to zpravidla roztočí mnohem líp) a Janeane Garofalo s kyselým výrazem mě docela pobavila. Ten zbytek je víceméně výplní k domácím pracem. ()

Violeta

Moje zamilovaná oddychovka. Můžu ji vidět desetkrát do roka a pokaždý budu zamilovaně civět na Bena Chaplina a obdivovat skvělou Umu. Nikdy žádnou svoji věhlasnou roli nevyšvihla takovým způsobem, jako právě Noelle - můj názor. ()

Radiq

Docela příjemná romanťárna, kde se mi představila Janeane Garofalo a hned mi začla být sympatická. Jinak moc humoru v tom nehledejte a když jo, tak jenom takovej lehkej, žádný těžkotonážní hlášky a situace. Jinak je to dost o tom, jak mužou dvě holky udělat a skoro celou dobu dělat z jednoho chlapa docela vola. Pesani a jiná zvěř má u mě plus, takže plus oddychovka. Za víc slov to ale nestojí. ()

Musak odpad!

Komedie moc nemusím, ale když jsou romantický, tak to je teprve pořádný peklo. Šablona filmu, která byla použita už asi tisíckrát a určitě ne naposledy. Jediný co se mění jsou postavy, takže jsem měl pocit jako bych to už viděl asi 25x. Zápletka vskutku "originální" a konec naprosto "nečekaný". A ani Uma to nezachranila (kvuli ní jsem se na to podíval). No a ten zbytek jsou nudný nezáživný kecy. ()

Autogram

Strašná blbosť. A božská Uma tu hrá (aspoň na začiatku) úplnú naivnú trubku. K tomu množstvo kecov a pár domácich miláčikov. ()

sheilla

U me 3 a 3/4*. Na romanticke komedie nadprumerne. Zajimavy namet a i scenar. Herecke vykony vyborne a konec klasika, co vic si clovek muze prat v nedeli podvecer, kdyz prsi :-) ()