Manželé Steve a Jossie Strongholdovi jsou na první pohled úplně obyčejní realitní agenti, když ale povinnost zavelí, stávají se z nich odvážní superhrdinové. Jejich čtrnáctiletý syn Will doufá, že se i u něj projeví superschopnosti, zatím ale k něčemu takovému nedošlo. Nastupuje na střední školu pro superhrdiny, předstírá, že zdědil po otci výjimečnou sílu. Pravdou ale je, že je úplně obyčejný kluk, co má strach ze své budoucnosti. Spolu s Willem nastupuje na střední i jeho kamarádka Layla, která dokáže ovládat rostliny. Will, Layla i ostatní prváci jsou novou školou ohromeni, škola se totiž díky antigravitačnímu pohonu vznáší v mracích, skrytá před očima veřejnosti. Hned po příjezdu do školy čeká nováčky rozřazování podle schopností, přičemž některé z nich čeká dráha superhrdinů, jiní se stanou jen jejich parťáky neboli poskoky. Willa provázejí potíže už od prvního dne, když ale začne zlo ohrožovat jeho rodinu, přátele i školu, dokáže se vzchopit a najít v sobě superhrdinu. (TV Nova)

Hyperbolic

Hloupoučká komedie ze střední s hloupoučkými kostými a efekty, ale bavilo mě to víc než jsem očekával. Zajímavé paralely s typy lidí na střední, pár dobrých feel-good scén a Mary Elizabeth Winstead, jako superhrdinka a superpadouch, z filmu činí docela obstojnou mid-2000s zábavu. Kurt Rusell a Bruce Campbell taky výborní. ()

n562

Od tohoto filmu jsem čekala hodně a o to jsem byla zklamanější. Připadalo mi to jako pokus o vylepšení Spy kids, ale bohužel nevydařený! Dala by jsem 3* za pár vydařených scén a docela povedenému začátku filmu, který mě donutil, dokoukat to až dokonce a nakonec jsem musela uznat, že to není tak špatné, jak se na první pohled zdá.Velitelovi a Kometě jste se prostě museli smát i kdyby jste nechtěli... ()

PROTIVETRU

Silne infantilné dobrodružstvo mixnuté s priemernou americkou teen-komédiou. O chĺpok lepšie prevedenie s o chĺpok lepšími efektami ako som čakal, takže nakoniec žiadne sklamanie. ()

MartyMcFly89

Příjemná rodinná komedie s originálním tématem. Slušný poměr mezi trapností a správným parodickým vtipem. Nic extra, ale ani nic špatného. ()

Kinotip

Podle názvu jsem čekala napětí, akci a ne všední život zdánlivě normálního kluka. Bylo mi jasné, že to nebude nic tak dobrého jako jsou filmy od Marvelu, ale i tak by to mohlo mít více akce a napětí. Občas se ve filmu napínavá scéna objevila, ale nebyla dostatečně napínavá, aby se mi skoro zastavilo srdce jako u jiných akčních filmů. Ale na druhou stranu se jedná o celkem originnální nápad zpracování, takže film bych hodnotila jako průměr. ()

Vasyl

Poprvé v životě jsem přepnul na Dyznyčenl, že se po letech podívám na kutila Tima a středoškolačku Kate Mara jak zachraňují svět. A vono je takových filmů víc. Dostal jsem středoškolačku Panabaker jak zachraňuje svět před středoškolačkou Winstead. Takže lepší. Ale jak do takových kokotin dostanou producenti Kurta a Bruce? ()

wobufet

Zápletka je sice už několikrát ohraná, ale přenesení do superhrdinského kabátu jí prospělo. Hodněkrát jsem se nasmál a jako příjemnou oddychovku můžu jen doporučit. ()

mijano

Snaha o spracovanie nejakého komixového témata sa cení, ale to je asi tak všetko, čo som videl dobré na tom filme. Predsa len sa produkujú omnoho lepšie veci.... ()

JoshuaMach

Nic zázračnýho to opravdu není,ale ani mě to neurazilo. Taková klasika od Walta Disneyho,která je spíš pro mladší děti.Ale mě to celkem bavilo.Prostě oddychovka a nebo jsem zastydlý dítě :D ()

cirkulace

Pohodvá rodinná komedie o superhrdinech. Kurt Russel v podobě ledendárního hridiny Velitela působí poněkud mdle, ale jinak jsem se docela bavil, a to hlavně kvůli nádherné Danielle Panabaker. Mám rád tyhle odpočinkové filmy. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman