Anglie 14. století je světem rytířů ve třpytivé zbroji. Jamal jako cizinec v neznámém prostředí musí najít způsob, jak obstát na dvoře krále Lea, kde se vydává za sira Skywalkera. Po odhalení, že není šlechtic, je odsouzen k popravě, ale těsně před vykonáním rozsudku ho rebelové zachrání a utečou s ním. Nakonec se postaví do čela vzpoury proti tyranskému králi. Používá přitom fígle, jež se naučil v ulicích 20. století, získá nové přátele, srdce krásné dívky Victorie a po návratu do současnosti pochopí, že výlet do středověku byl něčím víc než jen lekcí z dějepisu. Potká milou dívku, až příliš podobnou jeho Victorii, jménem Nicole. (TV Nova)

Perry- odpad!

Hrozné. Za celý film jsem se zasmál asi dvakrát vtipu, jinak jsem se musel smát tvůrcům. Oproti Návštěvníkům (i když opačný děj-Z přítomnosti do minulosti), jasný odpad. A co ten konec? Doufám, že není v plánu pokračování. ()

AdamesWWE

[6/10] Celkom dobré. Príbeh nieje zlý, počas celého filmu som nenašiel nejaké výrazné zápory ktoré by ma nudili, Lawrence hrá dobre, podá pár hlášok a vtipné scény sa tiež vydarili. Je to krátke, takže sa tu nudiť ani nedá. Síce to má od kvalitnej komédie(aj od 4*) daleko, ale dá sa na tom pobaviť aj viackrát. ()

Arach.No

Vcelku dobra komedie u ktere jsem se obcas i dobre bavil.Ale kdyz je spatny scenar, tak tomu ani Lawrencovo komedialni nadani nepomuze (nekteri rikaji ze prehraval, ale me do tohoto filmu sedl bezvadne).Neni to nic prevratneho,ale myslim ze vetsi hodnoceni nez ma nyni (46%) si tento film urcite zaslouzi.Ja davam 65. ()

Prochy38

Komedie, která originalitou zrovna nehýří. M. Lawrence je ale celkem zábavný a středověké prostředí se mně fakt hodně líbí. M. Thomason je šikovná a děj celkem dle očekávání. Několik chvilek velmi silných, zbytek spíše pro mladší diváky. Ale nelitoval jsem. ()

Hanes88

No náhodou to nebylo až tak špatné. Všechno bylo dobré, po celou dobu jsem se dost nasmál, ale bohužel to pokazil už fakt divný závěr...škoda...jinak taková role Martinu Lawrenci fakt sedí...50%. ()

mira007

Jednoduché, veselé, úsměvné až vtipné - středověk zobrazen celkem pohádkově takže jsem k tomu vcelku vstřícný a oceňuji. ()

Pc

Super film dobrý herecký obsazení, hodně humoru a dobré scény. fakt super já se u toho musel smát- když se podíváte na můj profil tak zjistíte že mám rád Martina Lawrence dle snímku není vyjímkou. ()

Rehooo

Ano, je to hrozná konina. Počítal jsem s tím, že se budu dívat na hloupou komedii, která nebude mít hlavu ani patu. Všechno se splnilo, ale já jsem se hrozně bavil. Úžasně strávený nudný večer při troše kvalitního vína. Takhle jsem se už dlouho nenasmál. A pokud se na to chce někdo dívat odborným okem, tak ať si ubere ty dvě hvězdičky. ()

zdeny99

Střeštěná komedie, která stojí na prvotřídně napsaném scénáři pro Martina Lawrence coby Jamala v hlavní roli. On coby zaměstnanec Hradního světa spadne do vody a ocitne se ve středověku roku 1328 s opravdovým hradem, rytíři, králem atd. Se svým floutkovským chováním si jej každý hned povšimne a se svojí prořízlou hubou chrlí jednu hlášku za druhou. Například když chudákovi bez domova radí, aby si zašel nakoupit nábytek do Ikey a za stravenky si má koupit mýdlo a Tic Tac. Až u popravy pochopí, že skutečně se dostal o několik století zpět, když se k němu přikutálí prostě skutečná hlava. [8970. hodnocení, 179. komentář, 53%] ()

Amplifier

Jak jsem zjistil, že ve filmu hraje afroameričan Martin Lawrence očekával jsem nějakou opravdovou zábavu, ale po pravdě jsem byl zklamán pár vtípkům se dalo zasmát, ale děj a nápad příběhu dával mnohem více možností pro mnohem lepší zábavu. 30% ()

Hapretor

Až úchylně debilní komedie, při které jsem se minimálně zasmál, ale ani nebyl úplně zpruzen. Vidět se to rozhodně nemusí. Martin Lawrence není, pro mě, dobrý komik. Spíš tragéd, který chce být dobrým komikem. ()

Rikky007

Fajn nenáročná komedie, která má pár skvělých momentů. Celý film samozřejmě stojí a padá na Lawrencovi. Jedna z jeho povedenějších akcí i přes slabší scénář. ()

MickeyStuma

Komedie sázející na postavě ze současnosti ocitnuvší ve středověku. Šmankote, kolikrát to tady už bylo. Martin Lawrence se viditelně snaží seč může a rozehrává svůj komediální koncert přesně takový, jaký u něj známe, ale ve výsledku to není nic platné. I když se tu střídá jeden gag za druhým, k pousmání to moc není. Chvílemi některé scény vypadají, jako by sklouzávali k nechtěnému sitkomu. Jenomže spíše k tomu trapnému. I když je snímek natočen vcelku zručně, stává se scenáristicky nepovedeným. ()