Najlepšie platenú úlohu vo svojej kariére dostala držiteľka Oscara za drámu MONŠTRUM Charlize Theron. Za úlohu elitnej lovkyne ľudí s nadľudskými schopnosťami dostala 10 miliónov dolárov. V akčnom príbehu, situovanému do 400 rokov vzdialenej budúcnosti, keď smrtiaci vírus takmer vyhladil ľudstvo, má jej hrdinka spáchať atentát na vplyvného politika. Charlize Theronovou uvidíme vo filmovom spracovaní komiksu Jinx. Scenáristom filmu bude autor pôvodného komiksu Michael Bendis. Theronová stvárni hlavnú hrdinku Jinx - lovkyňu ľudí, ktorá sa spoločne s ďalším zločincom rozhodne začať nový život. Hotovosť, ktorú k tomu potrebujú, si hodlajú získať z úkrytu mafiánskych peňazí. (oficiální text distributora)

Hitman_47

Jeden z těch filmů, který vám absolutně nic nedá a pár hodin po zhlédnutí už si ani nebudete pamatovat o čem to bylo....si to nějako shrneme: Příšerný scénář, příšerná režie, opravdu blbě až dementně natočené akční scény a taky herci...fakt sorry, ale všichni vypadali jako kdyby si před každou klapkou šňupli trochu meskalinu a pak to jen systematicky odžbleptali. Děs a hrůza! ()

Dever

Soundtrack Graeme Revell: 1. Bregna 2415 ,2. The Panopticon ,3. Una Flux ,4. Torture Garden ,5. Monican Mission ,6. Good Boys ,7. The Kiss ,8. The Relical and Keeper ,9. Cloning Discovery ,10. Grenade!/Monorail Chase ,11. I Remember ,12. The Cherry Orchard ,13. Oren Goodchild Dies ,14. Destroying the Memories ,15. Aeon Flux , ()

Deimos

DVD/// Obsazení 5/10 Děj 3/10 Hudba 7/10 Efekty 10/10/// +architektura, prostředí, móda, sem tam bojové scény, Charlize -nudný, nezáživný a nepřehledný děj, slabé charaktery./// Špatné a to velmi. Podobné sci-fi snímky mám rád (např. Equilibrium, RE: Apocalipse, Ostrov atd.) a tento navíc jako sci-fi velmi vyniká. Tedy mám namysli prostředí, to je v podstatě dokonalé. Avšak s dějem je to strašné a nebýt v polovině vysvětlen příběh, hodnotím ještě níže. Bojové scény, hlavně efekty jsou dobré, ale nemohu se zbavit dojmu, že akce zde postrádá nějakou větší dynamiku. Celkově velmi mdlý film, ze kterého si nic neodnesete./// Celkem 56%/// Pozn. OMG mám takovej pocit, že jsem si půjčil špatnej film protože jsem tenhle film pokládal za film Ultraviolet. Jsou si dosti podobné (oba nové, sci-fi, s hlavní hrdinkou). Tak teď jsem pěkně zmatenej (lol) ale to bude z toho horka :-(( ()

McClane

Ačkoli je příběh (jestli se to dá nazvat příběhem) hodně tupej, tak díky zajímavýmu looku, krátký stopáži (film má bez titulků 83 minut) a nádherný Charlize se dá ten film přežít. Sice nebudete hodinu po skončení vědět, o čem že to bylo a kdo za co a proti komu bojoval, ale jako oddychovka na večer je to ideální. ()

cukorek

Na Charlize Theron sa pozerá ozaj dobre a preto som sa rozhodol venovať pozornosť tomuto snímku. Ako sa hovorí, keď pán boh dá, aj motyka vystrelí a tu teda vystrelila. O filme sa dá hovoriť ako malom zázraku, ktorý stvoril ženskú hrdinku s lepšími vlastnosťami ako Tom Cruise vo filme Mission Impossible. Do vtedy som si myslel, že on je v tom najlepší, ale Karyn Kusama rozhýbala Charlize ako víťazku súťaže medzinárodnej gymnastiky, ktorá si na chvíľu odskočila natočiť zopár akčných momentov a tak Toma zahanbila. Dosť bolo žartov, pravda je taká, že film je podpriemerný. Príliš komplikované a nezáživné sci-fi nápady ubíjajú celkový priebeh filmu. Samotný príbeh o klonovaní ľudí ešte ujde, ale umelá inteligencia, alebo ako nazvať postavy, ktoré stvárnili vládnuce osoby pôsobili na dnešnú dobu neohrabane. Nemám nič proti ženským režisérkam, ale Karyn K. by sa mala radšej venovať činnostiam ako hodiť veci do práčky, či navariť dobrú večeru ako točiť filmy. Film hodnotím na 20%, ale za Charlize prihodím a dávam 30%. ()

• Na základe filmu bola vytvorená aj hra na PlayStation 2 a Xbox. (Greenpeacak)
  • Natáčanie v Berlíne bolo výnimočné tým, že štáb mohol nakrúcať na miestach, kde to predtým nikomu nedovolili. Jedná sa o priestory ako krematórium Treptow a tzv. Haus der Kulturen der Welt (Dom svetovej kultúry). Natáčalo sa aj v berlínskom zvieracom útulku. (Greenpeacak)
  • "Aeon Flux mě zaujala hlavně svými nedostatky. Je to morálně ambivalentní hrdinka, která se často chová iracionálně nebo nemístně," přiznává režisérka filmu Karyn Kusama. (Reiniš)

Charlize točí bez přestávky

Charlize točí bez přestávky

16.01.2006

Charlize Theron si rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek pracovní vytíženosti. V North Country utekla z nepodařeného manželství k hornické práci a předpokládaný akční hit Aeon Flux selhal nejen u… (více)

Časové pásmo bylo změněno