Maléry pana Šikuly

• USA Office Space (více)

Petr (Ron Livingston) pracuje jako počítačový programátor ve společnosti Initech Corporation. Jednoho dne však přeteče míra jeho trpělivosti a tak si řekne dost! Konec přesčasů a stresu v práci. Najednou má opět spoustu času na svou přítelkyni (Jennifer Aniston), v práci hraje počítačové hry a dokonce se odvážil říci svému podlézavému šéfovi, co si o něm opravdu myslí. Všechno vyvrcholí, když se rozhodne uskutečnit svůj ďábelský plán a ukrást technické plány společnosti. Podaří se mu to dříve, než ho práce opět pohltí? (Bonton Home Video)

mimozakon

Vzhľadom k tomu, že som film pozeral v pondelok pri práci a cítil som som sa rovnako ako Peter, poriadne ma to nahodilo na zbytok týždna. ()

john.h

Skvělá komedie, kterou asi úplně nedocení lidi, kteří v podobném prostředí nikdy nepracovali. Tento film by měl být povinně pouštěn všem korporátním pakům, co mají na starosti reporty, porady, prezentace v power pointu a podobné zbytečné ptákoviny. ()

Don82

Nebaví vás vaše současná práce? Je váš šéf naprostý kretén? Potřebujete v životě změnu? Ano?! Tak si pusťte tento lidově motivační film. Ač zápletka vypadá průměrně tuctově, vtip tkví v sofistikovaném humoru vybraných gagů a celkové "ujetosti" naivitě filmu. Y2K and gangsta rap included! ()

Ayssan

Nechápu, jak může mít tenhle skvělý snímek tak nízké hodnocení. Je to opravdu vydařená sonda do pracovního života, unavujícího svojí všednodenností. Při sekvenci, kdy si propuštění zaměstnanci berou "odstupné" v podobě likvidace tiskárny jsem se opravdu zasmál. ()

Jaromír

"We are in deep shit" :), "Yes ve are in VERY, VERY deep shit" :D LOL. Perfektní komedie o tom, jak se vyrovnat s prací :) (a proč nepracovat pro jiné, ale pro sebe :) ). ()

Al Majda

Film nacházející pochopení u všech, kdo kdy pracovali nebo pracují ve velké korporaci. Pro ty, co mají dost některých svých kolegů, šéfů a vůbec dementnímu systému té či jiné korporace. Jebat vám na to! :) Český název? WTF? Nejhorší, kdo kdy vymyslel, ale to je téma samo pro sebe..... ()

RyanRainheart

Nevím, který chytrák vymyslel tomuto filmu tak debilní český překlad. Ten by si fakt zasloužil metál a nebo rovno přímou cestu na psychiatrické oddělení. Nicméně, jako komedie je to slabota, zasmála jsem se jen párkrát. Pro mě žádný zázrak, i ty postavy mi byli tak nějak jedno, co se s nima vlastně stane. Každopádně, takovou hypnózu bych chtěla také zažít. ()

LukeKiller

Nejak neviem. Námet zaujímavý, niektoré nápady zaujímavé, pár scén skvelých.... Ale dohromady to pôsobilo hrozne nemastne, neslane. Nejak mi bol osud všetkých dosť egal. Škoda, referencie som na tom mal lepšie. ()

SirGawain

Hmmm jjjo. Je tam hodně hluchých míst, ale převažují ty vtipné. Tolik super hlášek v jednom filmu se jen tak nevidí. Hmm jjo. Bylo by supr, kdybyste dokázali zařídit, aby jste se na to koukli. :-). ()

Idealista

Takhle vykastrovanou komedii jsem už dlouho neviděl ! Scény v kanclu byli jak ze seriálu Kancl jen víc trapné. A vlastně ne on tu totiž ani humor nebyl ( ani trapný, ani fekální, ani absurdní ) jen vlažné pokusy o něj příkladem budiž scénky s kopírkou , v každé komedii bych se jim smál až bych plakal ale tady to ve mě nic nevyvolalo! ()

pimp

Doporučuji všem dynamickým pracovníkům z HR jako instruktážní film pro team building popř. školení na téma pozitivní motivace pracovníků. :-) Výborná komedie, pohříchu dabing a překlad nikterak nepokulhává za dementním českým názvem. ()

wilczo2

Toto je chuťovka, ktorú ocenia asi len tí, ktorí to zažili... Práca v zaprdenej kancelárii, plno nezmyselných papierovačiek a hlúpych utužujúcich akcii typu "havajské piatky", 8 rôznych šéfov, ktorí človeka z**bú za to isté... no a to si tak jedného dňa poviete DOSŤ a "čo keby som si aj ja trošku zobral z toho, na čo driem ako kôň a beztak z toho mám prd?" Prípadne "ja to tu podpálim, keď mi už aj tú spinkovačku zobrali, šmejdi!"... A sused Lawrence, plný životných rád, to je ešte len tá červená spinka na štóse papierov, ktoré aj tak nikdy nikto čítať nebude... 10 rozmr*aných kopírok z 10! ()

Ados12

Naprosto skvělé postavy, některé prostě musíte nesnášet :D Nejvíc se mi líbila postava zaměstnance, který už tam pět roků nepracuje, a hrozně ho to tam sere a chce celou firmu zapálit! A ještě k tomu vypadá jak tlustý šprt, který má brýle tak s 50ti dioptriema!! :D ()

muti

Skvelá Komédia ktorú ocenia najmä ľudia pracujúci v kancelárii po ktorom sa potuluju pseudosefovia ktorí nemajú do čoho pichnúť a ich jedinou prácou je delegácia práce na podriadených. Vtipné scény môžu vzniknúť aj z maličkostí ako napr nevratena zošívačka :-) koment: užívateľ H34D. zamietnuta zaujimavost: céna kde sa Peter po vložení kódu do PC snaží vyhnúť šéfovi nápadne pripomína scénu z filmu Matrix (tiež z roku 1999), kde si agenti prichádzajú po Nea a ten nepozorovane uniká. ()

pwc

Jako zaměstnanec pracující v podobné open space kanceláři (i když ne s tak "záživnou" náplní práce :) jsem se opravdu královsky bavil! Všechny postavy výborné (včetně dua Bob a Bob), jen škoda poněkud nevýrazného konce. ()

`barocco

Uz len scena s destrukciou kopirky stoji za to si pozriet tuto super komediu. Film ku ktoremu sa z casu na cas vratim a ocenim trefne zobrazenie kazdodennej reality ked clovek musi vstat do prace ktora ho vobec nevadi. Kto si neodpracoval par rokov v podobnom zamestnani, neoceni.... :) ()

Ruadek

Úžasně trefné, vtipné a skvěle zahrané. Tento humor každopádně nemusí "ladit" každému ale kdo někdy dělal v podobných kancelářských škatulích, ten porozumí. Kancelářský humor. Velice trefný film, který nezestárl ani o minutu ačkoli byl natočen v roce 1999. ()