Alexandre

Stejně jako u prvního dílu mi tohle Zombieho dílo nesedlo. Mohu napsat, že se mi to o trošku líbilo víc než první část, ale i tak to pro mě byla docela nuda. 45% ()

Petulka88

Podívaná jen pro otrlé povahy, ve které se ze slova fuck stává jedna z hlavních postav. Ze začátku je to aspoň sranda, pak ale tenhle příval vulgarit začne být samoúčelný a hlavně trapný. A přibližně od poloviny jsem se už doslova nudil. Všechno to násilí a fucky mají být asi strašně drsný a cool. Výsledkem je ale již zmíněná trapnost a zoufalá snaha herců přehrávat jak o život. To platí hlavně o Spauldingovi, kterému nestačí, že vypadá jak Leoš Suchařípa po zbroušení zubů, ale ještě se tlemí jak debil. Jedinou vyjímkou je asi postava šerifa Wydella. To je sice taky magor, ale aspoň má pro to dementění nějaký motiv. Výsledkem jsou 2*, ale jen s odřenýma ušima... ()

10Domik10

Síce to nie je klasický horor ale jeden z najlepších hunter trilerov to pre mňa určite je. Už v dome tisícich mŕtvol (ktorý považujem o minimálne pár úrovní nižšie, no je dôležitý pre vznik dvojky) som vedel, že ťah nasadiť Sheri Moon Zombie ako krásnu no na druhej strane úchylnú vrahyňu je skvelý a myslím si, že všetci herci sú akoby predurčení na to, aby si zahrali v tomto filme !! Kamera, hudba boli výbornými aspektami + skvelý záver. Som za to, aby vyvrženci pekla boli jednoznačne ponorení v červených číslach :)) S prehľadom najlepší film Roba Zombieho, ktorému ako režisérovi veľmi fandím, pretože prináša do svojich filmov neuveriteľnú originalitu svojho žánru, čo naplno ukázal práve vo VYVRŽENCOCH PEKLA. ()

vikino1

Rob tady pořušil pravidlo, že kvalita prvního dílu se nedá překonat. Označení horor bych tomu ale nedával. Ani jednou jsem se nebál. Je to docela chytlavé, zvlášt po okamžiku, kdy se tam objeví Danny Trejo. Kvalitní trička z prvního dílu vystřídal prodavač slepic a jeho nekrofilní zoofilie :-)) ()

Kotsour

To nejlepší, co lze vymačkat z krváků a hororů soustředících se spíše na nechutnost a surovost, než na nadpřirozeno, je skloubeno právě v tomto snímku. Až na některé věci je to fakt překvapivě dobrý film, i tak však balancuje na hranici kvalitního béčka a dobrého filmu, což je ale v tomhle žánru podle mě normální. Téma je klasické, ale dobře provedené, tenhle snímek se ani nesnaží překvapit originalitou, spíše svou opravdovostí a surovostí jakožto přirozeností života oněch bytostí. Každopádně u takovýchto snímků jsem zjistil, že už mě opravdu jen tak něco nerozhodí... Spolding je super postava! ()

Denila odpad!

Pustila jsem si tento film kvůli žánru horor, a celý film je jeden velký horor... ovšem s žánrem to nemá vůbec nic společného. Neuvěřitelně vulgární a úchylné. ()

andrew88

Mučení sériových vrahů ke konci filmu přináší divákovi psychický orgasmus...pocit zadostiučení...mohlo to být ale krapet delší...pořádná odplata. ()

gemi

Jsou dva typy filmů tohoto druhu. První je film o úchylácích a druhý je úchylný film. The Debil's Rejects naštěstí patří do první kategorie. Ta je totiž koukatelná, pokud se udělá dobře. A Zombie (wtf?!) to dobře udělal. To ale nic nemění na faktu, že to není žádná oddychová podívaná, kterou by si chtěl člověk zpříjemnit sobotní večer s polovičkou u dvojky červeného... ()

Nix

Tak Roba Zombieho si můžu odškrknout. Nemusím jak jeho hudbu, tak ani tento film mne nepřesvědčil. Co ale bylo zajímavý, tak úvodní titulková scéna a závěrečná, vcelku zajímavý pojetí a jiný, což se mi líbí. Některý nápady měl fakt dobrý a dali filmu šmrnc(záběr z televize atd...), ale film jako takový je zvhrlost. Příběh mne vůbec nezaujal, ale jako nejhorší to nebylo. Feeling venkova a špinavosti to má, ale nic pro mne. Ale herecky naprosto výborný, William a zbytek osazenstva se s tím poprali na výbornou ()

Hellknight12

Druhý film R. Zombieho a zároveň pokračovanie trilógie. Po prvom filme, ktoré bolo pre mňa len sklamania, tento je pravý opak. Máme tu oveľa lepší scenár, skvelé herecké výkony, skvelú hudbu. Ja osobne nemám, čo vytknúť. Film môžem odporučiť každému kto má rád slasher. Celkové hodnotenie za mňa je 90%. ()

TSZ

Film do puntíku splnil všechna má očekávání, tedy hutné (a dnes již téměř nevídané)gore scény plné krve, násilí a mučení. Ověřil jsem si to, co jsem již delší dobu tušil, totiž že Rob Zombie zřejmě nebude tak docela normální člověk a všichni můžeme být velice rádi, že taková "cáklá" rodinka, jakou jsme viděli ve filmu, ve skutečnosti nebydlí v našem sousedství. Každopádně jeden z nejdrsnějších filmů co jsem kdy viděl, fanouškům žánru mohu vřele doporučit (pokud to někdo z nich ještě neviděl) ()

Nixon

Rozhodně lepší než HOUSE OF 1000 CORPSES. Umírnila se kamera, střih, efekty zvukové i obrazové. Vypadá to profesionálněj. Naopak Zombieho neučesaný styl ještě přibyl stejně tak William Forsythe mezi herce. A nabušená jízda to je po celou dobu, už ne jenom občas. 80% ()

Murdock

Asi nejsem normální, ale ač je to film poměrně brutální a v podstatě dost drsnej tak jsem se stejně skoro celou dobu usmíval a užíval si ho..poručík Wydell mi navíc stále přípomínal postavu, která jako by zrovna vypadla z Ennisova Preachera a za to jdou bodíky taky nahoru..Zombie dokázal, že umí točit stylově a po svym a já doufám, že u toho zůstane :) ()

Chuppa

Film je drsný, surový a vulgární přesně tak to mám rád. Nikdo se s ničím moc nemazlí a dokonce i krásně sprostý český dabing se povedl :-) ()

Euchrid

Určitě lepší než jednička. Je vidět, že má Rob tyhle postavy rád a docela si příběh jejich útěku před zákonem vymazlil. Navíc zajímavá studie bezmocnosti... ()

Knor

Neskutečnej nářez. Tohle už není jen tak pro někoho. Veškerá zvrhlost, perverznost je to roztočená na max. . Hodně dlouho jsem neviděl něco tak sadistického, Zombie ukázal jak daleko a hluboce můžou klesnout člověk, jako je klan Fireflyových. Naprostá zvrácenost bez špetky morálky. Hodně drsná podívaná pro otrlejší. Vynikající!!!!!!!! ()