elanista1

Uz v tom nie je tolko adrenalinu ako byvavalo. Uplne trapny onicom scenar pochovava Zombieho rezisersky talent, co je velka skoda. Az nechutne privela priestoru pre mna az tak nezaujimavu postavu pomstujuceho sa brata tiez filmu nepridava. Ani Sheri Moon sa uz nesmeje ako sa mi to v jednotke pacilo :(. Jednotka bola viac nekonvencnejsia, tu sa tiez nachadzaju surove momenty, ale neni ich vela a hlavne- nie su uz tak nepredychatelne. Vobec to nemam za styri, ale davam ju kvoli reziserskemu talentu, ktoreho tu je pozehnane, hlavne v uchylnych scenach.Pocul som, ze existuje aj zostrihana verzia o nasilne a nahe sceny.Tak o com by ten film potom preboha bol.. ()

Wulz

Bohužel mě tenhle film nijak nebavil... Oproti Dům tisíce mrtvol, který aspoň pobavil. Za pár opavdu dobrých scén dávám 1* ale na víc to prostě nevidím. ()

Lucbric

Lepší než jednička, ale i tak takový filmy moc nemusím. Znám mnohem lepší "horory", kde není potřeba tolik násilí a člověk z nich má na konci lepší pocit :D ()

Chromeskull

Ještě o něco lepší a zábavnější než Dům tisíce mrtvol.Hodně slušný,nadprůměrný horor/thriller o vraždící pomstou posedlou rodinou.Jsem spokojenej.75% ()

honzic

Bohužel to ztratilo napětí a strach a hororové téma, je to klasický drsný krimi thriller dvou stran. Hodnocení: 60 % ()

wowylgu313

Opět se vrací vraždící rodinka a opět je zde dost uchylností a hlásek alá Manson styl. Jen tentokrát už nejsme v jejích rodné hroudě ale byli donucení vyrazit do "světa" obsazení oblíbenců zůstává stejné a drží se to takové té klasiky prvního dílu. Člověk si tuhle partu docela i oblíbí a fandí jim. Do dnes nedokážu přesně říct zda je jednička lepší jak dvojka. Příběh je tady totiž opět jednoduchý a ohranný. Perverze je tady opět dle očekávání na své míře. Takže zůstaneme u stejného počtu procent 65-70% a jsem zvědav na o 14 let starší pokračování a zrejme ukončení této trilogie. ()

Ygor20

Váhal som medzi 3 a 4, no nakoniec som sa rozhodol pre nižšiu "hviezdnu" hodnotu. Brutálne to rozhodne je a scéna ich dolapenia v bordeli bola pôsobivá (aj keď tej nežnej hudby v kombinácii so spomalenými zábermi bolo vo filme nadbytok), rovnako ako kapitán Paulding v podaní Leoša Suchařípu (tá podoba je fakt neuveriteľná) ale napríklad HILLS HAVE EYES bol o poznanie lepší majsterštik ako Zombieho crazy family. ()

mijano

Ja neviem už na aké horory som zvyknutý, ale toto bol ozaj najvačší shit čo som v poslednej dobe videl. 1* som dal preto, lebo tam boli ozaj pekné niektoré scény. Celý film mi pripadal ako keby sa nejaký úchyl vybláznil a toto je výsledok. Dej som takmer počas celého filmu nestretol. Proste sa len bezcieľne zabíjalo. ()

Sekel

Takrka undergroundovy snimek Roba Zombieho, kde se misi horor, thriller a road movie a kde hlavnimi hrdiny je rodinka vysinutych masovych vrahu. Reziser se neboji ukazat je pri zabijeni a zcela nepokryte jim fandi. V pripade nekoho, kdo privazuje zneuzite zeny ke dverim s nasazenou kuzi z obliceje jejich manzela, je to velmi buricske a svym zpusobem i odvazne. Kazdopadne moje sympatie snimku zajistila vtipnotost a to zejmena stryce Klauna a Otise. ()

geedee

Má cenu to vůbec hodnotit? Naštěstí to nešní HOUSE OF 1000 CORPSES v novém, ten nebyl tak dobrý. Film je civilně násilnický (to zní fakt divně) a nehraje si na horror. Ono je totiž horror to, co se odehrává v něm. Banda totálních pošoustů na začátku někoho honí, aby se nakonec stala honěnou. Nápad za všechny prachy, ale Robův přístup k této provařené látce je jedinečný. Rob Zombie je vůbec zvláštní , teď už skoro jenom filmová, veličina. Jeho přístup jak k textům, tak i k filmovým scénářům mě vždy fascinoval a fascinuje. Tímto filmem to jenom dokazuje. ()

brasek

Oveľa lepšie ako šaškáreň Dom tisícky mŕtvol... ale aj tak som mal celý film pocit, že očakávam len záver filmu a elimináciu psychopatickej rodiny. ()

veverysiak

Pokračovania majú tendenciu degenerovať, toto je iný príbeh, Rob vynechal bizarnosti a bláznovstvá, vsadil na temnejšiu kartu a vyplatilo sa, perfektne zvládnutý kúsok o úteku zvrátenej rodinky s ukážkovými surovými scénami, tak napríklad to kamiónom rozfláknuté telo na asfaltke je unikát, takže 85%. ()

bulawaio

No konečně se něco Robovi povedlo. Viděl jsem skoro všechno a prakticky nic mě nezaujalo, až na tento skvost. Asi to bude tím, že film je pojat spíše jako akční thirller než horor. Postavičky jsou správně odporné a to jak na straně naší povedené rodinky, tak i šerif byl vypracovaný velmi zdatně. Originalita určitě filmu zadává k lepšímu hodnocení a několik povedených zvratů, včetně výměny mučících stran jsou opravdu skvělé. Rob tady odvedl poctivý kus práce a todle dílko si budu dlouho pamatovat. ()

JP84

Film od začátku do konce plný krve,sadismu a úchyĺáků.Na první pohled to vypadá na pěkně krvavou jízdu.Jenže tahle jízda je taky pěkně unavující až nudná.Ke konci mi už bylo prakticky jedno,jak to skončí,hlavně aby to skončilo co nejdřív.No aspoň,že to skončilo z mého pohledu happy endem. ()

Ondrew

Zial, este otrasnejsia snimka, nez prvy diel. Kopec brutalneho nasilia, ktore velmi skoro posobi zbytocne prehnane, ziadny co len trochu putavy pribeh. Rob Zombie a jeho snaha "zaujat" filmom plnom krvi a psychopatov je uz prinajmensom trapna. Co viac dodat? Snad len to, ze Zombie by sa azda mal pokusit konecne natocit slusny horor (potencial na to, zda sa, ma) a nie takyto ujety psycho-thriller. 10%, viac ani omylom. ()

eternity1

Síce mám rád hudbu Roba Zombieho, ale toto už bolo na mňa príliš. Podobným typom hororov sa skôr vyhýbam ako by som ich pozerával. ()

Carnosaurus

Výborný krvavý thriller plný černého humoru, vynikajících hlášek a drsného násilí, který Zombie zaplnil spoustou zábavných a živoucích postav, které jsou cokoliv, jen ne nezajímavé. Především kreace Williama Forsytha je nezapomenutelná a drsně cool, že zkrátka nejde si ho nezamilovat. I zajímavý nápad, částečně heroizovat partu šílených psychopatů, je rozhodně originální, i když pravda, je poněkud zvrácený a neetický. Tady se však na etiku nebo nedejbože nějakou oslavu bodré lidskosti nehraje. Zombieho svět je zaplněn krutými vrahy a masem na porážku. Musím zmínit i výborný soundtrack, který vytváří nádherný kontrapunkt k násilným orgiím a přívalem sprosťáren, které mě svojí kadencí totálně uzemnily. ()