Heero

Začínám Robu Zombimu pomalu přicházet na chuť. Toto pokračování Domu tisíce mrtvol bylo mnohem lepší a výživnější. Zvláštní důraz tu tvůrci kladou na určitou zvrhlost, jak už to u Roba bývá zvykem. Po celou dobu je všude hrozně krve (zde oceňuji smysl pro detail) a závěrečná scéna byla opravdu amazing, fajne počin. ()

psycho_6

Druhé setkání s rodinou sadistických úchyláků bylo stejně příjemné jako to první:). Režie, příběh a celková nadsázka která se mi líbila na Domu tisíce mrtvol zde zůstala zachována. Možná jen Vyvrženci pekla jsou o něco drsnějsí a naturalističtější, ale to jim neubírá na kvalitě a hlavně zábavnosti ()

filmator

Můžu si za to sám, nevím, co jsem vlastně od filmu s takovým názvem čekal. Vlastně vím, čekal jsem zajímavější příběh a více originality. Ale tady je to prostě jen přímočará linie lemovaná nechutnostmi, krví a hudbou Lynyrd Skynyrd, a všechno to už člověk porůznu někde viděl. Do půlky filmu jsem vydržel, pak pomohlo nenahraditelné tlačítko rychlého převíjení vpřed. X-tá variace na filmy o úchylných (zde navíc téměř nesmrtelných) Jižanech. Spíše bych to skousl v podobě komiksu (viz i u nás vycházející série Preacher). Ale Rob Zombie není mistr dialogu jako Garth Ennis, takže sorry, asi ani jako komiks by to nebyla bomba... Nejvíce se mi líbil závěr, klipoidní sekvence posledního vzdoru policejnímu zátarasu za doprovodu písně Freebird a světlým momentem filmu pro mě byla minirole Dannyho Treja. Jinak se názorově celkem shodnu s komentářem uživatele monolog. ()

TaanStari

Rob Zombie je prostě prase. Něco takového se jen tak nevidí. Natočit exploitation film ještě takové umění není. Ale naservírovat nám tyhle 3 hlavní "hrdiny" tak, aby jsme jim ještě fandili - to za umění osobně považuju. ()

Mat21

Když v roce 1978 šerif Wydell se svým týmem přepadl ranč podivínské rodiny, netušil, co zde objeví. Film Vyvrženci pekla je ztvárněním rodiny, v jejímž domě a zahradě se našly zohavené ostatky více než-li 75 obětí. Policejní zátah nebyl úspěšný a Baby s Otisem prchající před spravedlností pokračují v masakrování lidí, kteří se jim připletou do cesty. Po příjezdu jejich otce kapitána Spauldinga, který se živí coby klaun vystupující v reklamách, je trojice hlavních hrdinů kompletní a honička s šerifem Wydellem může začít. ● Film se snaží dosáhnout nejvyššího stupně zvrácenosti, aby o chvíli později byl nahrazen idylickým pohledem na americký venkov doplněný o sentimentální, naprosto se nehodící, hudbu. Jako celek působí velmi nevyváženým dojmem a je nutné položit si otázku, vážně je na místě zfilmovat všechny sadomasochistické psychopaty jednající ve víře plné americké svobody? Alespoň výběr herců byl ve většině případů šťastný a mužští záporáci Otis s kapitánem Spauldingem opravdu vypadají famózně. Jenom Baby, protěžovaná svým manželem režisérem, mi ve filmu neseděla. Ne že by její herecký výkon nebyl zdařilý, ale se svojí andělskou tváří a atraktivním tělem je velmi těžké představit si ji coby vraždící zrůdu. Myslím, že by se měla poohlédnout po jiné kategorii filmů. ║6.7.2009║ ()

jorgus

nene ne:)nevadilo mi ze je to neni horror, nevadi-lo mi ze tam jsou vlastne jen same zrudy ani ta divna kamera a spinavy look..co me vadilo bylo ze to nema skoro zadny pribeh..odvypravena linie prospikovana sprostymi recmi a nasilym..od nikud nikam..skromny pribeh a zadna postava s keterou bych se aspon trochu ztotznil..vsichni mi byli jedno..postavy..jejich pribeh..cely film..:) ()

KOZEL84

Tak tahle špína nebyla vůbec špatná.''Takový normální zabijáci'' podle Zombieho.Zajímalo by mě co by na tohle řekl Tarantino.Takhle nějak si představuju Grindhouse a Sheri Moon byla na 5 hvězdiček. ()

LordBeeDoO

Thriller drsnějšího ražení braný bez servítek, ale v principu si člověk řekne, že je to i přes tu krev tak nějak vkusné ... špína, vražda, psychóza, toho všeho je ve filmu plno. Jen ten jeden zmutovaný bratr mi přišel trochu mimo ... Ale pro citlivější diváky to rozhodně není ... ()

R4kosn1k odpad!

Tyhle filmy nesnáším. Není to horor, u kterého byste se klepali strachy, ale čekáte to od toho filmu. Je to sadomachystický thriller, horor je to až potom, co vyjmenujete všechny žánry kromě komedie a romantiky. Odporné, takové filmy by se neměly točit. Možná si myslíte, že texasský masakr je film ze stejného pytle... není, je to sadomachystický film, ale horor a navíc podle skutečné události, čemuž se tento odpad nemůže rovnat! ()

dawe787

Standartní příběh zmagořelé rodinky úchylných zabijáků na útěku, mixované jejich dalším dobrodružstvím a pátrací akcí pomstychtivým policajtem. Občas nějáká ta vraždící scénka, ale hlavně výborné dialogy, které z tohoto filmu dělají na půl komedii. Nic pro lidi, kteří se nenaučili doposud sprosté slova. ()

johnymdoe

Jedna hvězda za to že to bylo lepší jak první díl..jinak pro mě ještě horší série než celej slavnej Hostel. Toto a první díl je opravdu nesledovatelné. ()

ASSBURGER

Ako pokračovanie domu 1000 mrtvol to bolo lepšie. Ale koniec sa my zdal aj tak najlepší, lebo prvá časť odkryla druhú. ()

Petrus1

Šílený Rob rozpoutal zběsilou jízdu. Když jsem si včera po pěti letech připomněla Dům tisíce mrtvol, byla jsem jsem nadšená. Dnes jsem ještě víc. Nemohla jsem uvěřit tomu, že i když jde o pokračování, že to bude jiný. Fakt bylo. A bylo to ještě lepší. Ne tak úchylně zábavně hororový jako jednička, ale o to větší jízda. Napřed jsem na mýho milovanýho klauna byla trochu nasraná, že se v minulým díle chvástal, jak miluje macatý ženský a paxi tu klátí ten vychrtlej věšák, ale když se vzbudil, vše jsem mu odpustila...už vím, jaký má zážitek můj manža, když rozlepí oči...to sem prostě mohla hrát já! :D Tak aspoň, že ve snech si užije(í). Já Spauldinga miluju, ale trochu mi ta jeho píchací scéna, zkažený zuby a posraný trenky kazí mé představy o neodolatelných klaunech...ještěže si vždycky rychle vybavím aspoň Stitchese. ;-) Jednak jsem dostala další radu ohledně chování ke klaunům - že se k nim nemám otáčet zády, když se mnou mluví, za druhák také neschvaluju šukání slepic, do třeťáku postupuji s informací, že kůň je v podstatě velkej pes, ve čtvrťáku rozvijím myšlenku, zda je možno, aby trubka vražená do prdele vylezla ocasem a státnice na téma "Já nejsem náročnej, takže nebývám zklamanej" skládám s přísahou: "Jsi můj ďábel a jsem tvoje špinavá kurva." Prostě hláškama se to jen hemží. Tuti, kurva, fruti, myslím, že většina chlapů by nelízali prdelky jen Číňankám a Japonkám, ale hlavně paní Sheri Zombie :-) A i když se na každou svini vaří voda (a v tomto případě je to slabý slovo), fandila jsme jim až dokonce! Bavil mě i výběr Robové hudby k těm nejzásadnějším scénám a potěšila akce náklaďák anebo drobná role pro Treja... A úplně na závěr bych napsala, že já bych se tam klidně vychcala, než uhodila kamarádku...ale to sem nehodí :-))) ()

Aurus

Nic moc tedy. Čekal jsem mnohem víc ale alespoň to bylo lepší než ta sračka jednička. Příběh nic moc, postavy ujdou, hudba docela ok a akce je dobrá. Za mě 4/10. ()

kostej_

Takhle nejak si predstavuju atmosferu idealniho americkeho nezavisleho filmu zkombinovanou s velmi zabavnym slasherem navic v originalnim havu "vzdyt oni si to ty obeti delaji sami". ()

drinker

Vskutku "Must to be seen" a lahůdka pro všechny příznivce černého humoru a bizarního hororu. nenechte se odradit bleděmodrým hodnocením, rozhodně jeden z nejlepších filmlů v žánru za poslední dobu. žel opravdu ne pro každého. ale pro každého rob zombie taky netočí. znalci každopádně ocení. BTW s chainsaw to ma tak možná společného maximálně tak prostředí! ()